Jump to content

deleteduser78

Samice
 • Posts

  1,294
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  440.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

deleteduser78's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

756

Reputation

 1. To stwierdzenie wzięłabym z wielki przymrużeniem oka.... Nikt nie jest - "Idealny'"- i wszystko jest zmienne, wiec...? Dlaczego? Nie bardzo rozumiem. A cóż to za tabu...? U mnie: Nie wiem co to migrena i takie tam.... Brałam to jako wyzwanie, sprawdzenie,... i dalej tak jest dalej.... Widziałam pozytyw, więc nie bardzo rozumiem użalanie. Ja tam, zadowolona i z biegiem czasu widzę, że nie tak źle sobie radziłam. Chyba nie wierze w siebie tak bardzo jak moje dzieciaki ... To radość przeżywania, ach..., a to rekompensuje się z czasem i to taka radość, że Cię tak przeszywa ze nie wierz, gdzie tą energię dać ujść .... Mankamentem: owszem, są- rozstępy i to, że po porodach, jesteś jak studnia ... To mam z tylu głowy, choć wiem, że to prawda, choć mówią ci, że nie.... Ale.... Po prostu - życie jest tak wyjątkowe - że się zastanawiam dlaczego, się zamartwiam... Naprawdę cieszę się z moich dzieciaków i chce by byłyby silniejsze ode mnie. Z reszta, tak po prawdzie, życzę, to Wszystkim. To jest takie coś, że nie da się tego opisać.... Cieszcie się sobą (Nie miałam problemów z dziećmi i niech tak zostanie - choć wiem, że radość tworzy zawiść.
 2. Tekst Gdy budzi mnie życie ze snu, gdy wtapiam się w opary bzdur ... Gdy ktoś ma wciąż mi coś za złe, uśmiecham się ... Gdy jestem już dziś nie ten sam, gdy siebie czasem dosyć już mam ... Gdy w deszczu, pod górę, pod wiatr swe życie pcham ... Na przekór złym myślom i snom, bez obaw, co w każdym gdzieś są... To jedno na pewno dziś wiem, że lubisz mnie... choć trochę... Pokochaj moje marzenia, Zielone tak jak trawy z moich rodzinnych stron ... Pokochaj moje marzenia, Pachnące zbożem, z którego kiedyś będzie chleb ... Gdy miasto nas ciągle gdzieś gna, gdy hałas ogarnia jak mgła... Gdy trudno odnaleźć się nam, rade Ci dam ... Pokochaj moje marzenia... Biały Latawiec Wawele, Jan Wojdak Białym latawcem dzień wypłynął, Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył, ale nie minął Stoi w oknie, stoi panienka. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka, ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w chmurę uderzył. Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłyszą On ją woła, ona nie słyszy Sen, bezsenny sen ją kołysze On latawcem białym na niebie, Ona płynie dokoła siebie Płoną chmury w pijanej bieli Rozpłynęli się, rozpłynęli Białym latawcem dzień wypłynął Białe wino w jeziora szklance Przyjechało ruchome kino Świat się kręci w szalonym tańcu. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu wierzy Będę…
 3. Tekst piosenki: Na życie patrzysz bez emocji Na przekór czasom i ludziom wbrew Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy Oczyma widza oglądasz grę Ktoś inny zmienia świat za Ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A Ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic Przeżyj to sam, przeżyj to sam Nie zamieniaj serca w twardy głaz Póki jeszcze serce masz Widziałeś wczoraj znów w dzienniku Zmęczonych ludzi wzburzony tłum I jeden szczegół wzrok Twój przykuł Ogromne morze ludzkich głów A spiker cedził ostre słowa Od których nagła wzbierała złość I począł w Tobie gniew kiełkować Aż pomyślałeś: milczenia dość Przeżyj to sam, przeżyj to sam Nie zamieniaj serca w twardy głaz Póki jeszcze serce masz (x3) Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,lombard,przezyj_to_sam.html
 4. Nie "Boję się". Jak mus, to mus... Wszytko jest "zmienna". Ja nie mam co stracić, chyba, że siebie,,,,,,.
 5. Na żywo - 50 % w miarę wiesz, o ile 3- osoby nie ingerują. Online - masakra. Telefon - 30 % ze znakiem (?). Moje takie tam ( plus / minus).
 6. Mam pytanie. W dzisiejszej dobie co się "odjaniepawla" czy wyprawa "Kaukaz", to real czy jednak odpuścić - nie jestem kamikadze. Miałam plan, ale nie wiem czy nie ruszam z motyką na słońce tzw. Wiem, w int różności, ale tak z pierwszej ręki ...., to co innego. Ktoś coś, jakieś sugestie? Z góry dziękuję .
 7. A mnie, że nikt "chyba" nie wyczaił, że nasz sławetny @arch to - koń trojański ... Jeszce nie wyczaiłam... - świetny kamuflaż - hmm?
 8. Co jest ważniejsze w seksie, co sprawia że jest on bardziej satysfakcjonujący? Nie wiem. Ale, chcę by druga strona, była w tzw. 7 niebie.
 9. Z moich obserwacji te wszystkie testy, to taki - koń trojański. Dla gawiedzi. Sama w tym uczestniczę. Choć istniej już od dawien dawna. Ciekawe - dlaczego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.