Jump to content

Kapitan Horyzont

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1475
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1016 Świetna

About Kapitan Horyzont

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1411 profile views
 1. Muszę przyznać, że moje ostatnie rozstanie, już dawno temu, odbyło się z klasą. Pani próbowała nawiązać kontakt, ale szybko zrozumiała, że to definitywny koniec. Było jej smutno, że nie wyszło, żadnych dram i wyzwisk. Jednym słowem tak też można.
 2. Cały Twój wpis jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. W drugim akapicie piszesz o totalitaryzmach, na podstawie których prognozujesz przyszłość demokracji w coraz bardziej cyfrowym i zautomatyzowanym świecie. Kogo mordowali Niemcy? Z Polaków- głównie inteligencję. Z Żydów- wszystkich, jak leci. Specjaliści pracujący dla wojska byli przekonani, że Niemcy ich będą potrzebować i przetrwają, a tu cyk - przyszedł nielogiczny rozkaz likwidacji getta i wszyscy szli do gazu. Polecam np wspomnienia Perechodnika.
 3. Dokladnie. Stolec celebrytki jedzie podobnie, jak mój, a nawet gorzej, bo do swojego zapachu jestem przyzwyczajony. Oddzielać trzeba talent w jakiejś dziedzinie od reszty. W dodatku to są ludzie żyjący we własnym świecie, jestem pewien, że ta chuda modelka, co to chce uczyć seksu albo rozbiera się, żeby zaprotestować przeciwko seksualizacji ciała kobiety, chce dobrze, tylko jej rozumek nie ogarnia sytuacji.
 4. Kim jest ten koleś? Chyba nie kojarzę. Czy ominęło mnie w życiu coś ważnego?
 5. Wnioski nie są takie oczywiste. Jedna możliwość jest taka, że pani mówiła prawdę, a jej mąż to miś-kukold. Druga - że pani podkolorowała, ich życie seksualne dawno padło, mają układ, że mogą chodzić na boki itp. Żeby wyciągać wnioski trzeba wiedzieć ciut więcej.
 6. Gorzej jak się zjawi asystentka uważająca się za kobietę, kobietą jednak (zdaniem przedstawiciela ciemnogrodu) nie będąc.
 7. Ja uciekłem z kuchni do sypialni. Od razu mocno mi się poprawiło samopoczucie.
 8. Do tej pani mam prośbę, żeby pokazała cyce, może będę ciekawsze od jej wynurzeń. Odsłuchałem tylko fragment. Jako Polak nie czuje się gorszy, może dlatego, że znam historię, a "Żydowskiej" nie czytam.
 9. No masz!!! Jednego gościa molestowali kosmici, nad Bugiem grasował kangur, który... przeszedł na mięso. Jak dla mnie, to absolutna klasyka. To już nawet nie piąty wymiar, tylko co najmniej piętnasty.
 10. Eutanazja wobec członka elity to morderstwo, wobec prekariusza to miłosierdzie. Ogólnie to każdy obywatel powinien co roku przechodzić "przegląd eutanazyjny", przed odpowiednio kompetentnym i obiektywnym trybunałem rzecz jasna, bo może życie mu już się znudziło i obrzydło, ale jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy. Każdy, oczywiście z pominięciem szczególnie ważnych grup, na tyle ważnych, że bez względu na ból życia doczesnego łaska stanięcia przed trybunałem nie byłaby im dana.
 11. To jest autentyczny post czy ktoś sobie jaja robi?
 12. Zdecydowanie uważam, że nie powinna być legalna. Po pierwsze, jestem chrześcijaninem, po drugie, doskonale potrafię sobie wyobrazić skutki, czyli przesuwanie kolejnych granic i obniżanie kryteriów.
 13. Barmanka mogła mieć powód typu upierdliwe kontrole i kary. Niekoniecznie złośliwość czy lemingoza.
 14. A kogo interesuje opinia Edyty Górniak, Sztura czy Roberta De Niro? Bądźmy poważni, przecież to są celebryci. Interesuje Cię opinia o meczu wybitnego fizyka-noblisty? Każdy w czymś jest dobry, a w innych dziedzinach nie ma nic do powiedzenia. Media próbują kreować autorytety albo wzniecać gównoburze. Górniak ma wybitny talent, nie moje klimaty, ale doceniam, ale jej prywatne zdanie mnie nie interesuje. Nie jest zbyt bystra, w dodatku, jak każdy celebryta, żyje w szklanej bańce. Ps. Jeśli chodzi o moje, prywatne zdrowie psychiczne, wszystko gra.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.