Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Taboo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1623
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1642 Świetna

About Taboo

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1333 profile views
 1. Może patrzy mądrzej od Ciebie na to i wie że nie warto inwestować w taką relację na odległość? (skoro obok tyle bolców). Kurna, mi się gadzi mózg załączył po przeczytaniu tego... Nie idealizuj jej, jak tak bardzo chcesz się przekonać czy się spotka, napisz prosto z mostu, a nie jakieś podchody, słabe to. Chociaż polecam zająć się okoliczną fauną i florą, lepiej na tym wyjdziesz.
 2. Za dużo tutaj zbędnej teorii. Byłem z kobietą dla której byłem beciakiem. Ona wcześniej lubiła się umawiać ze starczymi i "silniejszymi" nie tylko społecznie ale też finansowo. Ze mną zaczęła bo nalegałem i chyba uderzyła już w mur. Każde rozpoczęcie rozmowy na temat seksu powodowało odpowiedzi typu "no co Ty", "przestań", "zboczeniec" i tym podobne. A wiedziałem co wyprawiała wcześnie w związkach, ilu ruchaczy miała (nie rozmawiała z nimi o pogodzie). Ja dla niej od tej strony nie byłem pociągający, więc nie było też takich tematów. Oczywiście też byłem needy jeśli o to chodzi i chciałem aby takie rozmowy miały miejsce, co jeszcze potęgowało tą sytuację. Teraz jestem z kobietą która mnie bardzo pożąda i nie ma zupełnie problemu z tym, a każdy rozpoczęty temat dokańczany jest w łóżku. Wnioski myślę że są proste.
 3. Nie wiedziałem że BS zamienia się w pamiętnik dla nastolatki
 4. No to nie zawalaj, to jest Twoje życie, sam o nim decydujesz.
 5. Widzę lubisz to Nie wiem czego spodziewałeś się po takiej relacji. Ty nigdy nie będziesz na pierwszym miejscu. Po tych kilku razach można wyciągnąć wniosek. Zrywając dobrze zrobiłeś.
 6. Np będą głosować na lewicę 😮 Ale co Ci do tego? Nie zaglądaj komuś do sypialni! Myślisz jak kobieta, moja racja jest najmojsza!
 7. No dziwi mnie trochę że się dziwisz @ntech. Natura, normalne, trzeba akceptować i grać w tą grę, jeśli chcesz, a chciałeś bo inwestowałeś w ten związek. Jest mnóstwo facetów którzy chcą mieć dzieci, to że duża część z nas nie chce, to co innego. Ja sam nie jestem pewien, widzę co się dzieje i jak to wygląda i mnie to trochę odtrąca. Ale nie ukrywam że przy odpowiednich warunkach (odpowiednia kobieta, jeśli to możliwe, wszystkich nie miałem) może się skuszę i zmienię zdanie. Może ona miała podobnie, poczuła zew, jaki ten @ntech fajny, tak się mną opiekuje, no kurna bombelka bym z nim jebła. No i masz.
 8. W jaki sposób i kiedy, jak nie mieli kontaktu od zerwania?
 9. No ale ona nie manipuluje, tylko urwała z nim kontakt. Więc o co chodzi? Jak wyskoczy z tematem po porodzie - kwestionować i robić badania. Co chcesz jeszcze więcej w tej sytuacji zrobić? Zmuszać kogoś do czegoś? Rozumiem aby go wpędzała w jakieś manipulacje bądź poczucie winy. Ale to Wy jesteście jak na razie tymi, którzy tak robią.
 10. Jak najbardziej za! Ja tak robiłem, jeździłem do USA na work and travel i tak się uczyłem. Oczywiście w liceum wcześniej się uczyłem ale to tylko utrwaliło na bardzo dobrym poziomie mój EN. Na początku jest trochę ciężko, ale potem już z górki. Dziś pracuje w firmie gdzie mam kontakty biznesowe z ludźmi z różnych krajów, rozmawiamy po EN, ale ten ich język jest różny, wiadomo, więc tym bardziej się to wszystko sprawdza i jeszcze bardziej utrwalam język jak muszę załatwiać sprawy w tym języku. Rekrutacje na to stanowisko też miałem w EN po dosyć długim czasie nie używania tego języka i mimo że nie byłem zadowolony z siebie, dostałem ją. Więc warto w takie coś iść. Szkoła życia.
 11. Młody, niedoświadczony samiec naczyta się takich rzeczy, zacznie napierdalać na wszystkich frontach z kobietami i potem będzie się dziwił czemu ma rozjebaną psychikę i jest nieszczęśliwy. TO NIE JEST LEK NA CAŁE ZŁO! Rozwijać pewność siebie, wysoką samoocenę, wewnętrzne szczęście, spokój emocjonalny oraz luz psychiczny należy w inny sposób, nie poprzez multum kobiecych wagin. Umiejętność radzenia sobie z kobietą jest efektem tego wszystkiego. Oczywiście, gdzieś trzeba to doświadczenie nabywać, ale nie metodą rodem z tasiemca brazylijskiego.
 12. Po tym wszystkim nie dziwne że to wszystko wygląda jak wygląda jak pewnie duuuuża większość mężczyzn właśnie tak się zachowuje, przynajmniej w początkowych latach poszukiwań swego "szczęścia". Kobiety wykorzystują to, czasem przekraczający wszelkie granice ludzkiej przyzwoitości, a my sami się im podkładamy. Oczywiście są sytuacje bardzo słabe z ich strony, wykorzystywanie i manipulowanie. No ale się nie dziwie kobietom które w sposób "normalny" spuszczają faceta w kiblu, nawet jak w akcie desperacji przejechał 500 km do niej, to jest creepy. Jak kobieta by tak zrobiła pewnie bym postąpił podobnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.