Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Roh

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Dobra

O Roh

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Tak. Ale ja przyjąłem sobie pewną zasadę i myślę, że jest to dobra zasada. A mianowicie uprawiać sex tylko z kobietami, z którymi ewentualnie byłoby się gotowym mieć dziecko np. w razie wpadki. Np. we Francji. Jakbym się urodził Francuzem, to w wieku 18 lat przestałbym nim być i wyprowadziłbym się czym prędzej do innego kraju i starał o inne obywatelstwo.
 2. Moja historia i moje cele A.D. 2017

  Jednym z moich wielkich celów jest przekazanie genów dla następnego pokolenia i do tego kobiety są niezbędne.
 3. Niebezpieczne Dzielnice Miast

  Gdańsk - dzielnica Orunia Lębork - rejon tzw. trójkąta bermudzkiego Bydgoszcz - dzielnice Szwederowo i Łęgnowo Warszawa - Praga Północ, Praga Południe, Mokotów, Śródmieście Sosnowiec, Bytom, Gliwice, Chorzów - całe miasta Katowice - centrum Łódź - większość miasta Kraków - śródmieście po zmroku Poznań - Wilda Rzeszów - Pobitno, Baranówka Szczecin - Gocław, Stołczyn, Skolwin Gorzów Wlkp. - Zawarcie Wrocław - Stare Miasto, Osiedle Plac Grunwaldzki +ogólnie duża przestępczość w ścisłych centrach (okolice dworców), oraz na tzw. Starych Miastach (w okolicach zabytkowych starówek) praktycznie wszystkich miast powyżej 100k mieszkańców / miast na prawach powiatu.
 4. Moja historia i moje cele A.D. 2017

  Znaczy ja zakładam, że jest najprawdopodobniej moja, ale po tym jak mnie potraktowała była narzeczona, mam pewne wątpliwości i wolę mieć 100% pewności. Obecnie specjalnie nie oddalam się na dalej niż 1000 km od miejsca, gdzie mieszka moja córka.
 5. @MoszeKortuxy Hindusi niestety są często trochę głupi. Nie są aż tak leniwi jak murzyni, natomiast są trochę głupi i trzeba im wszystko dokładnie wytłumaczyć najprostszą czynność, a zostaw takiego samego i żeby użył trochę swojego kreatywnego myślenia, to niestety raczej polegnie. No i na marginesie - pytanie co masz na myśli mówiąc hindusi - wyznawców hinduizmu? Bo obywatele Indii to raczej określenie Indusi. Same Indie / subkontynent indyjski to stety niestety, ale syf i malaria i kraj trzeciego świata na poziomie Czarnej Afryki niestety. A co do Ameryki Łacińskiej, to ja jakbym musiał uciekać z Europy, to wyjechałbym do Ameryki Łacińskiej właśnie. I to samo będę mówić swoim dzieciom i wnukom. Skądkolwiek imigracja by nie była, najważniejsze, żeby imigrowały w większości kobiety. A nie tak jak teraz, 90% to młodzi faceci. To nie jest normalne i to powinno się postrzegać bardziej jako inwazję.
 6. Ja jako chrześcijanin pomagam chorym dzieciom. W zeszłym roku na cele charytatywne przekazałem w sumie 760 zł, z czego właśnie na chore polskie dzieci 1/3 tej sumy. Kiedyś byłem także przez pewien czas wolontariuszem w hospicjum.
 7. Spróbuj nie robić wszystkiego w domu. Maksymalnie 1/3, a najlepiej 1/5 czynności domowych. Może to coś polepszy? Tradycyjnie to kobieta jest od obowiązków domowych, a facet może jej raz na jakiś czas łaskawie pomóc. I piszę to jako osoba lubiąca zamiatać, gotować itd.
 8. W kraju, gdzie co druga osoba jest studentem / absolwentem studia nie za wiele mówią o człowieku.
 9. Moja historia i moje cele A.D. 2017

  Kobieta to kobieta, a mężczyzna to mężczyzna. Coś bardziej nie przystoi kobiecie, coś bardziej mężczyźnie. Poza tym wspomniałem, że nie czuję się dumny z tych 10 kobiet. I nigdzie nie wspomniałem, że musi być dziewica. Owszem, byłoby miło i duży plus dla niej, no ale nie ma takiej konieczności.
 10. W tym wypadku informujesz delikwentkę, że ma przykładowo 3 doby na spakowanie się, poszukanie sobie lokum, choćby motelu i wyprowadzkę. Po czym po tych 3 dobach bierzesz walizki za drzwi, zabierasz klucze i na wszelki wypadek wymieniasz chociaż jeden z zamków w mieszkaniu.
 11. Moja historia i moje cele A.D. 2017

  No i właśnie dlatego ludziom, znajomym mówię w życiu jak najmniej. Z czasem gdy się wybijałem spoza szeregu w ostatnich czasach, to na co dzień z typowego ekstrawertyka praktycznie zupełnie przestałem być ekstrawertykim. Ktoś się mnie pyta do jakiego miejscowości się przeprowadziłem. Odpowiadam: A do południowo-wschodniej Polski. Ktoś się mnie pyta jaką branżą zajmuje się moja firma. Odpowiadam: A usługi. Dopytują się mnie coś bardziej. Odpowiadam: A nie będę opowiadał, bo nie chcę zapeszać, albo coś w tym stylu. Ludzie niestety często oceniają innych ludzi swoją własną miarą. I do tego często okrojone horyzonty.
 12. Chętnie udzielę odpowiedzi, ale wcześniej muszę mieć kilka dodatkowych informacji: a) sytuacja ma miejsce w Polsce tak? b ) do kogo należy mieszkanie, kto jest głównym najemcą itp.? c) czy pani jest tam zameldowana na pobyt stały?
 13. Ja sobie obecnie darowałem wszelkie internetowe portale randkowe. Odpisuje 1 na 5 i to i tak dopiero jak się rozpiszę mocno na dzień dobry w sensie kilkanaście zdań. Bo jak napiszę jedno, dwa zdania to odpisze bardziej 1 na 7-8. Z tych z którymi się z kolei pisze, to poda swój numer telefonu może co 3 albo co 4 i to też najczęściej po wielodniowym pisaniu. A z tych co poda numer telefonu to może do spotkania dojdzie z co 4-tą i to często po wielu tygodniach. Podsumowując = 5 x 3 x 4 = 60. Czyli muszę napisać do 60 kobiet, z czego z większością wymienić dziesiątki wiadomości, żeby umówić się z jedną z nich i to tak tylko na godzinę w kawiarni. To lepsze wyniki mam już na żywo, więc nie będę kobietom podbijać atencji na internetach.
 14. Agonia

  To nie lepiej spróbować swoich sił w motoryzacji za te 1800 złotych miesięcznie, a w międzyczasie polepszyć swoje umiejętności i szukać okazji do zarabiania więcej w tym co się kocha robić? Mnie trochę łapały oznaki depresji i zrezygnowałem na jakiś czas z prowadzenia firmy i będę przez najbliższe miesiące zarabiać kilkukrotnie mniej, ale w branży, gdzie będę mógł spełnić swoje marzenie z dzieciństwa. A potem jak już wrócę do prowadzenia firmy będę to robić bez zaharowania się.
×