Skocz do zawartości

Dziewczyny i kochający dziewczyny mobilizujcie się! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Oj Paweł, myślisz że jak zawalczysz o prawa kobiet, to Ci dupki dadzą? :) To tak nie działa, dupka jest dla buntowników i rozrabiaków, Ty będziesz przyjacielem tylko i wyłącznie, bo "rozumiesz kobiecą duszę" :))

Kobiety wybierają zwycięzców, dlatego walczymy o wygraną, jak przegram, to odejdę z podniesioną głową haha :D bo walczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jesteś zupełnie jak mój stary kumpel: pocieszał, doradzał przytulał, był dla laski na każde skinienie palca, wysłuchiwał ich litanii i myślał że coś na tym ugra. Przyszło co do czego, to panienka wypięła się na niego jędrnymi pośladkami za jego wsparcie i wróciła do swojego eks, który był bezwzględny, brutalny i nawet stosował wobec niej przemoc. Taki klasyczny maczo. A on został na lodzie, z jak to ujmuje zawsze Marek "niezapłaconym rachunkiem z kawiarni i pełnymi jajami". Potem to on mi się wypłakiwał jakie "to te baby są podłe i złe." Klasyczny przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny czytajcie komentarze, boją się Was :) Wiedzą, że opozycja jest silna :D

Paweł jesteś zupełnie jak mój stary kumpel: pocieszał, doradzał przytulał, był dla laski na każde skinienie palca, wysłuchiwał ich litanii i myślał że coś na tym ugra. Przyszło co do czego, to panienka wypięła się na niego jędrnymi pośladkami za jego wsparcie i wróciła do swojego eks, który był bezwzględny, brutalny i nawet stosował wobec niej przemoc. Taki klasyczny maczo. A on został na lodzie, z jak to ujmuje zawsze Marek "niezapłaconym rachunkiem z kawiarni i pełnymi jajami". Potem to on mi się wypłakiwał jakie "to te baby są podłe i złe." Klasyczny przypadek.

Vincento znam te gry, nie znasz mnie poza tym prywatnie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha  jak ja pamietam jak taki bylem, przytulanie, pocieszanie bo myslalem ze dobiore sie do miodu...Jakie bylo moje wielkie zdziwienie kiedy podrozowalem swoim czerwonym rumakiem przez miasto I myszka ktora wyplakiwala sie w rekach szla za raczke z tym bruutalem na ktorego tak mi narzekala...Cierpienie bylo ogromne bo nie rozumialem zasad gry. Zgadzam sie z Markiem, dupa jest dla buntownikow I zakapiorow a nie dla misiow pysiow...Oczywiscie to nie do Ciebie wycieczki Pawelku bo wydajesz sie rozsadnym czlowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie, Panowie.

Mnie ostatnio, milfiątko samotne po rozwodzie, które mi się podobało i chciałem oczywiście zamoczyć ... oznajmiło przez sms, że "jutro może będę uprawiała sex" ...

Zerwałem kontakt oczywiście, ale znów po miesiącu zaczęła się odzywać i tak zdawkowo już o dupie marynie rozmawiam ale chyba też pora kończyć ...

Tak więc, pierwsza zasada: NIE ANGAŻOWAĆ SIĘ EMOCJONALNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulth, trzeba było się z nią droczyć, bawić nią - a Ty zareagowałeś jak zakochany, czyli wyszło że nie jesteś silny psychicznie. Trzeba było jej odpisać "Powodzenia, ja już dziś :)" - i później wyłączyć komórkę na kilka godzin - wtedy byś pokazał siłę, dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.