Skocz do zawartości

RE: Fabrykowanie' dowodów rozwodowych przez kobiety w trakcie trwania małżeństwa.


Rekomendowane odpowiedzi

Moja mowa Będzie krótka zwięzła i na temat - najlepiej w ogóle się nie pobierać nie żenić i oszczędzimy sobie tego latania po sadach i prania brudów :) nie jestem zwolenniczką małżeństw z tego właśnie powodu ,t dziękuję za uwage jakieś sugestie? to proszę bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i oczom nie wierzę.... To jak sen, żeby coś takiego Kobieta napisała.

Jeżeli to prawda, to masz wielkiego plusa :D

 

Co do fabrykowania. Życie z kobietą jest jak jazda ciężarkówą. Wspaniałe uczucie prowadzić taką maszynę. Czujesz się jakbyś leciał ponad głowami innych... Ale chwila nieuwagi, zamyślenia, pofolgowania sobie i jak nie przypierdolisz... Jest szansa, że nie powiedzą o Tobie w tv. Dowody już same znajdą, chociaż prawdę znasz tylko Ty.

 

Wiem, ze to awykonalne, ale nie można kobiecie pozwolić na przejęcie sterów. Nawet, jeśli mówimy o "równym traktowaniu się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przełożę z polskiego na nasze. Arox nie wierzy, ze jesteś w stanie zrezygnować z małżeństwa

i ewentualnego przejęcia mojego mieszkania, samochodu, telewizora czy innej lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mowa Będzie krótka zwięzła i na temat - najlepiej w ogóle się nie pobierać nie żenić i oszczędzimy sobie tego latania po sadach i prania brudów :) nie jestem zwolenniczką małżeństw z tego właśnie powodu ,t dziękuję za uwage jakieś sugestie? to proszę bardzo :D

Nie mow hop..poki nie przeskoczysz:))))))

Nie przekonuje mnie Marzenko Twoja deklaracja:)))

My kobiety jestesmy jak pogoda:) dzis zefirek jutro tornado:))

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwo, jak wszystko, jest dla ludzi.

Podobnie jak szybkie motocykle, broń palna, alkohol, tytoń, używki czy udział w walkach MMA itp, itd.

Jeśli działasz z głową i mądrze - wszystko jest trzymane na właściwym torze i działa generalnie jak powinno.

Jak odpuszczasz, nie pilnujesz, nie kontrolujesz, nie znasz mechanizmów działania, rzucasz się na żywioł itp - kraksa murowana, prędzej czy później.

Właściwa żona to dopełnienie mężczyzny, ma cechy i właściwości, których mężczyznom brakuje. Tworzy wartość dodaną, wtedy

faktycznie 1+1=3.

SZTUKĄ JEST WYBRANIE WŁAŚCIWEJ KOBIETY, wśród zalewu tandety, chłamu, plastiku, zmiennych chorągiewek i zwykłych

emocjonalno-materialnych hien i pijawek. Zresztą kobietom nie jest łatwiej, trafić na właściwego mężczyznę jest równie trudno.

Zdumiewająca większość mężczyzn, a właściwie młodych, niedoświadczonych facetów w wieku od ok.18 do ok.30 lat kieruje się wyznacznikiem 'figura,nogi,tyłek,biust,ładna buzia' bo zalewa ich fala hormonalna - wtedy nie ma racjonalnych wyborów! O wtopę bardzo, bardzo łatwo!

Amen!

 

 

Na tym forum prywatnie nie szukam informacji na potwierdzenie tezy 'lepiej nie!' tylko cennych jak diamenty z RPA życiowych porad 'jak się zachowywać/podchodzić/oczekiwać by było lepiej niż gorzej'.

 

S.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena to nie chodzi o to że nie jesteś szczera, dziś jesteś szczera, dziś czujesz że nie chcesz małżeństwa, ale z racji tego że nasza kobieca natura jest pokręcona nie możesz wiedzieć co będziesz odczuwać za np. kilka lat.

Dlatego uważam, że do kobiet należy stosować zasadę ograniczonego zaufania :D oczywiście wliczam do tego grona również siebie, bez wyjątku :lol:

I Marzenko nie masz się co gniewać czy złościć, bo tak już po prostu jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja mówię że ja nie mam parcia na małżeństwo to po co wnikać i zarzucać mi kłamstwo. Mówię jak jest z mojego punktu widzenia w danym czasie a co będzie za ileś tam lat to nie wiem i z tym mapce rację no a do facetów tez się tyczy ograniczone zaufanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwo, jak wszystko, jest dla ludzi.

Podobnie jak szybkie motocykle, broń palna, alkohol, tytoń, używki czy udział w walkach MMA itp, itd.

Jeśli działasz z głową i mądrze - wszystko jest trzymane na właściwym torze i działa generalnie jak powinno.

Jak odpuszczasz, nie pilnujesz, nie kontrolujesz, nie znasz mechanizmów działania, rzucasz się na żywioł itp - kraksa murowana, prędzej czy później.

Właściwa żona to dopełnienie mężczyzny, ma cechy i właściwości, których mężczyznom brakuje. Tworzy wartość dodaną, wtedy

faktycznie 1+1=3.

SZTUKĄ JEST WYBRANIE WŁAŚCIWEJ KOBIETY, wśród zalewu tandety, chłamu, plastiku, zmiennych chorągiewek i zwykłych

emocjonalno-materialnych hien i pijawek. Zresztą kobietom nie jest łatwiej, trafić na właściwego mężczyznę jest równie trudno.

Zdumiewająca większość mężczyzn, a właściwie młodych, niedoświadczonych facetów w wieku od ok.18 do ok.30 lat kieruje się wyznacznikiem 'figura,nogi,tyłek,biust,ładna buzia' bo zalewa ich fala hormonalna - wtedy nie ma racjonalnych wyborów! O wtopę bardzo, bardzo łatwo!

Amen!

 

 

Na tym forum prywatnie nie szukam informacji na potwierdzenie tezy 'lepiej nie!' tylko cennych jak diamenty z RPA życiowych porad 'jak się zachowywać/podchodzić/oczekiwać by było lepiej niż gorzej'.

 

S.

Pamietacie jak pisałem o kiciolach sierściuszkach i żmijach w terrarium?no oto w tym chodzi :D

Co do ładnych opakowań.musza być ładne opakowania :D

Nie chodzi tu oto czy jest gruba czy nie bo tym to sie moge zająć i to nie problem dla mnie. Ale chodzi o twarzowe i wzrost,są to 2 kryteria dlamnie dobierania sobie kobit a reszta wychodzi w praniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.