Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Czookapik

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Czookapik

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolega przeprowadził się do swojej dziewczyny, wzięli ślub, zmienił meldunek. Zaczął remontować nie swoje mieszkanie, pchać w nie kase i teraz się rozwodzą ( po roku ),pannie coś się odwidziało. Policja go wyrzucić z mieszkania nie mogla bo był tam zameldowany. Po prostu sam się wyprowadził z czasem. Wracając do głownego wątku jeśli nie był tam zameldowany to go może wyrzucić. Chyba, że się myle to mnie poprawcie.
 2. Czyli wasza przygoda się zaczęła, gdy panna miała ok 15 lat. To jest logiczne, że taka relacja nie miała racji bytu. Pojawia się z czasem ta ciekawość jak to jest być z innym chłopakiem, tak już po prostu jest. Ja bym się już tutaj zastanawiał nad tą relacją A co musiała robić przez te 10 miesięcy, gdy byliście na odległość? Lepiej nie myśleć :] No i finito. Teraz sobie baraszkują, a ty dalej o niej rozkminiasz Myśle, że byś nie był poinformowany w końcu to jedna banda jest. Nie wiesz czy czegoś na twój temat nie nagadała. Jesteś młody, całę zycie przed tobą, a ty stękasz za laską, która cie wymieniła na innego typa. Weź na klate aktualny stan rzeczy i dobrze, że to się stało teraz, a nie za kilka lat :] Wyciagnij wnioski z tej relacji, następną będzie o wiele lepsza pod warunkiem, ze odrobisz lekcje.
 3. co ty żeś sobie wkręcił? A ty jesteś tamten chłopak? W tamtym roku poznałem pewną dziewczynę (obecnie ex) i bardzo mi się podobała, w biegiem czasu widziałem, że jest to materiał na coś poważnego. Zatem dążyłem do seksu bo po seksie bardzo mocno się we mnie wkręciła więc jak masz okazje to działaj, to tak na przyszlosc. Z kolei ty działałeś tak wolno, że to wszystko umarło. Uwodzenie w klubie jest najtrudniejsze. Panny są nastawione na to, że będą podrywane i często udają niedostępne. Często nie chcą wyjść na łatwe przed znajomymi. Jak ogarniesz gre w klubie to na ulicy nie powinieneś mieć problemów.
 4. Witam, w temacie relacji damsko-męskich siedze 4 lata. Pochodze z innego forum o podobnej tematyce. Jeśli chodzi o poznawanie kobiet to działam w klubach. Myślę, że wiedze już jakąś mam więc postaram się nią dzielić :]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.