Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

AntekCukerbrot

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About AntekCukerbrot

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem przeciwny zmianom w ustawie, bo... nie ma sensownych propozycji zmian. Obecna ustawa nie jest doskonała, miejscami niespójna, archaiczna (np. tłumiki), ale pozwala na posiadanie całkiem sporej ilości fajnych konstrukcji. Jak czytam propozycje zmian, to zastanawiam się kto to w ogóle pisze. Strzelcy? Poważnie?
 2. c.d. A jaką amunicję do strzelby kalibru 12 byś zamówił? A do rewolweru .357? Karabinka .223Rem? Bo na przykład w niektórych WPA są fachowcy, którzy gadają niezłe farmazony i utrudniają przez swoją ignorancję życie strzelcom. A biorą za to pieniądze.
 3. Bzdura. Zdajesz sobie sprawę, że jak spełniasz ustawowe warunki, to pozwolenie na broń dostaniesz? Uznaniowość została zniesiona. Broń do ochrony osobistej? Tak samo możesz bronić się widłami, czy "kolekcjonerskim" Golckiem. Zasady obrony koniecznej są jedne.
 4. Mam radio w smartfonie, ale przerzuciłem się na słuchanie przez neta, bo można używać słuchawek BT. Praktycznie wszystkie stacje są dostępne - te nadające "normalnie" i tę internetowe.
 5. @Patton Dodane do pewnej polskiej, cudownej aplikacji na Androida.
 6. Na Trójce słuchałem Ossobliwości, Strefy, Manna i Gacek. Teraz przerzuciłem się na punkowe radia w necie.
 7. Obecnie w szafie Galil ARM, CZ P-10F, Doruk Advanced Gladiator "24, Mosin wz.44. Zastanawiam się nad jakimś kałachem lub wprost przeciwnie, nad jakimś karabinkiem .22lr. Mógłbym kupić Rossiego, który kosztuje grosze, ale chyba chcę coś w drewnie.
 8. No, jak chce się mieć kolejną eskę lub Pr1, to tak, są do zastąpienia.
 9. Cześć, nudziłem się w robocie i znalazłem to forum. Interesuję się przede wszystkim militariami, ale lubię czytać i rozmawiać na różne tematy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.