Skocz do zawartości

Laska z reklamy OLX


Rekomendowane odpowiedzi

Zwykła reakcja na prawdę. Automatyczne odrzucenie, oburzenie, nienawiść. Nawet jej nie są świadomi (reakcji). Z automatu zminusują coś co uderza w ich zaprogramowany światopogląd. Nawet jeżeli pokrywa się to w jakimś stopniu z doświadczeniami (do czasu). Stąd pewnie solidne zminusowanie reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś szukałem też pracy na olx to otrzymywałem w wiadomościach oprócz tego jaka jest praca itd to poproszenie o skserowanie dowodu osobistego lub podesłanie screena emailem a gdy odmawiałem temat pracy się urywał i ogłoszenie znikało. Jak już znalazłem i popracowałem to powiedziałem nigdy więcej bo firmy krzak albo januszy co wyssą się z Ciebie całą energię jest tam na pęczki

Edytowane przez marios27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemek1991 napisał:

Mnie bardziej wkurzam reklama OLX z łaskami na siłowni, blondynkę mam ochotę ukateupić za ten piskliwy głosik, ale świetnie pokazuje, że kobieta kobiecie wilkiem ;)

Hahahahahahha jebłem jak zobaczyłem tą reklamę :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.