Jump to content

Lethys

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  536
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  20.00 PLN 

Community Reputation

470 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oddałem w sumie raz. Pod koniec zabiegu świat zawirował mi tysiącem barw. Za drugim razem, gdzieś w połowie mało brakowało, a miałbym niezły odlot i dlatego zrezygnowałem. Gdyby nie to, że bardzo źle to znoszę, to co jakiś czas bym oddawał krew. Fajna inicjatywa.
 2. Moja uwielbia jak podczas igraszek oralnych wsadzam jej w tyłek takiego małego bziuka*. Ale ma wtedy jazdę. W sumie tylko tyle, ale robotę robi 😄 *Nie, aż tak się nie wygnę. Chodzi o urządzenie gdyby ktoś pytał.
 3. @AT91SAM7S256, bardzo wartościowa historia, w dodatku fajnie i przejrzyście napisana. Cieszę się, że się nią z nami podzieliłes. Dzięki za lekcję. Powodzenia!
 4. Z mojego doświadczenia (nie "tinderowałem się" nigdy, ale): Kuj żelazo póki gorące. W tinderowym przepływie osób zapomni o tobie szybciej niż myślisz. Dzwoń następnego dnia. Jak wyżej. Dzwonisz, umawiasz się na dzień, dwa do przodu. Ewentualnie informacje co do szczegółów spotkania, bez żadnych pierdół. Jakieś neutralne miejsce na zewnętrznym, ewentualnie lokal, który dobrze znasz, żebyś się dobrze w nim czuł i nie motał. Umów się w na konkretny czas i miejsce. Jak znajomość się trochę rozwinie, to wtedy możesz brać pod uwagę jakieś jej małe w
 5. @Obliteraror, od razu mi się skojarzyło😆
 6. Cześć Wam. Panowie, szybkie pytanie. 1,5 miesiąca temu podczas kąpieli zauważyłem i wymacałem u sobie powiększone węzły chłonne w pachwinie. Na drugi dzień zrobiłem sobie prywatnie badania krwi i poleciałem do lekarki rodzinnej, która stwierdziła, że to nie węzły, tylko albo przepuklina, albo powrózek. Następnego dnia poszedłem do chirurga. Zobaczył, podotykał i jednak uznał, że chyba węzły... No to dawaj na USG. Kolejnego dnia byłem na USG i faktycznie wyszły węzły. No to z powrotem do chirurga. Zobaczył USG, powiedział, że w sumie te węzły nie są jakieś masakryczne,
 7. Nie wiem czy coś nowego do 1000 zł będzie w ogóle godne uwagi. Może warto rozejrzeć się za używanym/poleasingowym? Do warsztatu jak znalazł. Mój kumpel zajmuje się sprzedażą używek i w tamtym roku kupiłem od niego Toshibe z Windowsem, 15 cali, i3 na pokładzie, do której wsadził SSD i puścił mi go za 600 zł. Do zadań codziennych za tę cenę nie znalazłbym absolutnie nic lepszego, a czasem nawet popykam w jakieś Heroesy, czy Max Payna.
 8. Znajomy policjantów opowiadał mi, że w nocy po imprezie na komisariat przyszła dziewczyna prosto z klubu i zeznała, że jakiś facet ją zgwałcił w kiblu. Co się okazało - z monitoringu wynikło, że sama tego gościa ciągnęła za rękę do kabiny i poszła robota. Gdyby nie kamery to podejrzewam, że chłop miałby ciepło. Tragedia.
 9. Dzięki za tekst. Suplementuję witaminę D jakoś od jesieni. Staram się brać codziennie po 10k, ale różnie to bywa. Jednego dnia zapomniałem, drugiego wziąłem 20k, potem jakiś wyjazd i nie wziąłem ze sobą witamin. Dzisiaj robiłem pakiet badań i dla ciekawości dokupiłem jeszcze stężenie 25(OH)D. Odbiór badań 5 godzin później - ładnie się uwinęli. Wynik - 73,60 ng/ml więc całkiem nieźle. Pozdro!
 10. O tak, draska na porcelanie to był standard. Co chwila. Aż mi się cofa jak sobie o tym pomyśle. Syf w kuchni, zapleśniałe gary, wszędzie ślady po tuszu do rzęs, kosmetyki porozsypywane, lustro w łazience zapierdole tak, że ledwo widziałem swoje odbicie, ubrania w koszu na pranie po sufit, pole minowe z ciuchów w przedpokoju. W chacie syf, ale oczywiście na miasto odwalona jak nie wiem co. Gdyby tylko te chłopy, z którymi się spotykała wiedzieli w jakich warunkach ta kobita funkcjonowała, to nawet by jej kijem przez szmatę nie tknęli. Nie daj Boże. Dobrze, że u mnie był to krótki epizod.
 11. Zaznaczam od razu, że nie znam się jakoś specjalnie na prawie, ale czytałem jakiś czas temu, że do ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi został dodany punkt 13. w Art. 46b, w którym w którym jest napisane, że: "W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić [...] 13) nakaz zakrywania ust i nosa, w określonych okolicznościach, miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach, wraz ze sposobem realizacji tego nakazu. Czy mógłby się do tego odnieść ktoś znający się na rzeczy? Być może coś pokręciłem z tą ustawą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.