Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Taboo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1386
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1340 Świetna

About Taboo

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1123 profile views
 1. Wybacz, źle to napisałem, wiem że go nie wyśmiewałeś, chodziło mi o to że potencjalny świeżak byłby wyśmiany o on nie został, skonsolidowałem swoje myśli.
 2. @Perun82 @The Motha A wy się dziwicie że nikt tutaj nie jedzie po @Mosze Red?? Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, a ten Pan sobie zasłużył, nie ilością komentarzy ale ich jakością. Pomógł tez wielu z nas, więc proste że ludzie się odwdzięczają w postaci poważnej krytyki (też) a nie wyśmiewaniu że ma odruchy rycerskie. Zresztą każdy wie że ma łeb na karku więc i tak będzie patrzył na jego ruchy, chociaż najbardziej mi się podobało to co napisał o tej całej sytuacji @XYZ.
 3. Miałem ten sam problem. Ktoś dokarmiał, nie wiem kto, a mieszkam na parterze. Jak się zlatywały to moje parapety sobie upatrzyły na schadzki. Wszystko osrane, włącznie z oknami, już nie mówiąc o odgłosach np z rana jak się ruchały na parapecie... Założyłem kolce, problem z głowy, już nawet nie przylatują pod okna, spokój w końcu Myślałem o o tym by do spółdzielni się odezwać, może jakieś tabliczki z hasłem nie dokarmiać gołębi, ale olałem.
 4. @mirek_handlarz_ludzmi o kurwa, dobrze że trafiłeś na to forum... Wszyscy dobrze że trafili na to forum...
 5. No widzisz jacy my porządni. To żadne wytłumaczenie.
 6. A on ucina relację jedynie do znajomości. Dawałaś mu nadzieję, a potem go odpychałaś, od takiej kobiety też bym się dystansował, proste.
 7. No brawo no, dalej łamiesz zasady forum, dziecko by wiedziało co zrobić a dorosła kobieta ma problem, gratuluję. @sargon nie odpowiadamy bez dostosowanie się do regulaminu.
 8. Jak dobrze rozumiem to córka @Mosze Red została przysposobiona przez aktualnego partnera jego ex, więc domniemam że nawet w przypadku śmierci nadal jest prawnie to utrzymywane, chyba że zostanie wcześniej zmienione. Więc żadnych alimentów od @Mosze Red nie jest w stanie wyegzekwować, tak? Też naszła mnie jedna myśl, że przecież aktualny mąż Twojej ex nie musi umrzeć w przeciągu np roku, może to trwać, przecież nikt nie poda daty śmierci, a może być tak że przedłuży się to na lata (strasznie się pisze takie rzeczy...) Jestem bardzo ciekaw Twojej rozmowy z tym człowiekiem, wygląda na to że ma poukładane w głowie i być może podejdzie do tego rozumnie i bez niepotrzebnych emocji, jeżeli to w ogóle jest możliwe w jego stanie. Trzymam kciuki!
 9. @NimfaWodna Po pierwsze piszesz poza rezerwatem, zapoznaj się z regulaminem i się do niego dostosuj. Po drugie, zacznij pisać poprawnie, ja nie wiem co to znaczy "wyrychac".
 10. Sytuacja z dziś, wyjechałem z kumplem w góry, wyłożyliśmy się na dosyć uczęszczanym miejscu na trawce, piwko i drzemka. Obok przysiadła jakaś parka. Chlopak tuląc się do niej: chcę Ci przypomnieć jaka jesteś idealna Dziewczyna: ale głupoty gadasz, ale jak już tak mówisz to ja nie mogę być z takim nieogarem jak Ty, rozumiesz o czym mówię? Chłopak: ale chodzi Ci o to że potrafię nie sprzątać po sobie? Dziewczyna: wiesz o co mi chodzi, czuję że się uwsteczniam przy Tobie. Straszne.
 11. @Rybecki Dodam jeszcze że naprawdę mam nadzieję że nie złamiesz się na trzeci powrót. Niestety najbardziej szkoda jest dziecka i to jest jedyny przypadek gdzie można pomyśleć o jakimś poskładaniu tego, ale jak widać więcej szkody z tego było by nie tylko dla Ciebie, ale wydaje mi się też dla dziecka. Z jej zachowaniem w stosunku do Ciebie to byłby istny armagedon. Jestem ciekaw co na ten temat Brat @azagoth powie.
 12. @Rybecki Gratuluję ogarnięcia, ale nie osiadaj na laurach. Czeka Ciebie teraz walka o alimenty, bo poda na pewno do sądu. Nie pisałeś w sumie jak ta sytuacja wygląda, nie byliście po ślubie, prawda? Inna sprawa że jeśli laska takie cyrki odjebywała to mogło Ci siąść na głowie, więc uważaj na swoje emocje, poczytaj książki polecane na forum, czytaj forum, pomoże Ci trochę to wszystko poukładać. Jesteś dopiero na pierwszym etapie wychodzenia z bagna.
 13. Brakuje zdecydowanie całek, całka to rzecz żeńska, może wtedy będzie bardziej zrozumiałe dla wszystkich.
 14. Który uciekł z rezerwatu! I nie polecam oczywiście pisać na żadne numery podane przez tego osobnika, proszę moderację o usunięcie posta. Nie ma czasu pisać ale pisze, nieźle.
 15. Po lekturze forum i po przeczytaniu parę książek zapewne zdajesz sobie sprawę że w większości to sobie sam to zrobiłeś? Uważaj jak piszesz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.