Jump to content

deleteduser79

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,150
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  400.00 PLN 

Community Reputation

979 Świetna

7 Followers

About deleteduser79

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Cortazar jednak oszczędziłeś Fapanne a już myślałam, że spłonie na stosie ?
 2. To jakieś ciuknięcie w moją stronę? Dziwne, żeby podczas operacji mógł być ktoś inny niż personel i pacjent. A w tamtym czasie byłam z ojcem dziecka.
 3. @Amperka masz racje. Lubie Cię czytać i dlatego zaprosiłam Cie do wątku. Bo znasz realia. Moja córka jest bardzo podobną indywidualistką jak Twój syn, też urodziła się malutka 2,5kg.
 4. Mylisz się mocno. cc jest operacja Oni mają nacisk na naturalne porody. Sama też chciałam rodzić naturalnie a decyzje o cc podjęli w przeciągu 2h i miałam podpisać papiery
 5. Temat powstał po to nie jak sądzi @Hatmehit czy @Orybazy żeby zniechęcać kobiety. Tylko po to, by były przygotowane na realia. By wiedziały jak same mogą się przygotować, uniknąć krępujących sytuacji jak golenie przez pigułe. Jak bym wiedziała, że sama się dobrze nie ogóle przez brzuch który zasłaniał mi miejsce golenia to wolała bym zadzwonić po siostrę i mniej bym była skrępowana. O to w tym temacie chodzi a i tak każdy na swoją modłe zinterpretuje. @Brat Jan ogólnie to jakiej kolwiek operacji planowanej golą pewne miejsca bo takie mają wymogi sanitarne.
 6. To prawda. Dobre szycie to podstawa. Ogólnie to nie lekarz szyję tylko pielęgniarki. Znajoma mi pielęgniarka(taka normalna) szyła moją siostrę i mówi, że jest naprawdę dobrze zszyta(rodziła naturalnie)
 7. Dzięki dziewczyny @Lalka, @MalVina, @Amperka @Anna Każda z waszych histori jest po części moją historią. Jak widać po wpisach męskich historią "szona" bardzo nie ładnie @Staś brawo za kulturę. @mac nie ma gorszych i lepszych porodów ze względu na rodzaj. Ja nie mogłam sobie wybierać na żądanie porodu. U mnie cc to była konieczność. Zresztą cc to operacja to jest poważny zabieg. Po znieczuleniu możesz do konca życia zostać bez czucia w nogach i chodzisz z pokrojonym brzuchem
 8. Temat zakładam pod wpływem rozmów z młodszymi koleżankami z forum @deomi i @melody Jako doświadczona matka kilkulatki chciała bym się z nimi podzielić szczerą prawdą na temat ciąży, porodu i w końcu macierzyństwa. To jest temat bez tabu więc wrażliwym radze przestać czytać w tym momencie. O tym nie opowie Ci matka, siostra czy przyjaciółka. Dlaczego? Ponieważ to jest tabu, nie przyznajemy się do słabości. My kobiety dumnie nosimy głowę nawet gdy w domu syf a dziecko drze się 20h na dobę ?. Mam nadzieje, że wypowiedzą się również doświadczone dziewczyny które już rodziły. Liczę na Wa
 9. To bzdura, to nie prawda- stały element męskich granatów przeciw czołgowi który i tak w nich wjedzie. Nie znają tylko dnia i godziny.... Pozdro Jaki masz cel w zaśmiecaniu mi tematu?
 10. No wiec wytłumacz mi to, skoro obie są u "siebie". Bardzo mnie to ciekawi. Widzisz dlatego moim zdaniem stara szkoła jest zła bo nie uwzglednia nowych planet które zostały odkryte. A my coraz bardziej przybliżamy się do zgłębiania a nie cofamy. Z moją Wenus nie uważam, że mam jakoś szczególnie trudno a jest w upadku. W jaki sposób jest gorsza? Konkretnie? Napisz śmiało Trudności nie oznaczają zła. Czy np. trudność w nauce języków(merkury w strzelcu) jest obrazu złem? Nie osoba uparta i tak się nauczy obcego języka. Bo takie coś sugerujesz. Nie będę
 11. To samo miałam pod koniec lutego. Pierwszy raz nie byłam w stanie samodzielnie wejść do wanny i pomagała mi w tym matka. Zawiozła mnie i córkę do przychodni. W przychodni miałam temperaturę prawie 40 stopni. Nikt wtedy nie patrzył jeszcze na to od strony covida. W sobotę byłam w pracy z objami przyziębienia. Całe popołudnie przeleżałam w łóżku z okropnym bólem bioder i nóg jak by mi wykrzywiało kończyny. W poniedziałek dostałam leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe plus jakieś leki na noc po których w nocy się nie dusiłam i zasypiałam jak małe dziecko. Ogólnie koszmar. Nie polecam ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.