Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kapitan Horyzont

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  900
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

582 Świetna

About Kapitan Horyzont

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

807 profile views
 1. Ja pierd... na pierwszej randce opowiedziała Ci całe życie? Pierwsza randka służy do zrobienia dobrego wrażenia i wstępnej selekcji (określenie ogólnego poziomu pani). Odpowiadając na pytanie - preferuję kobiety, które mają poukładane pod sufitem. Nie widzę siebie w roli tatusia-trenera-kołcza-psychologa -ujwiecojeszcze.
 2. Generalnie zarabianie w palnik, nawet treningowe, jest niezdrowe.
 3. Przejrzałem książkę i jestem nieco zszokowany. Czy jest na forum lekarz, który chociaż z grubsza oceni jego opinie dotyczące głodówki? Bo wiadomości o głodówce, które szybko znalazłem, podają wiele zastrzeżeń i generalnie nie zalecają głodówki. A w książce są znacznie lepsze rewelacje - kto to sprawdził, na kim (grupa i procedura badawcza)? Ja wiem, spisek sektora farmaceutycznego, ale bądźmy poważni. Mam w rodzinie doktora nauk medycznych, osobę z otwartą głową, śledzącą postęp nauki - czasem się konsultuję, nigdy nie zalecał głodówki.
 4. Kiedyś wręczał na kolanach na wizji bukiet Joli Kwaśniewskiej. No cóż, każdy popełnia błędy. Przez jakiś czas bo oglądałem - niezależny punkt widzenia, choć wkurzało mnie przekonanie o własnej zajebistości. Od dłuższego czasu nie śledzę.
 5. Oczywiście. Skoro przeraża go wizja dziecka z tą panią, to po prostu koniec seksu i do widzenia.
 6. Cóż... kobietę trzeba sobie wychować. Pisałem kilka razy, że mam kumpli - katolicy, ślub, dzieci. Standard. Ale oni mają wolność w związku i nigdy nie słyszałem, aby żony zwracały się do nich pogardliwie, bez szacunku. O co chodzi? A no o to, że to są naturalsi, goście pewni siebie, przekonani od przynajmniej nastolatka, że baba nie będzie rządzić. Oczywiście w praktyce osiągnęli jakiś kompromis - na pewno nie są pantoflami.
 7. Bardzo niekorzystny dla mężczyzny przepis, jednak wniosek jest taki, że małżeństwo to nie zabawa i trzeba wiedzieć, w co się wchodzi. Zwłaszcza jeśli pani ma "bagaż".
 8. Kurde... ja mam taką filozofię życiową, że nie chodzę do łóżka z kobietą, z którą absolutnie nie chciałbym mieć dzieci. Tzn uznałbym to za całkowitą katastrofę. Generalnie chciane dzieci to radość, niechciane spory problem, ale ten problem może mieć różny wymiar. Seks to jest zawsze ryzyko, pani może być cwańsza albo zabezpieczenia mogą zawieść. Matka z trojgiem dzieci... dziękuję, nie korzystam.
 9. Nie. Może facet jeszcze miał nadzieję i dlatego nie chciał. Albo był załamany i było mu wszystko jedno. Kobieta z klasą nie pyta, tylko po prostu odsyła pierścionek. To jest zwrócenie kosztów i jasny sygnał o zakończeniu związku.
 10. Mało subtelny gość, ale gdzie chcesz to zgłaszać? To na razie propozycja, którą jasno i stanowczo powinnaś odrzucić.
 11. Różnica jest taka, że kobieta z nadwagą się jeszcze nadaje, a otyła zdecydowanie nie.
 12. Nie ma możliwości zadekretowania bogactwa. To jasne. W Polsce manewr z płacą minimalną miał (jak do tej pory) zmusić przedsiębiorców do płacenia podatków i składek na ZUS - nie od pensji minimalnej, której nikt nie zarabiał (nawet Ukraińcy najmujacy się do najprostszych prac fizycznych żądali i dostawali więcej), tylko od kwoty bardziej zbliżonej do rzeczywistych zarobków, które- w części powyżej płacy minimalnej - płacone były pod stołem.
 13. Należałoby spytać o powody głosowania na daną partię i np oddzielić opinie w miarę rozsądne od bełkotu typu nienawidze tego czy tamtego. A jeśli chodzi o wykształcenie, to raczej tych od nauk wymagających racjonalnego myślenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.