Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

KurtStudent

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  458
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

592 Świetna

O KurtStudent

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dobry protip : narysować sobie coś na czole, najlepiej obraźliwego. Gwarantowane mnóstwo spojrzeń i uśmiechów od kobiet na ulicy.
 2. Hehe, jak ktoś się spóźnia to znaczy, że przybędzie zawsze w czasie t+10. Przełożenie spotkania w przód o dziesięć minut nie jest żadnych genialnym zhakowaniem spóźnialstwa Jak już, to najlepiej się umówić na pół godziny wcześniej, jeżeli chcemy się ze spóźnialską spotkać o 15.30 to umawiamy się na 15.10 , tyle. Do księcia Kataru to ona by się na bank wyrobiła na czas. Ale na Elsę Hosk też byśmy poczekali te 15 godzin gdyby jej się lot spoźnił z sesji z Wysp Szczęśliwych.
 3. Hehe, jak wytapianie rudy. Mam wynik podać w tonach? Podjeżdża wywrotka, przez okno wsypuje urobek z Tindera prosto do sypialni a potem następuje spust surówki.
 4. Kolejny biały rycerz "feminista" się doigrał

  w sensie, że siedzi za białorycestwo ?
 5. Czo ten Adolf? Przecież jest napisane, że laska pochodzi z patologii. To ona robi patologie. Liście na twarz ją nie wyleczą. A co, jeżeli ona znajdzie gacha i namówi go do zabicia autora tematu, jak w temacie z gościem na wózku? no nie wiem, czy autor nie ma nic do stracenia.
 6. Kij z mieszkaniem człowieku ratuj siebie! Pieniądze odrobisz.
 7. Widział wielki finał swojego blue pillowego snu w którym wszyscy tańczą i śpiewają a w kulminacyjnym momencie on wstaje z wózka i przybija piątkę z Jezusem. Żal go, bo to dobry chłopak z mózgiem wypranym bajkami o rycerzach i księżniczkach. Kurde. Gość na wózku, ogarniał życie i do tego pomagał innym. Aż się trafiła "miłość". Dla mnie to jest temat na film. Polskie kino lubi takie historie. Tytuł już mamy : Patogamia.
 8. 1. Rok 2035 2. Korea Północna jest w posiadaniu rakiety z głowicą nuklearną o zasięgu 40 000 km. 3. 'Generale Ping Pong, cel nowy jork' 4. czerwonyguzik.gif 5. Umierający z niedożywienia naukowiec źle podłączył klona ardiuno. 6. Rakieta leci w drugą stronę. 7. Cel: Łódź Bałuty. 8. USA dalej nie dało tarczy. 9. Rakieta w zasięgu radarów. 10. Trzeba ostrzec mieszkańców. 11. syrena.wav 12. 'GRAZYNA WYŁONCZ FAMILJADE JAKIEŚ ŚWIENTO JEST STÓJ NA BACZNOŚĆ MINUTA CISZY' 13. mielone.jpg 14. Straty oszacowano na 32zł
 9. Tymczasem na każdym rogu ulicy:
 10. Tanie okulary przeciwsłoneczne, czy warto?

  Wątpię by sieciówka zrobiła coś takiego. Od jakiegoś czasu chodzę w okularach z HM. Jak zgubię to kupuję następne. Sorry Ziemio.
 11. Alkohol to zło.

  Byle nie Brazzer
 12. Kim tak naprawdę był Jahwe?

  JAHVE to kryptonim tajnej organizacji mafijno memicznej.
×