Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Natii

Samice
 • Content Count

  518
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

291 Świetna

About Natii

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

1463 profile views
 1. Zastanowiłabym się czy sama popełnilam jakieś błędy w jej wychowaniu, a jeśli nie ja, to co do tego doprowadziło. Nic nie dzieje się bez przyczyny i szczerze wątpię żeby osoba, które została wychowana na wykształconą i pewna swojej wartości kobietę, chciała pracować w branży porno. Nie wychowałabym też córki na świętą zakonnicę bojącą się relacji damsko- męskich, ale żeby isć do takiej branży, trzeba mieć poważne braki finansowe lub emocjonalne. Ale jakby już do tego doszło np. pod wpływem towarzystwa, to starałabym się z nią zwyczajnie pogadać, że za kilka lat będzie wrakiem psychicznym, a jak się zestarzeje może skończyć nawet samotnie pod mostem, jeśli teraz nie zmieni stylu życia, pewnie starałabym się jej pomóc znaleźć normalną pracę i przekonać do tego. A jakby okazało się, że matka, to nawet bardzo bym się nie zdziwiła, bo niestety moja matka to bardzo toksyczna osoba, która ma różne odchyły, ale na rodziców wpływu nie mamy, a na wychowanie dzieci już tak.
 2. A moim zdaniem, tu nie ma się co dopytywać dlaczego tak zrobił, bo zacznie kręcić, że był chory i i tak się nic nie dowiesz. Może dojrzalej jest porozmawiać, problem, w tym, że jeśli komuś przestaje zależeć, najprawdopodobniej to do niego nie trafi, bo jego zachowanie nie wynika z logicznych argumentów, ale z emocji, więc i na nie musisz zadziałać. Na pewno nie powinnaś robić mu pretensji bo w ten sposób sprawisz, że on sobie pomysli, że sobie pogadasz i Ci przejdzie, dalej będzie robił swoje. Trzeba raczej wyciągnąć konsekwencje, a to takie, żeby wiedział, że lekceważenie Cię może skończyć się Twoim odejściem, że się do niego zniechęciłaś- i prawdę mówiąc naprawdę powinnaś się zniechęcić w takiej sytuacji. Ja bym mu powiedziała wprost, że takie jego zachowanie sprawia, że zniechęcasz się do niego i samej przestaje Ci zależeć po takich akcjach. Ale bez pretensji, na spokojnie, a potem bym się zdystansowała na jakiś czas, żeby poczuł, że nie może sobie tak bezkarnie pogrywać, bo jeśli udasz, że nic się nie stało, albo będziesz dopytywać co się stało, moim zdaniem on w ogóle nie poczuje konsekwencji w tej postaci, że przez takie zachowanie może Cię stracić. To tak jakby policjant zamiast wlepić mandat pytał "dlaczego przekroczył pan prędkość? sprawił mi tym pan ogromną przykrość, obiecuje pan, że więcej tego nie zrobi?". I jaki miałoby to efekt? A co do przyczyn, to albo ochłodzenie uczuć z jego strony, a niestety tak bywa w związkach, może było za nudno, może nawet zastanawiał się nad sensem tego, albo inna kobieta też może być wytłumaczeniem. Można by było też udać, że nie zrobiło to na Tobie żadnego wrażenia, to wtedy z kolei zastanawiałby się byc może czy Ci zależy, ale mógłby też pomyśleć, że zgodzisz się na każde traktowanie i będzie robił tak dalej, skoro zobaczy, że tak sobie może.
 3. Tylko, że suknie ślubne maja to do siebie, że nawet prostą, ciężko nieraz wybrać tak żeby dół był dobrej dlugości i żeby dobrze leżała. Choć może taka bardzo prosta, jak Ci sie podobają nie była by taka kłopotliwa. Ale generalnie zwykle w salonach jest tak już przyjete, że są wzory sukni i panie ekspedientki same mierzą, mówią o szyciu nowej na zamówienie, pytają co zmienić, a czego nie w sukni itd. Raczej teraz rzadko kupuje się gotowe egzemplarze, a te w sklepie, to suknie na wzór. Ja tam jestem absolutnie za poprawkami krawieckimi, jeśli ma się dobrą krawcową. Pamiętam jak kupiłam suknię na studniówkę, która leżała dobrze, ale nie idealnie, sąsiadka krawcowa zwęziła ja tam gdzie trzeba za grosze i była o niebo lepsza.
 4. Myślę, że powinny wyglądać adekwatnie do wyglądu ich facetów, ewentualnie ich innych atutów np. finansowych. Choć mając wielki brzuch, kiepską robotę i wielkie ego, można wymagać super laski, ale raczej problem w tym, że życie szybko samo zweryfikuje takie wymagania Tak więc szukasz prartnera swoich marzeń? Bądź tez takim dla niego. Takie to proste, a tak wiele osób obu płci tego pojąć wprost nie może. Tylko, że później kończy się to kubłem zimnej wody i narzekaniem na cały świat. Często to tez nie kwestia samej wrodzonej atrakcyjności, ale braku chęci pracy nad ulepszaniem jej, a później pretensje do całego świata, że ten idealny partner czy tam partnerka mnie nie chce jakiego jestem i kiedy poznam prawdziwą miłość. I w wyniku tej rozpaczy zamiast iśc na siłownie, czy rozwijać się w dziedzinie np. lepszych umiejętnosci komunikacyjnych, tylu życia itd. otwiera kolejną paczkę chipsów W sumie teraz siłki pozamykane, więc dobry pretekst... Ok, piszę troche ironicznie, ale tak zupełnie serio, najpierw trzeba zacząć od siebie.
 5. No to widzę, że zdania są podzielone, ale jednak Panowie lepiej ją tuta ocenili. Mnie się osobiście podoba, bo ta w salonie była bardzo podobna i właśnie tren jest odpinany, a taka firanka mi nawet podoba do kościoła Ślub dopiero w przyszłym roku, no, ale że szycie sukni trochę trwa, to już się rozglądam powoli. Różne są gusta bp np. niektórych tu pokazanych bym nie ubrała, ta pierwsza po mojej, całkiem prosta jeszcze mi sie podobała, ale jednak chyba ta moja bardziej, szczegolnie góra.
 6. @Libertyn- a pewnie zdziwiłbyś się ilu starszych ludzi uprawia jeszcze seks, szczególnie poznanych w sanatoriach Tobie może wydawać się to obrzydliwe, ale im niekoniecznie i co w tym złego, poza tym mineły czasy gdzie 70-latkowie to ludzie siedzący tylko w domu, chodzący tylko w bamboszach i dziergający na drutach, już nie mówiąc, że wyglądają coraz częściej młodziej jeśli o siebie dbają. Poza tym każdy manipulację kojarzy jako coś bardzo negatywnego, a tym czasem nie zawsze jest ona w złej wierze, czasem w celu uratowania związku- ok pewnie teraz wszyscy mnie zjadą, ale tak uważam.
 7. Bo widziałam w salonie i mierzyłam niemal identyczną, mnie się spodobała bardzo koleżankom tak średnio się widziała, więc nie wiem co myśleć. Figurę mam bardzo podobną do pani na zdjęciu. https://pl.aliexpress.com/item/32917009169.html?spm=a2g0o.detail.1000014.43.6aa53030T4fxcF&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.189932.0&scm_id=1007.13338.189932.0&scm-url=1007.13338.189932.0&pvid=46a1243c-ac49-4314-ba0d-96cc59db739d&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.13338.189932.0,pvid:46a1243c-ac49-4314-ba0d-96cc59db739d,tpp_buckets:668%230%23131923%2316_668%23808%234094%23488_668%23888%233325%2315_3338%230%23189932%230_3338%233142%239889%233_668%234328%2319939%23894_668%232846%238114%23745_668%232717%237560%23250_668%231000022185%231000066059%230_668%233422%2315392%23954
 8. Tylko jak zostaje sama przyjaźń, to i pożądania nie ma. Czyli romantyczna miłość przeradza się w platoniczną. Pytanie czy o to chodzi. Idealnie jest połączyc jedno i drugie i nieraz się to udaje na pewnym etapie związku, jednak bez emocji od czasu do czasu, że się taką osobę może stracić, uważa się, że się już ją ma na zawsze. I dlatego może zacząć powszednieć, można po iluś tam latach zacząć ją bardziej traktować jako brata/ siostrę, przyjaciela, niż kochanka. A seks jeśli jest to już taki często z obowiązku, albo w ogóle zanika, nierzadko tak bywa. A do czego to prowadzi? Często do frustracji i zdrad, pomimo, że się męża lub żonę szanuje i lubi, ale jak siostrę czy brata, więc czegoś zaczyna brakować, tej namiętności. Może dlatego czasem ludzie oddalają sie od siebie,miewają kryzysy, bo podświadomie nie chcą stagnacji? Jak czujemy, że możemy kogoś zaraz stracić, jest kryzys, ta osoba się oddala, to jeśli udaje sie wszystko naprawić, a ta osoba nie odpierdzieliła czegoś niewybaczalnego typu zdrada, to wydaje mi się, że czujemy przypływ pozytywnych uczuć kiedy do siebie wracamy. Kiedy jest cały czas dobrze, zaczyna wiać nudą. Chodzi o to, że jeśli czujemy, że mamy coś na stale i na zawsze często podświadomie traci dla nas wartość, bo nie budzi już takich emocji.
 9. Ok, wiadomo, że ważniejsze tutaj kto co ma do powiedzenia, a my nie wróżki, ale zazwyczaj mamy jakieś wyobrażenie o kimś np. rudy i wysoki, albo blondynka przy kości i niska itd. Także jestem ciekawa waszych opinii i ciekawe czy intuicja wam dobrze podpowie, czy źle
 10. @Tomkowskitrochę za bardzo pesymistycznie podchodzisz do wielu rzeczy, mimo, że argumenty wysuwasz logiczne, ale wiem po sobie, że narzekanie głównie nas samych dołuje Ale rozumiem Cię, bo sama kiedyś tak miałam, na szczęście już nauczyłam się trochę mniej narzekać.
 11. Bo taką zauważyłam w moim otoczeniu, na własnych przykładach i tym co czytałam w necie dziwną zależność. Jeśli jest stabilizacja przez dłuższy czas, para wydaje się być idealna, to sprawiają oni wrażenie bardziej przyjaciół. I tak każdy z ich otoczenia sobie myśli, że to para, czy tam małżeństwo idealne. A tu nagle bach- rozstają się. Bo on zdradził ją, albo ona jego. Bo coś się zepsuło. Rozwód. Znam kilka takich par, gdzie myślałam, że są super zgrani nigdy się nie kłócili, a jednak to nie wystarczyło. Jeszcze więcej znam krótkich związków/ relacji, gdzie taka beztroska sielanka skończyła się po max 3 miesiącach, choc wszystko szło w dobrym kierunku. Za to znam też kilka takich przykładów, gdzie teoretycznie ciągle jest jakiś problem. Np. jedna strona olewa drugą. Przeważnie ta olewana strona jest w tej drugiej zakochana do szaleństwa- nie wiem czy aż tak silnie działa tu reguła niedostępności, czy o co chodzi? W każdym razie są emocje, jest wielka miłość, płacz za tą drugą osobą, burzliwe rozstania i powroty ciagnące się całymi latami i paradoksalnie wychodzą z tego wszystkiego najtrwalsze związki. Serio takie negatywne emocje są niezbędne do takiej miłości romantycznej, pełnej pożądania miłości, bo inaczej prędzej czy później przerodzi się to w przyjaźń, a w efekcie końcowym zdradę lub rozstanie?
 12. To prawda, ale mi chodzi też o taką sytuację, kiedy nawet nie mówimy o stałym związku, a o pociągu seksualnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.