Jump to content

Kapitan Horyzont

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,139
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,128 profile views

Kapitan Horyzont's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

2k

Reputation

 1. Ja na tego typu pytania - na które nie zamierzam odpowiadać- mam przygotowane dowcipne odpowiedzi. Oczywiście najlepiej, żeby odpowiedź była w kontekście, np. mijamy śmietnik, a ja odpowiadam- właśnie minęliśmy moje biuro.
 2. Moja kariera na portalach randkowych była krótka, co zaznaczam, natomiast: 1. Nigdy nie zdarzyło mi się jakieś drastyczne odstępstwo od opisu typu pani na zdjęciu wygląda na szczupłe 30+, a przychodzi grubas 40+, z tego względu byłem grzeczny, sponsorowałem kawę i ciastko, czyli w granicach dwóch tych, odprowadzałem na tramwaj 2. Po spotkaniu już się nie odzywałem- może nie jest to super kultura, ale skuteczne, praktyczne uciecie historii
 3. Niezównoważone psychicznie trzydxiestolatki wpadają na niezrównoważonych psychicznie kolesi, czyli pasjonujące historie w gazecie żydowskiej.
 4. Wszyscy się starzeją, to jasne, jednak powyższe jest nonsensem. Kosmetyki, maseczki i farba do włosów działają tylko do pewnego momentu, widziałeś kiedyś u kobiety siwe odrosty? Jesteś pewien, że to bardziej estetyczny widok od zakoli? Krótko mówiąc, o ile % ludzi atrakcyjnych spada z wiekiem, to jasne, to dla kobiety nieprzekraczalnym momentem jest menopauza, u mężczyzn to działa inaczej.
 5. Zgoda i to, co napisałeś dobrze zgadza się z kręgiem moich znajomych. Ludzie na poziomie, małżeństwa rówieśników (z lat 70-tych), panie o siebie dbają, figura petarda, dobre ciuchy, szpilki... nie, dziękuję. Sąsiad ma żonę 8 lat młodszą, wyglądają na rówieśników.
 6. ...która powinna doskonale wiedzieć, co oznacza mieć u boku atrakcyjnego męża rówieśnika, jakie to niesie zagrożenia i jakie szanse
 7. Pani może być sama z bardzo wielu powodów. Dziecko niewątpliwie mocno redukuje jej atrakcyjność.
 8. Nie wiem, czy jest co komentować, kobiety w IT się zdarzają, wśród nich zdarzają się programistki, ale jest ich mało, błąd statystyczny.
 9. Ja jestem zmęczony fizycznie, ogólnie to zajebiście mi się żyje ostatnio.
 10. Twoja teoria jest nieprawdopodobne idiotyczna. Po pierwsze, zdecydowana większość księży pedofilów to homoseksualiści. Po drugie, hipoteza, że jak dorosła kobieta facetowi nie da, to się zainteresuje dziećmi, to jest idiotyzm. Skąd to wziąłeś? No i na koniec- przecież ksiądz jak najbardziej ma dostęp do parafianek, w wieku środowiskach wciąż ma autorytet, a jak jeszcze jest atrakcyjnym mężczyzną, to chętne na "spowiedź" się znajdą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.