Skocz do zawartości

Przerzedzone wlosy


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu (trzy ostatnie miesiace) zauwazylem ze robia mi sie cienkie i przerzadzone wlosy co mnie troche niepokoi...Nigdy nie mialem gestych ale teraz sa juz slabsze...Moze to wina tej pierdolonej syfiastej angielskiej wody, badz diety .Dodam ze uzywam szamponow i myje glowe praktycznie codziennie  leczniczymi preparatami polecanymi przez lekarza...Macie jakies sposoby na to zeby wlosy wrocily przynajmiej do wczesniejszego stanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem wydaje się kocia skórka. Na noc nakładasz na głowę i tyle. Z braku skórki prawdopodobnie zadziała też cały kot.

A tak poważniej. Skończ z chemią i kup naturalne kosmetyki. Koniec z żelami czy co tam nakładasz. To toksyny.

No i nie myj głowy zbyt często, to powoduje przesuszanie mieszków włosowych.

Pofiluj na różnych forach eko na tematy z gatunku "Co nasze prabacie robiły żeby...".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tam. Ogól głowę i tak zostaw. 8 grudnia ogoliłem głowę. Nie spodziewałem się że to aż takie wygodne ;D Oczywiście to, że mam +100 do atrakcyjności pomijam ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.