Jump to content

deleteduser86

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  726
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

deleteduser86 last won the day on September 5 2020

deleteduser86 had the most liked content!

Community Reputation

1,261 Świetna

6 Followers

About deleteduser86

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,811 profile views
 1. Może ogłoszą, że jednym z powikłań jest zmiana kształtu szczęki i przemiana w Chada. Lista kolejkowa na szczepionkę może tego nie wytrzymać ?
 2. Dowód z dwóch połówek twojej rodziny i opinii wuja lekarza, jest niewątpliwie, cięższy gatunkowo niż tysiące badań klinicznych z randomizacją, zrobionych przez tysiące badaczy na milionach pacjentów. Umiesz rozbawić mnie nie tylko wpisami o ruchaniu Ale, żeby nie ciągnąć dalej wątku z Tobą, powiem tak. Też byłem kiedyś młodszy i wydawało mi się, że wiem wszystko najlepiej. Na szczęście to choroba z której większość ludzi (i to nawet bez szczepienia) z wiekiem wyrasta. Czego i tobie życzę. Pozostając przy swoich zdaniach, proponuję zakończyć tę wymianę między nami ?
 3. To co podziwiam zawsze w jaśnie oświeconych, którzy wszystko rozgryźli na czynniki pierwsze i każdy spisek mają rozpracowany, że wiedzą dokładnie co wydarzy się za kilka lat Kurde, ja to nawet nie wiem, co mnie spotka w najbliższych tygodniach, tak mało oświecony jestem!!!
 4. I to cię skłania do stwierdzenia, że cyt: "Wywołuje wiele ciężkich chorób"? Tak, po szczepionkach zdarzają się tzw. adverse events. Nikt nie twierdzi że nie. Każda technologia medyczna wiąże się z jakimś ryzykiem. Chodzi o to aby ryzyko populacyjnie było mniejsze niż korzyści dla ludzi. Zatem sorry żaden dowód, tylko odkrywanie prawd o których każdy mający pojęcie o pojęciu wie i może przeczytać, bo proces jest transparentny. Dla zainteresowanych przesyłam informacje o szczepionce na grypę i narkolepsji po angielsku z CDC i tłumaczenie jednego z badań na polski. https://www
 5. Tak, zacytowałem wypowiedź twitterową Prof dr hab med Wojciecha Szczeklika wybitnego lekarza, specjalistę interny, anestezjologii i intensywnej terapii, i iimmunologii klinicznej. Kogoś kto w tym obszarze, jest dla mnie autorytetem a nie ziomeczka co ma wujka google i wydaje mu się, że z tego tytułu posiadł geniusz wszelaki (to w kwestii ośmieszania się). W medycynie bierze się pod uwagę wiele czynników, jednym z nich są wyniki badań ale nie tylko. Np. na dzieciach nie robimy badań prawie wcale i nie ma dowodów, że jakiś lek na nie zadziała, ale jeśli mamy (bazując na doświadczeni
 6. Tak i ogłaszają to oficjalnie w dokumentach, żeby tropicielom z Polski było łatwiej namierzyć spisek!!!! Pewnie nie wpadli na to, że taki błyskotliwy gość jak spacemarine się za nich weźmie, Ech te durne Amerykany?
 7. Wow, odkryłeś, jak się robi badania kliniczne leków. Firma, która je wymyśla organizuje badania i płaci za to badaczom, którzy ten fakt odnotowują. Odkryłeś właśnie mechanizm jak funkcjonują badania kliniczne. Brawo Ty tropicielu spisków!!!!? Tyle tylko, że każdy badacz ma świadomość, że jeśli jego wyniki badań będą zmianipulowane i to wyjdzie (a zawsze wychodzi), to w środowisku naukowym jest skończony. A wtedy jego publikacji nie przyjmie nawet Przegląd Młodego Pszczelarza. Taka śmierć zawodowa. Dlatego (choć oczywiście się zdarzają) manipulacje nie są częste. EOT.
 8. W sumie przekonaliście mnie.. Mogę tłumaczyć. mogę dyskutować, ale co poniektórzy nie mając elementarnej wiedzy o badaniach klinicznych, układzie immunologicznym, wakcynologii, sprowadzają ją do takich obszarów abdurdu, że wymiękam. Szkoda życia na takie dyskusje? Powodzenia chłopaki.
 9. A ja ciebie lubię, bo jesteś pozytywnie nastawiony do życia chłopak, z którego postów można się czasem zdrowo pośmiać. I dlatego odpisuję, ze szczerej sympatii? Wujek widzę przerzucił się z medycyny na wróżby i przepowiadanie przyszłości. Spoko, też dobra branża ? Jestem zatem albo niemoralny albo głupi. Muszę to przemyśleć, a jak przemyślę, to spróbuję zdecydować się na którąś z opcji ? Jakieś dowody na to masz? Czy tylko głębokie przeświadczenie, że tak jest? Dzięki stary. Tobie też dobrze życzę.
 10. Każdy chce zarobić, i Ty i ja. Niczyja chęć zarobku czyli przetrwania nie czyni nikogo niewiarygodnym. Wręcz przeciwnie. Zgadzam się z Tobą. Pieniądz rządzi światem. A jak powiedział klasyk "Greed is good, greed is right...." ? Niektórzy jednak czynia z tego argument anty. Skąd ta wiedza? Jasne, że szczepionka jest robiona na szybko. Ale pozamykany świat chyba na to własnie czeka, zatem presja na szybki czas realizacji była od dawna. Masz linki, do info, że prezes Pfizera odmawia szczepionki? Ja nie znalazłem takiej jego wypowiedzi. Też bym prosił o źró
 11. Żadnych argumentów, żadnych danych, żadnych dowodów na poparcie swoich tez. Za to mnóstwo emocji. Trochę jakbym z babami dyskutował?
 12. Ma, patrz na link, który wysłałem. Jak nie umiesz czegoś przeczytać czy ocenić nie oznacza, że tego nie ma stary ? Jakich punktów? To jest publikacja naukowa. Tak one wyglądają. Czego nie ma w publikacji (mają swoje ograniczenia jeśli chodzi o listę stron), jest w protokole, to taki załacznik w pdf do samego badania, który ma 376 stron.. Link poniżej ? https://www.nejm.org/doi/suppl/10.1056/NEJMoa2034577/suppl_file/nejmoa2034577_protocol.pdf PS. Do reszty proszę do mnie nie pisać o tym czy Pfizer płaci odszkodowania czy nie etc. bo szczerze guzik mnie to
 13. Poniżej link do publikacji na temat szczepionki Pfizera, opublikowanej w New England Journal of Medicine. Jest publikacja a w załączniku do niej min. protokół badania. Każdy sobie może przeczytać jak ma czas. Powodzenia? https://www.nejm.org/doi/10.1056/NEJMoa2034577?url_ver=Z39.88-2003&rfr_id=ori%3Arid%3Acrossref.org&rfr_dat=cr_pub++0pubmed
 14. Historia o Pani nauczycielce z SKO zacna. Bolesna lekcja ekonomii ? Nie powiem ten Pan nawet ciekawie opowiada (sprawia wrażenie bardzo kompetentnego), przesłuchałem parę jego audycji. Ale mam pytanie do tych, którzy czerpią każde słowo przez niego powiedziane niczym pisklak jedzenie z dzioba matki?. Nie wzbudza w was podejrzeń, że gość wrzuca i omawia super kontrowersyjne tematy, snuje wizje, którą muszą ciekawić sporą część społeczeństwa a następnie na bazie jego treści (rząd weźmie wam waszą kasę) promuje swój produkt pt. nauczę cię jak ochronić swoje pieniądze. Koszt bagatela
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.