Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kapitan Horyzont

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  590
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

375 Świetna

About Kapitan Horyzont

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

641 profile views
 1. Uchodźcy mieli nie tylko nowe modele smartfonów, ale i obuwia sportowego. Ewidentnie biedni nie byli. Poza tym, nie zachowywali się jak uchodźcy. Co do pani Hartwig - polał się jad i słusznie- jeśli ktoś narzeka, jak to nie może związać końca z końcem, ale stać go na wakacje za granicą, to coś tutaj nie gra. Pani również kłamała, że niepełnosprawny syn nie może znaleźć pracy. Wg mnie pani ma spore ciśnienie na wejście do polityki.
 2. Wg mnie da radę - zdjęcie sylwetki, czarne okulary itp. Są plusy i minusy. Jeśli masz dobrą sylwetkę i bajer na żywo, ale twarz niezbyt, to taka strategia może działać.
 3. Święte słowa. Wiele razy widziałem scenki, kiedy zachwalany był ewidentnie źle leżący garnitur. Tutaj dodatkowa uwaga - wszelkie niedoskonałości "bez problemu" poprawi krawcowa.
 4. Jeżeli to jest poważna uczelnia, wybrałbym interesującą mnie dziedzinę i poszukał gościa, który się tym zajmuje - na pewno ma ciekawe i aktualne problemy do rozwiązania. Inna możliwość- napisanie magisterki przy okazji pracy, oczywiście zarobkowej.
 5. Artykuł dobry, ale... z paroma tezami polemizowalbym. Pierwsza rzecz - szanse atrakcyjnej 30-tki na rynku wtórnym mocno zależą od tego, czy i ile ma dzieci. Po drugie - kibice i "nacjonalisci" - przecież tym zawsze zajmowali się głównie mężczyźni. Poparcie jakiejś partii przez dużą część mężczyzn zresztą dobrze o niej świadczy- mężczyźni są bardziej racjonalni. Po trzecie- ów awans kobiet poprzez studia jest pozorny. Trzeba spojrzeć na pracę, którą potem wykonują. Patrząc po moim otoczeniu, oczywiście małym wycinku świata, panie preferują prace papierowe, na "produkcji" dominują mężczyźni. Ale sporo uwag celnych. A, i jeszcze jedna rzecz. Jeśli w środowisku rozwódek (lub samotnych 30) pojawia się atrakcyjny zawodnik, panie przystępują aktywnie do działania.
 6. Proponuję doczytać o inkwizycji. Pisanie o torturach, a zwłaszcza zestawianie z rzeziami świadczy o nieznajomości tematu. Piszę to bez złośliwości. Nie wiem, kto i kiedy wylansował czarną legendę św. inkwizycji, ale ta legenda jest całkowicie niezgodna z faktami.
 7. Testy DNA są od niedawna, nie każdy mężczyzna wie i nie każdego stać. I uwaga - w niektórych krajach są zakazane lub mocno ograniczone. Przykład - Francja. Wojny są nadal, cały czas gdzieś jest jakaś wojna, na której walczą mężczyźni. Żołnierz to zresztą tylko przykład niebezpiecznego zawodu, który wykonują wyłącznie mężczyźni. Tak na marginesie - nie pochwalam rozwiązłego życia, także u mężczyzn.
 8. Bardzo częste pytanie - dlaczego facet, który "przerobił" wiele kobiet to jest gość, a kobieta, która miała wielu facetów, jest łatwa, rozwiązła, dziwka? Przyczyn jest wiele. Główną zapewne fakt, że porządna kobieta daje większą szansę, że urodzi dziecko męża, a nie kochanka. Dlatego facet na poziomie nie zwiąże się na poważnie z "łatwą". Czy to jest sprawiedliwe? Zapewne nie. Ale to, że mężczyźni idą na wojnę i na niej giną masowo, też nie jest sprawiedliwe. Tak ten świat działa. Mamy różne role społeczne i taka "pełna" równość (parytety itp.), postulowana przez feministki, nie jest ani możliwa, ani celowa.
 9. Ja się uczyłem, ale podstawy techniki znam. I potrafię naprawić typowe rzeczy. Facet powinien brać się za rzeczy męskie. Jeśli sam naprawi samochód, ma dużego plusa. Jeśli pojechał do mechanika, ma małego, ale wciąż plusa - rozwiązał problem ze swojej dziedziny. Co robić, jeśli nie ma kominka, więc i drewna do rąbania, nie ma trawnika do koszenia, nie ma śniegu do ogarnięcia? Nie wiem. Zidentyfikowac rzeczy możliwie męskie i nimi się zajmować. Znam relację kobiety na poziomie - korpo laska, wyszła za menago. Narzekała, że nic nie pomagał w domu, jednocześnie w odpowiednich momentach zachowywał się jak facet i była z niego dumna. W sumie wyciągnąłem wniosek, że jak najbardziej był dla niej atrakcyjny.
 10. Pierdoły. Tradycyjny podział ról daje w efekcie szczęśliwsze związki. Pan jest od hardware (hydraulika, elektryka, samochód), pani gotuje i ogólnie ogarnia dom. Takie idee związków partnerskich, jak w artykule, to wylęgarnia cipeuszy.
 11. Jeśli to kogoś interesuje, to preferuję białe kobiety. Im więcej egzotyki, tym mniej mi się podobają. Murzynki zostawiam murzynom. Widziałem na wyspach bardzo ładną blondynkę (skromnie ubraną, ale oko dostrzegło urodę), pijaną, uwieszoną na ramieniu murzyna wyglądającego jak lump. T-shirt, klapki, uroda januszowata, brzuszek itp. Pani raczej miejscowa. W każdym razie nie rozumiem.
 12. Mała litera może być duża, ale nie może być wielka.
 13. To, co kształtuje charakter, to wychowanie (głównie ojciec) i różne, także przykre, doświadczenia życiowe. Ja nie mam wątpliwości, że gdybym za młodu łatwo zgarnął masę kasy, to też bym był bucem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.