Jump to content

bassfreak

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,924
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

bassfreak last won the day on March 15 2021

bassfreak had the most liked content!

Community Reputation

3,376 Świetna

5 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10,235 profile views
 1. @dziadek do orzechow Tam gdzie mieszkanie 54m2 to i tak była dobra cena za robociznę bo 700 zł/m2 (bez materiału ofc) jakoś wzięli gdzie teraz poniżej 1000zł/m2 nikt nie schodzi przy generalce w wielkiej płycie. Ale nie oszukujmy się efekt dupsko URYWA reszta mieszkania wygląda nie gorzej, ilość pracy która była tutaj włożona nie mieści się w głowie 👉 samego gruzu i odpadów było 7 big bagów plus cały śmietnik zastawiony jak forteca meblami, ja o takim remoncie mogę pomarzyć. Salon przed i po, zostały jeszcze jakieś małe rzeczy typu szafy od stolarza czy listwy przypodłogowe.
 2. Poprawka: Polak jest traktowany jak podludzie w tym kraju przez wszystko co się da : US , ZUS , NFZ, sądownictwo, polityków itd.
 3. Tryb jedzenia 16 na 8 czyli przez 8 h jesz a przez 16 (w tym sen) nic tylko sama woda . Do tego ograniczyć przetworzone żarcie, jeść więcej białka i ruch ruch jeszcze raz ruch. Wejdź na dietę keto to raz dwa naprawi ci się łaknienie. Do tego smalec będzie lecial aż miło. Zapomnij o operacjach na zmniejszenie żołądka itd. One powinny być karane z sądu. Chciał bym zaznaczyć że w żołądku masz dużą część różnych bakteri i enzymów. Do tego sto tysięcy innych rzeczy które są powiązane bezpośrednio z innymi ośrodkami w mózgu. Znajomy jest dietetyk
 4. Oczywiście Raz że światło słoneczne letnie = produkcja witaminy d3 naturalna Dwa ekspozycja oczu na światło słoneczne i na niebieską barwę nieba = produkcja serotoniny, regulacja rytmu dobowego i kortyzolu. Ja na okres jesienny dostaję jakiś nerwic i lęków co roku i muszę się dodatkowo faszerować ekstra suplami. Dawkowanie d3 w takim okresie nawet 10 tyś na dobę. Koniecznie magnez 400mg/doba i cynk 15-30mg / doba
 5. Takie zwierzęta (nie obrażajmy ich) jak oni powinno się izolować od społeczności ludzkiej bo to zagrożenie. W obozach to się powinno zamykać feministki z murzynami a lewaków z kapitalistami i wolnorynkowcami i w zestawie przymusowe lekcje gospodarki. Rozumiem że ci "znajomi" to tylko z widzenia? ja z takimi ludźmi staram się nie przebywać w promieniu kilku metrów.
 6. Podsumowanie jakich absurdalnych czasów doczekaliśmy Remont kawalerki 30m2 - 80 tysięcy (Był tylko elektryk, hydrualik i goście od posadzki) Remont 3 pokoi 54m2 - 190 tysięcy (tutaj lepsze materiały i robiła ekipa), za taki sam remont na trochę "gorszych" materiałach roku temu wyszło by 120 max. Jako że u mnie jest 38m2 to koszta oszacuję na 130 tyś (jak wygram w totka) Bo koszt kuchni i łazienki na tych trzech metrażach jest taki sam kwestia materiałów. Za 200 tysięcy w lipcu 2018 roku można było jeszcze kupić 2 pokoje w Gdańsku. W 2017 rodzice ku
 7. Tyle dobroci a prawdopodobnie te kawałki nie ujrzą światła dziennego .... Prydz król progressive house 🥰
 8. Ale : Zastanawiałem się jak to możliwe ale doczytałem koniec Co do pytania
 9. Mówisz że twój kolega pyta o adres? 😆
 10. Myślę że to nie jest jakaś reguła ale ogarnięty facet to "wyczuje" po prostu przechodząc obok i obserwując, laska nie musi być nawet jakoś wyzywająco ubrana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.