Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Fullbuster

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Fullbuster

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy mógłby mi ktoś opisać kobietę himalajkę? Nie spotkałem się wcześniej z tym określeniem
 2. Gdzie pracujesz? Czym się zajmuje ta firma w której pracujesz? Skąd jesteś? takie dość standardowe
 3. Co odpowiedzieć Pani jak padnie któreś z tych pytań? Ostatnio będąć na randce z tindera otrzymałem takie pytanie - Gdzie pracujesz? Po czym padły kolejne pytania, takie jak - Jak długo pracujesz w tym miejscu?, Jak długo ogólnie pracujesz w zawodzie?, oraz Kiedy ci się kończy umowa? xD Oczywiście to była perfidna i bezpośrednia próba wybadania zawartości mojego portfela, bo po za tymi pytaniami padły jeszcze podobne pytania mające ten sam cel. W pracy spędzamy około 1/3 swojego życia i uważam, że to jest spoko temat do dyskusji, ale nie na takiej zasadzie jak opisałem wyżej. Pracuje w zawodzie, który jest bardzo dobrze płatny w Polsce i nie zawsze chętnie chce o tym rozmawiać ponieważ wiem, że u kobiet w głowie jest to przeliczane na złotówki. Drugą sprawa to pytanie: Gdzie mieszkasz? Na obecną chwilę wynajmuje pokój, ale przymierzam się do kupna własnego mieszkania, więc jak w przyszłości dojdzie do spotkań i padną oba te pytania ze strony Pań a ja odpowiem że pracuje tu i tu i mam własne mieszkanie to obawiam się że zacznie im ostro odbijać😅 Panowie, w jaki sposób poprowadzić rozmowę jak padają takie pytania? Nie chce odpowiadać w sposób mocno wymijący i z drugiej strony też nie chce podawać na tacy informacji o swoim statusie.
 4. Ja używam węgla aktywnego w postaci proszku (zamówione z aliexpress), i pastę z wyższej półki Blanx Med.
 5. Ja od swojej strony dodam - nagrywaj każdy kontakt z nią (kamera ukryta w długopisie/zegarku/gdziekolwiek), nie wiadomo kiedy jej może odbić a każdy taki dowód to krok do twojej wolności i gwóźd do jej trumny. Przedewszystkim - rozsądek, rozwaga i opanowanie, wierzę że napewno Ci się uda. Powodzenia.
 6. No właśnie też mi się tak wydaje, tylko pytanie czy jeżeli zachodzi taka sytuacja to czy jest sens ciągnąć to dalej, aż do momentu kiedy coś w niej pęknie i się aktywuje.
 7. Witam, Czy często macie tak, że jak piszecie/rozmawiacie z kobietą, to wy musicie być tą stroną, która narzuca tematy do dyskusji, podsyca ją i sprawia, że idzie ona do przodu? Na podstawie moich nie wielkich doświadczeń (głównie na tinderze itp.) odnosze wrażenie, że jak nie będę tego ja robił to kobieta nie jest w stanie sama z Siebie żadnego sensownego tematu do dyskusji narzucić. Fakt faktem, że na takich portalach jak tinder takie zachowanie może być oznaką braku zainteresowania, ale z drugiej strony jak ja jestem tym podsyczaczem to z czasem pozwalało mi to doprowadzić przynajmniej do spotkania z nią. Jakie jest wasze doświadczenie w tym obszarze? Czy tak już jest skonstruowany świat i to facet musi być tym liderem, który będzie napędzał konwersacje a kobieta tylko odpowiadała na zadane przez niego pytania? Pozdrawiam.
 8. Witam, Wcześniej lurkowałem tylko forum, teraz zebrałem się na założenie konta, mam nadzieje, że pobyt tutaj będzie wspaniałą okazją do dzielenie się oraz czerpania wiedzy na różne tematy. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.