Skocz do zawartości

Żona Kazimierza Marcinkiewicza (ex-premiera) stara się wymusić na sądzie niezdolność do pracy + alimenty na siebie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia!

Z nudów przeglądałem stronki z obrazkami i wpadł jeden obrazek o tej wielkiej miłości Marcinkiewicza, Isabel.  Dziwnie wygląda z tą ręką, a jak przeczytałem, że zamierza wyłudzić alimenty bo nie da rady pracować, to autentycznie się uśmiałem. Jakoś durne wierszyki o miłości potrafiła klepać, a teraz biedaczka jest niezdolna do pracy? :(

6ef228747700b079e672c7869331995c6e2a2e0f

Obrazek przekierował mnie na stronę "Pudelka", tak informuję by nie było zaskoczenia:
 

Cytat

Dzisiaj w warszawskim sądzie odbyła się kolejna rozprawa między Izabelą a Kazimierzem. Mimo zimna Isabel pojawiła się jak zwykle z odkrytym ramieniem i stabilizatorem ręki. Stara się przekonać sąd, że nie może pracować i Kazimierz powinien utrzymywać ją do końca życia.



Źródło:
https://www.pudelek.pl/artykul/84666/isabel_marcinkiewicz_na_kolejnej_rozprawie_kazimierz_nie_przyszedl_zdjecia/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.