Skocz do zawartości

PYSKÓWY


Eleanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież to jest luźna rozmowa a nie fachowa rozprawa. W rozmowach używa się również analogii i metafor i każdy powinien to rozumieć. Jak piszę, że skuteczność to realia to chyba wiadomo w takiej rozmowie o co mi chodzi? Życie to nauka, skuteczność to realia, zastój to regres - chyba jasne co nie? Nie wierzę, że można tego nie rozumieć i tłumaczyć to tym, że w dyskusji na forum powinno się pisać dosłownie słownikowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to jest luźna rozmowa a nie fachowa rozprawa.

Co jest chaosem dla muchy, jest porządkiem dla pająka. (metafora)

 

Luźne rozmowy, to ja sobie mogę z sąsiadką o pogodzie.

 

 

każdy powinien to rozumieć.

A kto tak powiedział? 

 

Jak piszę, że skuteczność to realia to chyba wiadomo w takiej rozmowie o co mi chodzi? 

Chyba.

 

zastój to regres - chyba jasne co nie?

Nie.

http://sjp.pl/zast%F3j

http://sjp.pl/regres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostota to czasem prostactwo. Życie to nauka - definicja słowa życie nie pokrywa się z definicją słowa nauka ale w zdaniu chodzi o to, że podczas życia się uczymy (uwaga może być trudno zrozumieć więc przeczytaj kilka razy, to ważne!). Skuteczność to realia czyli może inaczej  - skuteczność jest miarą realiów. W realiach działa skuteczność, nieskuteczność nie działa. Moje działania są skuteczne więc nie pouczaj mnie o skuteczności bo to Ty masz problem z kobietami a nie ja i po tych tekstach wiem dlaczego tak jest. Zastój to regres czyli jeśli stoisz to cofasz się w rozwoju, ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.