Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

KurtStudent

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  730
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1032 Świetna

About KurtStudent

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Alkohol jest narkotykiem, potężnie uzależniającym. Apeluję o nieposługiwanie się rozróżnieniem "alkohol i narkotyki" bo brzmi to jak stary dowcip "a teraz zapraszamy na scenę muzyków i perkusistę" Codziennie widuję narkomanów zniszczonych przez ten narkotyk, doprowadzonych do potwornego zbydlęcenia. Dorzućmy taką swoją małą cegiełkę do zmiany postrzegania alkoholu etylowego i protestujmy przeciwko frazie "alkohol i narkotyki". Taki mój apel. Nie ma żadnego powodu dla takiego rozróżnienia a przyczynia się to do przyklepywania problemu w świadomości społecznej. A wszystkie te rady "mam problem z masturbacją - to przestań się masturbować!" , chociaż wiem, że podyktowane dobrą wolą to bardzo mi przypominają takie klimaty:
 2. No, jesteś na początku drogi, zadajesz pytania. Nie stanie się to z dnia na dzień, ale szukając odpowiedzi będziesz trafiał na kolejne sprawy/podejścia/perspektywy. I tak od punktu do punktu w końcu wyłoni się obraz. Rozumiem podejście "od dziś nie, teraz zero" itd. ale w 95% nie działa bo osoba wytrzymuje ile wytrzymuje a potem tama pęka i następują wyrzuty sumienia co jeszcze bardziej potęguje oddawania się nawykom i takie wahadło działa. Raczej nastaw się na to i wtedy gdy już będzie grubo to powiedz sobie np. OK, ale poczekam jeszcze dzień/godzinę itd. No i pochwal się jak się uda. Słuchaj gościa z kanału OcalSiebie, szczególnie filmów o samoocenie bo problemu z uzależnieniem są najczęściej wierzchołkiem góry lodowej. Przyjrzyj się koniecznie swojemu dialogowi wewnętrznemu, bo na 100% nie jest życzliwy, zgadłem? Jak już masz parcie na porno to spróbuj np. robić pompki do treści dla dorosłych.
 3. A Yukio Mishima? Jeden z największych pisarzy japońskich? Chyba, że pisarze to nie sztuka. No i oczywiście to: https://www.youtube.com/watch?v=2-cjfIAImcM
 4. Poszukaj alternatywnych/nowych sposobów regulowania emocji/nastroju. Bo samo w sobie wyłączenie jednej rzeczy raczej spowoduje, że wybije w innym miejscu.
 5. Pamietam gdy miałem lat chyba 20. I spotykałem się z jedną panną, nieświadomy rzeczywistości. Panna codziennie nakładała makijaż typu "panda" czy czarno wokół oczu, tak po "parysku" bardzo mocno. Ja wtedy jakoś zupełnie nie kojarzyłem faktów od tej strony. Makijaż zawsze rozumiałem jako jakieś tam "maskowanie pryszczy" a nie totalny kamuflaż i grę złudzeń optycznych. I raz tę pannę zobaczyłem bez makijażu i wyskoczył mi totalny ERROR. Nie wiedziałem co tutaj zaszło Czy coś się mojej sympatii stało, czy źle się może czuje ? Teraz z łezką w oku wspominam tamten czas. Ah. I wiele tutaj prawdy w tym, że w reklamach itd widzimy sztuczne kobiety. Pincet lat temu, to każda baba, z wąsami czy bez - to była baba. A dziś - czy to dobrze czy źle (nie wiem) ale przesunęło się to w stronę artifiszial bjuti.
 6. To normalne, że dostaje się kopa po przejściu na wegetarianizm. Organizm dostrzega brak mięsa i uruchamia energię by człowiek miał siłę polować/biegać za zwierzyną. Zwykła psychologia ewolucyjna ;D
 7. Jakby się skończyły teksty na podryw to zawsze pozostaje to, na przełamanie pierwszych lodów
 8. To najlepsze: "heteroseksualny mężczyzna nie pozwala, żeby ktokolwiek i cokolwiek dostało się między jego heteroseksualne pośladki – nawet jeśli jest to jego stuprocentowo heteroseksualna ręka z bezspornie heteroseksualnym żelem pod prysznic. Serio, serio."
 9. Przecież Gilette tak czy inaczej jest w świadomości. To nie żadna marka krzak walcząca rozpaczliwymi metodami o okruch z tortu uwagi masowego odbiorcy Tu raczej w drugą stronę pójdzie IMO - niesmak trudny do zmycia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.