Jump to content

Lethys

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  569
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  20.00 PLN 

Community Reputation

667 Świetna

About Lethys

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bazując na tym, co napisałeś, to tylko i wyłącznie rozwód. Próbując to ratować dajesz jej ciche przyzwolenie na ponowne odwalanie podobnych akcji, bo skoro chcesz do niej wrócić, to (jakby nie było) godzisz się na to. Będzie Cię miała - brzydko mówiąc - za frajera. A na to szkoda czasu i nerwów. Jakby jeszcze twoja mu się opierała, to może co innego, a ona oddała mu się na talerzu, stary. Wiem, że są emocje, ale narobisz sobie tylko problemów.
 2. Trochę tego było, ale do tych gier mam największy sentyment. W sporo z nich grałem z ojcem, siedząc mu na kolanach. Fajne czasy. 1. Heroes 3 2. Max Payne 3. Wolfenstein 3D 4. Doom 5. Black & White 6. Carmagedon 7. Hercules 8. Pitfall 9. Rome Total War 10. Quake 2 11. Outlaws 12. Tomb rider 2 13. Mortyr 14. Dune 2000 15. Książę i Tchórz 16. Medal of Honor Allied Assault 17. Soldiers of Fortune 18. Serious Sam 19. Kapitan Pazur... ...
 3. Sorry za offtop, ale od razu zobaczyłem tego mema
 4. Nie podoba mi się, ale jak tak na nią patrzę (szczególnie 1 i 5 fotka), to pierwsza emocja jaką czuję, to totalne współczucie. Ma dla mnie tak cholernie pusto/nieszczęśliwe spojrzenie, że pewnie ledwo sama ze sobą wytrzymuje, a rekompensuje to sobie tymi wszystkimi "tapetowymi" udziwnieniami. Naprawdę smutno się to ogląda.
 5. @manygguh, sytuacja okej, przynajmniej jak dla mnie. Cisza i spokój. Żadnych dramatów, ani nic z tych rzeczy. Mam nadzieję, że tak już pozostanie.
 6. Przestałem już zbawiać świat "niebieskiej piguły". W 99% żadnej merytorycznej dyskusji, tylko systemowe brednie, a nie rzadko oznaki pewnego rodzaju agresji. Teraz tylko przytakuje i się uśmiecham. Jak ktoś się sam nie sparzy, to i tak nie zrozumie. Czasem, kiedy widzę, że ktoś nadaje na podobnych falach, to krok po korku brnę w temat, aż nie zobaczę, że ma podobne spostrzeżenia do moich, czy też naszych forumowych. Wtedy łapiemy klimat i już jest spoko. Niestety nie często się to zdarza.
 7. @manygguh mieszkamy w tym samym mieście, więc miała u mnie tylko rzeczy pierwszej potrzeby. Nikt u nikogo nie siedział na stałe. Raz ja wpadłem do niej, raz ona do mnie. Panowie @prod1gybmx, @Miszka, pisałem wcześniej dlaczego nie zrobiłem awantury na imprezie. Dla mnie ta akcja była od początku zakwalifikowana jako kończąca związek, więc po co miałem się unosić i robić jakieś dramaty. @powerade, próby dzwonienia do mnie. Jak coś ciekawego się wydarzy, to dam znać, nie ma raczej sensu, żebym pisał tu o każdym telefonie, czy wiadomości. Znając ją, a jest osoba up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.