Jump to content

Kapitan Horyzont

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,713
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,355 Świetna

About Kapitan Horyzont

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,795 profile views
 1. Wg analizy prawnika termin "odmowa" wymaga działania, czyli jawnego potwierdzenia, że się nie chce wziąć udziału w spisie. Olanie tematu nie jest odmową. Ustawa nie przewiduje kar za nie wzięcie udziału w spisie. Oczywiście niech każdy sam decyduje, może być tak, że trzeba będzie iść do sądu.
 2. Podejrzewam, że to mogli być całkiem fajnie goście, ale zostali ugotowani na miękko i nawet tego nie zauważyli.
 3. Ciężki temat. Rozumiem chęć posiadania dzieci. Myślę, że dałbym jeszcze trochę czasu (oczywiście nie informując o tym kobiety), starał się i wspierał, jednak w przypadku fiaska rozstałbym się z panią.
 4. To był skutek polityki sanacyjnej, obsadzania stanowisk miernymi, ale wiernymi. Polski wywiad dostarczał precyzyjnych informacji o niemieckich zbrojeniach, ale były one filtrowane i osłabiane przed przekazaniem wyżej.
 5. Czyli Polska nie od morza do morza, tylko od gór do gór (Karpaty-Ural), niezłe.
 6. Nie jest to prawda, miała rację bytu jak najbardziej, zwłaszcza przy bardzo małym nasyceniu polskiej armii w pojazdy.
 7. Czyli jeśli jakiś zakażony wsiądzie w pojazd i przemieści się pomiędzy województwami, to drastycznie zmieni sytuację epidemiologiczną.
 8. Hucpa, panowie, hucpa. A w temacie: Wczorajszy protest medyków ma genezę w zabraniu im dodatków covidowych, które były tak naprawdę drugą pensją jaką dostawali w zamian za to, że zgodzili się wprowadzić ustrój totalitarny w Polsce. I w wyniku tego doprowadzić do śmierci tysięcy osób z odwołanymi zabiegami. Rząd niedawno ogłosił przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, że już trwa czwarta fala. I rząd o czymś zapomniał... Nie ogłosili powrotu doda
 9. Mie ogladalem i nie planuję. Natomiast jest możliwe, że to wszystko jest w pełni wyreżyserowane. Dawno temu był taki niewinny program, "Randka w ciemno". Bohater(ka) odcinka zadawał pytania i na podstawie odpowiedzi wybierał laskę, z którą się chciał umówić na randkę. Otóż w tym programie zarówno pytania i odpowiedzi były z góry przygotowane, jedynie uczestnicy faktycznie się nie widzieli.
 10. Nie wiem, czy to napisałeś na serio, czy nie - z uwagi o lesie wnioskuję, że to dowcip. Jeśli jednak nie dowcip, to warto zauważyć, że w Polsce naturalną odporność uzyskało ponad 2/3 ludzi (tak można wnioskować z wyrywkowych badań, których wyniki były jednak spójne). Natomiast (duże) kraje o najwyższych poziomach zaszczepienia (Izrael, UK) mają obecnie gigantyczne problemy i lekarze otwarcie stwierdzają, że szczepionki już nie działają.
 11. To jest niewłaściwe pytanie, właściwe jest - dlaczego chcesz się szczepić? Jeśli się boisz kowida i to jest powód, to sprawdź, czy masz przeciwciała. Jeśli tak, to już jesteś naturalnie odporny.
 12. Mega, megaoptymistyczny film, jak widać w terenie są ludzie trzeźwo myślący, szukający informacji z innych źródeł niż oficjalne i nie bojący się mówić otwartym tekstem.
 13. jedynym wyjście z pandemii jest wzrost dziennej liczby szczepień Jasne, jasno to widać na przykładzie Izraela, UK i innych krajów. "Wyszczepiona" prawie w 100% malutka Malta ma kilka razy więcej przypadków, niż Polska, a w Izraelu już nie wiedzą, co robić.
 14. Bardzo dobry opis całej sytuacji: http://waidelotte.org/operacja-sluza-co-naprawde-sie-dzieje-na-polsko-bialoruskiej-granicy/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.