Jump to content

bassfreak

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,848
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

bassfreak last won the day on March 15 2021

bassfreak had the most liked content!

Community Reputation

3,220 Świetna

4 Followers

About bassfreak

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,581 profile views
 1. Dyskusja pod tytułem jebanie kotka za pomocą młotka Udowodnij że Bóg jest Udowodnij że Boga nie ma Czy każdy nie może zachować swojej wiary/nie wiary dla siebie?
 2. @Iceman84PL i @niemlodyjoda Z waszego doświadczenia gdy laska się zaniedba a potem zaczynasz obracać się w towarzystwie kobiet to coś wtedy działa aby się ogarnęła? Mam na myśli nagłe wychodzenie z kumplem na miasto np.
 3. Zacznij obracać się w towarzystwie kobiet, zmiana powinna nastąpić niemal natychmiast. Zacznij obracać się w towarzystwie kobiet, zmiana powinna nastąpić niemal natychmiast. Sam muszę uruchomić delikatnie ta metodę.
 4. Od tego czasu widać jakąś minimalną różnicę? Chyba jeszcze ciężej jest się przyzwyczaić do połykania jedzenia językiem. (Zamiatanie go językiem do tyłu jak mewing)
 5. Szkoda że ortodoncja nie była tak rozwinięta jak byłem w takim wieku, ten mały z incela do chad lite.
 6. Piję kawę albo wpierdalam śmieciowe żarcie jeśli nic innego nie pomaga serio, tylko trzeba to robić od czasu do czasu a nie non stop.
 7. Też ktoś tak ma że foto front i profil 3/4 całkiem spoko ale profil od boku dramat? xD
 8. Sory ale nie mogę edytować. Od wczoraj próbuję mewing mimo 28 lat może to coś da biorąc pod uwagę jak wyglądam częściowo z profilu xD Mam duży problem z robieniem tego bo automatycznie wracam do poprzedniej postury języka gdy o tym nie myślę, trzymanie złączonych zębów "lekko" bez ściskania i próba trzymania prawie całego języka na podniebieniu jest dość męczące. czubek języka nie może chyba się stykać z zębami u góry chyba bo inaczej nie mogę go "położyć całego na podniebieniu?
 9. Powtarzam i powtarzam do usrania : tu się nic nie zmieni do póki janusz i grażynka będą mogli oglądać pudło w domu i będzie ich stać na fajki i parówki z biedry.
 10. Mały update mojego posta z poprzedniej strony, 5 dni roboty a to nie koniec gruzu i śmieci xD. Żeby było śmiesznie ten właśnie kumpel u którego jest remont rozmawiał z kimś dzisiaj. Gościu kasiasty były prezez jakiegoś banku w UK i mówi do mojego kumpla "panie M to co się dzieję na rynku budowlanym to kosmos, na same drzwi wewnętrzne wydałem 80 tysięcy zł (dom 300m2 powierzchnia użytkowa). Tak sobie myślę że tego typu remont to chyba ponad bańkę wychodzi xDDD A ja zapierdalam za 3-4k mieś na zleceniu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.