Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Taboo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1189
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1145 Świetna

About Taboo

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. @Tomko ma rację, nie wiem co Cię tak wzburzyło @SzatanKrieger, a w dodatku te personalne wycieczki do jego innego tematu, mało dorosłe. Jeżeli się uczą to niech się uczą, a nie wyrażają opinie które szkodzą, takie jak właśnie @Posejdon robi. @Sinduriel stwierdziła że od orgazmu jej pochwa się ścieśnia (możliwe, sam nigdy nad tym się nie skupiałem), to jego tekst jest typowo zapalnikowy i świadczący o braku szacunku. Mówienie że jest luźna to wwalanie jej w kompleksy na które praktycznie nie ma wpływu. Tak samo jak wyśmiewanie małego penisa.
 2. Kurna, przepraszam :) Oczywiście chodziło mi o @raven :) poczytaj trochę forum, książek Guru, a zrozumiesz o czym piszę.
 3. Oczywiście że schematyczna, emocje weszły i gadzi zadziałał, klasyka. Też tak uważam, ale myśląc że któraś okaże się z himalajów (chociaż pewnie są takie) i tak postąpi to jest brak wiedzy o kobiecej naturze i wkurwienie na świat że tak się dzieje. Jasne że nie dowiemy się, ale reakcja na to @Wypas była już prawdziwa i o niej wiemy, więc tak samo jak możemy przewidzieć niektóre rzeczy na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia, tak samo możemy tutaj powiedzieć że @Wypas nie utrzymał ramy jak powinien i to mogło być przyczyną następnych zdarzeń. Każdy z nas popełnia czasem elementarne błędy w interakcji międzyludzkiej, mimo posiadania wiedzy z forum, książek i własnego doświadczenia. Trzeba tylko też czasem to zauważyć. True!
 4. Kolejny przykład który pokazuje kobietę jako szona niby bez przyczyny. A to się z kosmosu nie wzięło. Każdy poklaskuje autorowi bo myszka go robiła w ciula. Ale już się zastanowić czemu tak się stało to nie ma komu. Oczywiście nie bronię tej laski, bo mogła nie kłamać i zachować się po ludzku np odchodząc z relacji która jej nie odpowiada. Ale czy naprawdę tego spodziewacie się po kobiecie, że postąpi wbrew swemu gadziemu?? Marzenia ściętej głowy. Ja się nie dziwię że laska szukała, jak miała fochy o to że nie opierdoliła gały kiedy ją ząb bolał. Wiem że seks potrafi dać ukojenie, ale kurna bez przesady (no chyba że to samiec alfa z genami z kosmosu ). To forum ma uczyć autorefleksji, więc patrzmy tez na siebie i na swoje zachowanie Panowie, bo wydaje mi się że w wielu przypadkach tutaj opisywanych nie mamy całego obrazu sytuacji. W tej sytuacji @raven i tak zrobił najlepszy krok jaki mógł, bo i tak nic z tego by nie było, tam już jest pies pogrzebany.
 5. @Sinduriel wg mnie tu nie chodzi o dodatkowe 3kg lub luźną cipkę. To że powiedział to zaraz po akcie to raczej ma na celu powolne wykolejenie związku, który i tak z Twoich wcześniejszych postów widać że jest kulawy. Normalny facet, który liczy się z drugą osobą, w taki sposób nie postępuje. Tak samo jakby laska zaraz po seksie walnęła że nic nie czuła bo jest za mały. To są sprawy które rozwiązuje się w inny sposób, jeśli nam na kimś zależy.
 6. Kiedy brałem kredyt zarabiałem 2500 na rękę. Da się. Przy odpowiednim wkładzie własnym co miesiąc płacę o wiele mniej niż bym płacił za wynajem takiego mieszkania. Nie wiem jak ktoś może pisać że wynajmować lepiej??
 7. Felerny masz mindset i postrzeganie na sprawy damsko-męskie, tej laski do tego nie mieszajmy. To jest właśnie najgorsze, jest sobie taki koleś który nie ma zielonego pojęcia jak działać wobec kobiety (ogólnie człowieka też) i zamiast zobaczyć ze coś jest nie halo w jego zachowaniu, to mówi że kobiety złe. Jak pisałem wyżej, sam bym nie chciał spotkać się z osobą która odpierdziela takie rzeczy i ma takie nastawienie. Następny. Serio @Rubikon dla Ciebie w opowieści @SaiyanPrince wszystko się zgadza? Nie popełnił nigdzie błędu? Nie zachowywał się odrzucająco? Zanim zaczniecie wygłaszać przemowy o tym jaki to świat zły przyjrzyjcie się sobie, jak postępujecie, jak się zachowujecie, jak myślicie. Nie o to chodzi że bronię kobiety, bo wiem jakie potrafią być, co też sam często doświadczałem. Ale my sami często umożliwiamy im takie zachowanie poprzez swoją niewiedzę i brak doświadczenia. Made my day :D
 8. @SaiyanPrince Bracia generalnie wszystko napisali. Musisz czytać forum i książki które Tobie polecili. Jesteś młody, całe życie przed sobą, więc zacznij budować siebie a nie latać za 32-latkami. Konfrontacja z płcią przeciwną jest potrzebna, ale pamiętaj że musi być ona na Twoich zasadach, które mam nadzieje powstaną po przeczytaniu lektur. Szczerze powiedziawszy to jak przeczytałem Twoją historię to się złapałem za głowę. Ja się nie dziwie że laska Cię olała, skoro ja się poczułem zmęczony tym co odjebałeś i to w przeciągu 2 tygodni! Kurna, gościu...zmiana mindsetu ASAP! @ZamaskowanyKarmazyn wygrał internety
 9. Ale fajniej wybrać jakiś bardziej przyjemny cel tych konfrontacji niż lecieć na to co się nawinie i w dodatku jeszcze od razu widać że będą z taką panną kłopoty. Więc sory ale nie będę komuś mówił aby wkładał palce do kontaktu to się nauczy że go jebnie, trochę słabe.
 10. Mistrz Zen się znalazł. Laska totalnie kręci ogonem jak chce, wpajając poczucie winy, oferując jakąś dziecinadę już na wstępie a Ty mówisz że ma iść się spotkać, no kurna. Totalne marnotrawstwo cennego czasu. Bracia dobrze radzą. takie zachowanie to też trening przede wszystkim dla podświadomości. Uczy się na żywym organizmie jak kobieta potrafi odwracać kota ogonem, manipulować i wbijać poczucie winny, bezcenne!
 11. A Ty nie masz nic do gadania w tym temacie? Stawiasz się od razu w takiej pozycji? Po to jest ta wiedza i doświadczenie które zdobywamy aby wiedzieć w jaką grę się gra, aby wiedzieć jak ją prowadzić i aby wiedzieć kiedy przestać w nią grać, a nie żalić się jak ten świat wygląda.
 12. Że niby w jaki sposób?? Raczej karuzelę emocji w głowie, jak baba. Że co?? To były zawody?? Coś se ubzdurałeś w głowie. A normalnie to tak nie umiesz? A kogo to obchodzi?? Pracuj nad samooceną, czytaj forum, czytaj książki, jeszcze trochę przed Tobą
 13. To spierdalaj, masz ewidentnie srom na oczach!
 14. Tyle ile jej na to pozwolisz. Widać że laska lubi komplikować sobie życie, a Ty jej służysz za poświadczenie że jest normalna i ma normalnych "znajomych". Olać, nie zastanawiać się, poświęć czas na coś istotniejszego.
 15. Jeśli relacja była toksyczna lub związek był ujowy to jak najbardziej dobre posunięcie. Masz prawo wybierać przecież kogo chcesz w swoim życiu a kogo nie chcesz i nikomu nic do tego!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.