Skocz do zawartości

Top Model po amerykańsku prosto z USA


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego padles? Taki jest swiat i takie jest zycie. Nic nowego. Powiem Ci ze swego czasu pracowalem w takim wysokosciowcu w Wawie tuz przy Palacu Kultury. W jednym z sasiednich biur siedzibe miala firma prywatna, ktorej wlasciciele czesto sprowadzali potencjalne 'modelki' na 'interview'. Bywalo tak ze oni we trzech walili taka panienke na biurku a na dole na portierni tata czekal az ona zejdzie na dol, po 'interview'. Life...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, The_Man uważam że takie sytuacje jakie opisałeś nie są tylko w przypadku modelinkgu ale pewnie w normalnym spotkaniu o prace w gminie :) Co do filmu, przejrzalem pare filmów tego chłopaka i gosciu ma pomysł i mówi dużo prawdy o USA i życiu jakie tam sie toczy, co do czekoladki, fajna niunia ma w sobie coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego padles? Taki jest swiat i takie jest zycie. Nic nowego. Powiem Ci ze swego czasu pracowalem w takim wysokosciowcu w Wawie tuz przy Palacu Kultury. W jednym z sasiednich biur siedzibe miala firma prywatna, ktorej wlasciciele czesto sprowadzali potencjalne 'modelki' na 'interview'. Bywalo tak ze oni we trzech walili taka panienke na biurku a na dole na portierni tata czekal az ona zejdzie na dol, po 'interview'. Life...

 

U mnie w pracy, w stoczni, majster na przerwie, próbował poczyniać sobie z pewną kobietą jakkolwiek frywolnie, niestety podczas próby stosunku i erupcji dzikich, namiętnych rząd, testosteron i chuć tak mocno przesłoniły mu trzeźwe postrzeganie rzeczywistości, że przyciął sobie genitalia metalową szafką, a w zasadzie szufladą.

 

Nawet nie potraficie sobie wyobrazić jakie odgłosy potrafi wydawać człowiek. Dopiero niedawno się przekonałem jak ludzka krtań potrafi być bardzo kreatywna. To naprawde niesamowite narzędzie do modulacji dźwiękiem. Ranne zwierze to przy tej kakofonii wrzasków, jęków i wycia, łagodna melodia, kojąca umysł i duszę. :D  :D  :D  :D  :D

 

To takie małe nawiązanie do tego co napisał The_Man.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...chciałbym z taką czekoladką sie polansować po sopockim molu, prozwalać po miescie w cabriolecie, zjeść obiad w dobrej restauracji  :D  reakcje naszych kurwa księzniczek bezcenne, pewnie by pękały jak dmuchane słomka żabki :D tak czy inaczej, taka, fajna radosna ta czekoladowa małpeczka podoba mi się....no i ta pupa na budyniu...mmmmniammm :lol: nie mowiąc o cycuszkach B) i ten usmiech 1,54,fajny naturalny, ponętny, kobiecy, bez gwiazdorstwa co to ja kurwa nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego padles? Taki jest swiat i takie jest zycie. Nic nowego. Powiem Ci ze swego czasu pracowalem w takim wysokosciowcu w Wawie tuz przy Palacu Kultury. W jednym z sasiednich biur siedzibe miala firma prywatna, ktorej wlasciciele czesto sprowadzali potencjalne 'modelki' na 'interview'. Bywalo tak ze oni we trzech walili taka panienke na biurku a na dole na portierni tata czekal az ona zejdzie na dol, po 'interview'. Life...

 

The_Man, "padłem" oznacza to u mnie, że leżałem na podłodze ze śmiechu. :) No, może bez przesady, ale po prostu film zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Spodobał mi ten vlog,

 

Coś w ten deseń:

 

hahaha-jeblem-ale-pompa-no-kurde.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.