Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Taboo

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  622
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

547 Świetna

O Taboo

 • Ranga
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

546 wyświetleń profilu
 1. Jeżeli tak to słabo... Jasne, zgadzam się. Ale gdyby jakaś podobna sytuacja spotkała Ciebie, co byś zrobił (nie chodzi o podryw ale jakieś chamskie zachowanie)? Ja bym lusterka nie urywał, starał się zignorować, ale jak by nie dawało rady to myślę że sztuka kolesiowi by się należała.
 2. Dokładnie, @Tomko pędzisz za cipką!
 3. Ale ją to widocznie nie rusza, a Ciebie to że Ty jesteś tak, jak widać po wpisach
 4. @Tomko no kto jak kto ale Ty Brachu nie widzisz że po orbicie krążysz??
 5. Mówisz to na podstawie tego jednego przypadku z Twojego życia, że NAS jako mężczyzn nie rozumiesz? Trochę mała próbka doświadczalna nie uważasz? Też bym tak zrobił, ale nie kierowany popędem a zdrowym rozsądkiem. Nie, ale często kobiety nie maja nic więcej do zaoferowania, więc fajnie by było też zainteresować czym innym. I tak chłopak długo wytrzymał. Widzisz w sobie rzeczy które mogą ulec poprawie, jeśli będziesz chciała oczywiście, to jest ważne. Jak się tym zainteresujesz i popracujesz nad tym, może Ci to wyjść na dobre. A koleś rzeczywiście zrobił angielskie wyjście, ja bym się tym nie przejmował, nie miał jaj Ci powiedzieć że nie chce już się spotykać, a tym bardziej nie miał jaj powiedzieć że oczekuje więcej i to wyegzekwować.
 6. Białorycerstwo białorycerstwem ale chamstwa nie zniese. Koleś zachowywał się jak wsiur, a wsiurów nie lubię
 7. Taboo

  "Zerwanie"

  Też miałem taka sytuację. Kobieta przyjeżdżała do mnie z innego miasta, wkręcała się coraz bardziej, a ja totalnie odwrotnie. Więc powiedziałem jej że tego nie widzę, po jakiś 3 miesiącach relacji. Całą noc słuchałem jej płaczu i żalów, co strasznie na mnie wpływało z racji dużej wrażliwości i ogólnej empatii, ale wiedziałem że nie ma co dalej tego ciągnąć. Ona po tym wszystkim nawet przeprowadziła się do mego miasta z nadzieją że coś jeszcze ugra. Po jakimś roku od tego wszystkiego spotkaliśmy się znowu i w rozmowie dziękowała mi że tak się potoczyło bo teraz poznała wspaniałego Krzysia Nie ma co się użalać nad takimi rzeczami. Jak tego nie czujesz to podejmujesz decyzje i idziesz dalej, ona da sobie radę, nie jesteś niczyim niewolnikiem.
 8. Dobra, ziarnista kawa, młynek do kawy oraz kawiarka to dla mnie podstawa aby napić się dobrze przygotowany trunek. Kawy rozpuszczalne to nie kawy. Nie widzę nic złego w takim codziennym obrządku. Już od nie wiem ilu lat piję kawę codziennie i nie pamiętam kiedy ostatnio chorowałem. Ale obserwacje na jednym przykładzie to nie obserwacje
 9. Kawa jest przepyszna. Pijam jedną dziennie, czasem dwie, parzona wyłącznie w kawiarce. Miałem też przyjemność spróbować Kopi Luwak, pyszności!
 10. Taboo

  Jaśmin... Powitać mościpanów

  Chyba masz literówkę w nicku.
 11. Nie wpadł No to nie będziemy stękać, z tego co wyczytałem małe szanse że laska też będzie.
 12. Najwięcej w swoim samorozwoju osiągnąłem kiedy sam szukałem, dociekałem, czytałem innych, słuchałem i wyciągałem wnioski. Nie czekałem z rękoma założonymi aż ktoś podsunie mi pod nos rozwiązanie wraz ze wszystkimi przypisami. @Metody bardzo dobrze napisał, powinno dać Tobie to dużo do myślenia, widać że masz sporo zaległości z samym sobą. Szukasz nie tam gdzie trzeba, a jak ktoś pokazuje Ci drogę, to piszesz że Cię nie zrozumiał. Powodzenia, z takim nastawieniem będzie Ci potrzebne.
 13. @rarek2 trochę tak to brzmi, ale im wcześniej zacznie się tłumaczyć chłopakom pewne rzeczy tym lepiej, niektórzy niestety nie mają odpowiedniego wzorca wśród rodziny, znajomych, a to forum może ich dużo nauczyć. Trochę pokory Bracie :)
 14. Taboo

  Piekło rozwodu.

  @SpecOps Zajmij się synem i swoim życiem, a Pani już podziękuj, zdecydowanie. Jak tak dalej będziesz podchodził to czuję że jeszcze poczytamy sobie o Twojej historii.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.