Skocz do zawartości

Zainteresowania kobiet (wydzielone z "My heart is broke")


Rekomendowane odpowiedzi

No to cięzko znaleźć babe z hobby które jest dla niej ważne ponieważ

a ) jej hobby to jej ładny wyglad
b ) jej hobby to jej wygląd i to jak wypada na tle innych kobit
c ) czym innym ona ma sie interesować jak nie modą kieckami tapetami
d ) zainteresowanie to jej facet
e ) alfabet mi sie skończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, ja pierwsza:

- podróże - tylko z plecakiem po górach, o każdej porze roku, o ile finanse i czas pozwalają, szkoda życia na olinkluziwy w Egipcie, chociaż w sumie, co kto lubi...

- lotnictwo - historia, współczesność, ATC, spotting, leżenie plackiem tak, ale z aparatem na początku pasa startowego :)

- przekład - nawet nie wiecie ile nielegalnie ściągniętych filmów i seriali dzięki mnie obejrzeliście ze zrozumieniem - robię napisy :)

- historia, polityka, motoryzacja, filozofia (filozofowie dobrze płacą za tłumaczenia, opłaca mi się tym interesować), gotowanie (umiem i lubię, aż dziwne, że panowie powyżej nie mieli tego na "swoich" listach, widać mało popularne hobby współczesnych kobiet :))

Poza tym oczywiście, że interesuję się swoim facetem, nie wyobrażam sobie nie mieć z nim wspólnych tematów do rozmów na poziomie ;) dzięki temu potrafię np. stworzyć od podstaw stronę www w html - przyznaję, cudo to jakieś raczej nie będzie, ale nie gapię się w kod jak sroka w gnat ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, ja pierwsza:

- podróże - tylko z plecakiem po górach, o każdej porze roku, o ile finanse i czas pozwalają, szkoda życia na olinkluziwy w Egipcie, chociaż w sumie, co kto lubi...

- lotnictwo - historia, współczesność, ATC, spotting, leżenie plackiem tak, ale z aparatem na początku pasa startowego :)

- przekład - nawet nie wiecie ile nielegalnie ściągniętych filmów i seriali dzięki mnie obejrzeliście ze zrozumieniem - robię napisy :)

- historia, polityka, motoryzacja, filozofia (filozofowie dobrze płacą za tłumaczenia, opłaca mi się tym interesować), gotowanie (umiem i lubię, aż dziwne, że panowie powyżej nie mieli tego na "swoich" listach, widać mało popularne hobby współczesnych kobiet :))

Poza tym oczywiście, że interesuję się swoim facetem, nie wyobrażam sobie nie mieć z nim wspólnych tematów do rozmów na poziomie ;) dzięki temu potrafię np. stworzyć od podstaw stronę www w html - przyznaję, cudo to jakieś raczej nie będzie, ale nie gapię się w kod jak sroka w gnat ;)

szkoda, że masz męża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gotowanie (umiem i lubię, aż dziwne, że panowie powyżej nie mieli tego na "swoich" listach, widać mało popularne hobby współczesnych kobiet :))

Co raz mniej matek przekazuje swoim córkom ta umiejętność, po za tym kobieta gotująca swojemu facetowi nie pasuje do nowego wyzwolonego poprawnie politycznego świata, mi zawsze walą wymówki że ja gotuje one zmywają :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.