Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

shadw

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About shadw

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znałem taką jedna psycholożkę. Miała od groma książek w swojej domowej bibliotece, bardzo dużo na temat związków damsko męskich. Sama w wieku 35 lat po wielu nieudanych związkach. Wytrzymalem z nią prawie rok, w tym czasie analizowała każdy problem, każdą rozmowę i sam to widziałem. Nie wytrzymałem.
 2. Chce sobie kupić nowe buty do garnituru, zastanawiałem sie nad oxfordami i mam na oku te: https://klasycznebuty.pl/pl/p/NORD-MEKA-G111V99-BLACK-DEER/6727 Z drugiej strony czytałem na jednym blogu, ze buty w kolorze czarnym są uważane za bardzo formalne i lepiej iść w brązy.Czy to prawda? Drugie jakie mi sie podobaja to te: https://klasycznebuty.pl/pl/p/Barker-Grant-Cedar-Oxford/6018 Ale czy nie są zbyt ozdobne?
 3. Moim zdaniem warto, osobiście widzę róznicę pomiędzy bazarowymi a tymi firmowymi gaciami. Polecam głównie gacie od Hendersona, dobra jakosć. Z kolei zawiodłem się na Calvinie Kleinie Cena dośc wysoka a wyglad moim zdaniem słaby Jakość gumki rownież ( miałem na pewno oryginalne bo kupowane w sklepie firmowym w uk).
 4. Branie kredytu z perspektywą wynajmu nie jest zbyt mądrą opcja bo tak jak piszecie, mogą wzrosnąć stopy procentowe ( być może jeszcze w przyszłym roku, jak inflacja podskoczy do góry). Jednak samo kupienie mieszkania na wynajem w dzisiejszych czasach nie jest niczym złym (nawet przy obecnych cenach nieruchomości). Nie sądze aby mocno spadły ceny mieszkań w dużych miastach, wiele osób ze wsi i małych miejscowości migruje do miast. Bedą spadać ceny w małych miejscowościach i wsiach (widzę obecnie że miejscowość, w ktorej mieszka moja teściowa praktycznie ginie, a obiektów na sprzedaż jest bardzo wiele).
 5. Znam taki przypadek. Mojej siostry ciotecznej pierwszy mąż miał bardzo złe parametry plemników bez możliwości poprawienia. Rozwiodła się z nim i obecnie ma dzieci z drugim.
 6. Forum czytam od prawie 3 miesięcy, postanowiłem się zarejestrować. Mam na imie Sylwek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.