Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kapitan Horyzont

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  755
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

478 Świetna

About Kapitan Horyzont

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. Nie wiem, jakie ma relacje "wujek" z Twoim synem, ale sama reakcja jest prawidłowa. Osobiście nie wtrącałbym się w wychowanie nie swoich dzieci, ale ich tatusiów nie chciałbym poznawać, bo i po co? Chory pomysł. Nigdy bym się na to nie zgodził (będąc na jego miejscu), więcej, kobieta po takim pomyśle bardzo by straciła w moich oczach.
 2. Wg mnie zlanie tematu jest nieobywatelskie, że tak to ujmę. Pewnie masz teraz na głowie ważniejsze sprawy, ale podjęcie kroków prawnych (typu skarga do rzecznika i wynikające z niej postępowanie) przyczyni się do wychowania urzędniczki i jej koleżanek. Na pewno będzie miała mokro w majtkach. Skorzystają, niestety, kolejni petenci.
 3. Jeśli pożyczasz od kogoś, to on ma problem. Jeśli Ty komuś, to raczej notariusz.
 4. Na zdjęciach po lewej jest fajna laska w pozach modelki, po prawej dość zwykła dziewczyna z sąsiedztwa. Ładna, ale bez szału, czasami złapana w niekorzystnej pozie lub z głupim wyrazem twarzy. Tak ja to odbieram. Czy zdjęcia po prawej były korygowane, nie wiem.
 5. A skąd żona wie o Twoich wydatkach (co i za ile)? To Twoja sprawa przecież.
 6. Cipka może być ładna albo nieładna. To jasne. Dodatkowo, wraz z wiekiem i przebytymi porodami może się zmieniać.
 7. Zawierając małżeństwo sakramentalne jednocześnie deklaruje się wolę wychowania dzieci po katolicku, więc powyższe dywagacje o celowości chrztu są niepotrzebne i nie o to w wątku chodzi. No właśnie. Ja mam takie wrażenie, że inicjatywa należy do małżonki, a @brama85to taki osiołek na postronku, co najwyżej od czasu do czasu się uprze i "postawi" kierowniczce. Gdyby zaklepał termin, opłacił księdza, kupił ubranka i świeczki, miał kandydatów na chrzestnych, to mógłby oświadczyć małżonce, że wszystko załatwił, a jeśli ona chce, to niech zrobi imprezę dla gości i ją sfinansuje. Być może ostatecznie stanęłoby na 50%, ale to ona musiałaby o to zabiegać, a on mógłby stawiać warunki. Więcej inicjatywy w życiu.
 8. Zamiast obiadku w knajpie rozważylbym grilla. Trzeba mieć oczywiście kawałek działki (może rodzina albo znajomi). Wyjdzie znacznie taniej, a ludzie że sobą pogadają. Oczywiście trzeba uprzedzić (rzeczy do przebrania).
 9. W sumie zależy od liczby gości, świeczek, ubranek. A, no i wielkości torcika.
 10. "Szary czlowiek zapytany o szarego czlowieka na pewno wskaże kogoś innego" - "Przekrój", rubryka "Prosimy nie powtarzać".
 11. Taką sytuację da się rozsądnie wyjaśnić - pan wiąże się z panią, która normalnie by go nie chciała, ale dzieci z poprzednich związków obniżają jej smv.
 12. Moderacji jednak puściły nerwy, nie ma ludzi idealnych
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.