Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bassfreak

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1596
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1098 Świetna

3 Followers

About bassfreak

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3158 profile views
 1. Dobre nagłośnienie to podstawa, bas musi przestawiać ściany nośne a najlepiej kruszyć fundamenty budynku. Edit: nie ważne, widzę że będą same lekkie klimaty
 2. Po prostu nie było kiedyś przetworzonego żarcia i tyle, tyjesz od nadwyżki kcal a chudniesz od deficytu kcal proste jak budowa cepa.
 3. Szkoda chłopa niech spoczywa w pokoju, lubiłem go bardzo jako boczka w kiepskich.
 4. Toć post komunę mamy cały czas, kagańce na mordach obywateli a jak nie to milicja ci wjebie mandat. Coś czuję ż niedługo ludzie dostaną kurwicy i wyjdą na ulicę.
 5. Powiedz jeszcze że ma jasne brązowe oczy, długie czarne gęste włosy i okulary 😆 cycki 85H
 6. Nie koniecznie to musi być od razu borderka bo zdarzają się takie laski "normalne" co nie zmienia faktu że jest to jedna z cech takich kobiet. No moja wyglądała jak słodka ,ognista latynoska
 7. Bo one tak mają, są namiętne, nie wybrzydzają w łóżku itd. no i duże libido mają. Jeszcze do tego ta modulacja głosu, ton głosu to jest tak specyficzne że masakra.
 8. Oj stary nie wiesz o czym mówisz, bycie z borderką na początku jest pozornie fajne a potem to kobieta podczas okresu razy 1000 non stop. Dobra micha, siłownia, dobry sen i ogólnie aktywność fiziczyna.
 9. Marudzisz na coś czym nie pogardziło by myślę 90% tego forum. Byłem z borderką i ona mogła te sprawy prawie non stop więc wiem o czym mówisz.
 10. U mnie w biedrach nawet kasjerki się żalą że jedna babcia potrafi 3 razy dziennie przyjść. Oczywiście poza godzinami dla seniorów
 11. Mam to samo, nigdy nie piję jakoś dużo i tylko raz się napierdoliłem tak że rano po obudzeniu miałem ochotę umrzeć XD. Ale zawsze taki nieśmiały już nie ma mowy o tańcach na baletach w klubie. A Jak popije to mistrz parkietu i 3 dupy na raz mogę bajerować.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.