Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

KurtStudent

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  715
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

979 Świetna

O KurtStudent

 • Ranga
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. KurtStudent

  Matriksowe riposty

  Może pomoże przeformułowanie sprawy tak : traktujcie bluepill jak religię. Jeżeli jakiś bluepillowiec pyta się was "czy już poczuliście zbawczą moc miłości i otworzyliście wasze serca na umowę prawną zwaną małżeństwem" to nietaktem jest odpowiadać "Mahomet to kłamca a Koran to zbiór kłamstw". Jeżeli zależy nam na utrzymaniu prawidłowych stosunków z osobą porażoną ideologią niebieskiej pigułki to takt i delikatność w podejściu jest tu na pierwszym miejscu. Chyba, że zależy nam na wdawaniu się w ideologiczne pyskówki. Rollo Tomassi sugeruje nawet, że budzenie ludzi może być w pewnych sytuacjach nieetyczne. Większość przebudzeń to efekt zderzenia się z sytuacją, która nie pozostawia innego wyboru. Plus boska iskra zapłonu, bo niektórzy mogą walić głową w ścianę całe życie i nic. Zależy też od wieku osoby, jej poziomu itd. której odpowiadamy. Większość ludzi jednak widzi, że dziś kobiety są inne, bo feminizm, bo zanik kobiecości, są wulgarne itd. Dobrze powiedzieć, że kiedyś to były inne, że takich już nie ma. Że szuka się takiej jak kiedyś, PRAWDZIWEJ kobiety
 2. KurtStudent

  Matriksowe riposty

  Najlepiej być jak Batman/ Bruce Wayne. Za dnia udawać safandułę. Żadnego gadania o "poglądach" bo nic tym nie wskórasz. Może zyskasz łatkę świra itd.
 3. KurtStudent

  Matriksowe riposty

  Wyobrażam sobie tych inceli nagabywanych do ożenku przez rodzinę To dopiero niezręczność.
 4. KurtStudent

  Pierwsza samotna noc w lesie

  Skojarzyło mi się z tematem
 5. Spotkałem takie ciekawe pojęcie psychologiczne : double bind / podwójne wiązanie. Mały trailer z wikipedii: Podwójne wiązanie (także blokada) – termin z zakresu psychologii i psychopatologii wprowadzony przez Gregory'ego Batesona opisujący sytuację otrzymywania sprzecznych komunikatów od ważnej osoby. Na przykład matka daje synowi koszulę białą i czarną. Gdy ten zakłada czarną jest niezadowolona, że nie założył białej, gdy zakłada białą jest niezadowolona, że nie założył czarnej. Myślę, że to może być ciekawe dla niektórych Są fajne nagrania na yt o double bind. Ostatnio dużo myślałem o życiu mężczyzn, którzy nie mieli możliwości tak jak my - anonimowo porozmawiać na takie tematy. Nie tylko znajdując zrozumienie ale też fachową wiedzę dającą narzędzia do rozumienia sytuacji. Kiedyś to był tylko szejming na mordę : jesteś mężczyzną, weź się w garść, idź, zarób, zgiń itd. Kiedyś trafiłem na wspomnienia jakiegoś słynnego pisarza, teraz nie pamiętam. On coś pisał, że czuje się duszony przez matkę ale jednocześnie czuje, że nie może z tym nic zrobić i generalnie dawał opis takiego niezłego pomieszania. Czasem czuję taką wszechsamczą empatię w stronę naszych poprzedników. Z jednej strony - spoglądam ku przeszłości medytując nad jakąś tam wizją dawnej wspólnoty, polowań, kamradenszaft i idylli. Z drugiej strony - myślę czasem o facetach, którzy wpadli w różne kłopoty i zostali z tym całkowicie sami, znajdując jedynie jakieś tam ujście w alkoholu albo zagłuszając ból ciężką pracą. PS jeżeli chodzi o matki i ich działanie w stronę synów - tak pięknie opisane wyżej przez Braci - to polecam pojęcie The Beta-ization. Można sobie poczytać.
 6. KurtStudent

  Moja smutna historia

  Rozmów? Tylko nie próbuj jej nic tłumaczyć przypadkiem, wyjaśniać. Posłuchaj tego (i cały kanały, o poczuciu własnej wartości itd.).
 7. KurtStudent

  Moja smutna historia

  Powiem tak : ta historia jest tak wstrząsająca, że aż myślę, że to troll. Tak jakbyś pisał "napluła na mnie, zrobiła na moich oczach laskę menelowi, nie wiem co mam myśleć, boję się samotności". Taki poziom absurdu. Aż brzmi to jak jakaś pasta z internetu. Ktoś tu wrzucał, że laska znalazła sobie męża informatyka i go szmaci. Laska z tematu jest najwyraźniej pierd***nięta. Psycholog nazwałby to inaczej Złowiła ofiarę na seks (normalne), wprowadziła do jego układu nerwowego silną toksynę a teraz ma miejsce trawienie żywiciela. Historia sztampowa. Panie autorze tematu, jeżeli jesteś prawdziwą osobą to chwyć się mocno za jaja i katapultuj póki czas.
 8. KurtStudent

  Wszyscy realizujemy cudze cele

  Jesteśmy częścią wielkiego systemu. Oddychamy, rodzimy się i umieramy. Jesteśmy kotletami ulepionymi z pyłu gwiezdnego Myślimy słowami, które kto kiedyś wymyślił. Nawet słów własnych nie macie a chcecie ścieżkę własną w życiu rąbać. Przecież to "iście własną drogą" to jest też mem zasadzony wam w głowę przez filmy czy to forum. Te wszystkie feministki z kolorowymi włosami, też wierzą, że są "inne". One też się "wyzwoliły z ról płciowych" a przecież to "iście własną drogą" to właśnie porzucenie "tradycyjnej roli płciowej" czyli "woła roboczego aka emocjonalnego worka treningowego". Iść własną drogą może półbóg, heros. Rozumiem, że przebóstwienie to ciekawy cel ale być może nieosiągalny.
 9. KurtStudent

  Plaskacz w twarz ukochanej

  Tutaj od 0.25 koniecznie: Coś dla smakoszy:
 10. POTĘŻNY badaczy ludzkiej seksualności, profesor, autorytet medialny - wypowiedział się w tej sprawie ROZSTRZYGAJĄCO. I to jest wiedza, jaka powinna być rozpowszechniania w zakresie nauczania o ludzkiej seksualności, może biologii itd. Bo bez tej wiedzy wszelkie gadanie o potrzebie KOMUNIKACJI, ZROZUMIENIA itd. - nic nie da. Właśnie prawdziwe zrozumienie wynika ze znajomości takich cech jak ta przedstawiona w filmie.
 11. KurtStudent

  ''Konie pociągowe" forum.

  W pierwszym momencie, myślałem, że chodzi o "plow horses" na "plantacji"
 12. KurtStudent

  Lista kanałów MGTOW

  Za to w naszym ojczystym języku coraz więcej wartościowych treści Swoją drogą, ciekawe czy gość zleci jak szczecińscy prawnicy.
 13. KurtStudent

  "Biznes-plan" kobiet

  Hehe widać, że osoba oblatana w terminologii alfa/beta/omega a do tego oczytana i biegła w kwestii międzypłciowej dynamiki przemocy domowej. Do tego pewnie lekko masochistyczna bo widać, że pisane z kurwikami w oczach/uszach. A "Ocal Siebie" świetne. Czasem mam wrażenie, że prowadzi audycje po paru głębszych A tytułowa pasta klimatem przypomina prace Erica Stantona :
 14. KurtStudent

  Randka z mężatką.

  No ok, ale co w sytuacji gdy żona się "zakocha". Teoretycznie. Czyli nie jest to przypadek, że chce się nadziać na bolca i jak nie ten to faktycznie każdy inny się nada, ale że ona się zakochała, coś sobie ubzdurała i tego jednego jedynego chce. A przy tym ona ma np. piątkę dzieci. Czy nadal ten "kochanek" jest moralnie czysty, jeżeli zamiast zasugerować terapię itd. przejdzie do czynu? Niby nikomu nic nie obiecał. Ale swoim działaniem przyłoży się do rozpadu rodziny, pogorszenia się sytuacji dzieci itd. Z drugiej strony są laski, które z upodobaniem polują na mężatych gości czerpiąc satysfakcję z rozbijania rodzin. One też nikomu nic nie przysięgały.
 15. KurtStudent

  Rimming, lizanie odbytu.

  Takie tabu dobrze przełamywać, bo tym chętniej wybierzemy się na badania kontrolne do lekarza wiedząc, że akurat temat "wkładania" mamy okiełznany ;D Skoro przy zdrowiu jesteśmy, to warto wspomnieć o epidemii STD (wenerycznych chorób) przypadkiem związanej z "rewolucją seksualną". Temat przenoszenia zachowań z pornosów do życia to też ciekawa sprawa. Tam się raczej wszyscy jebią bez gumek, przynajmniej mają badania w miarę aktualne. Warto pomyśleć, przed zbliżeniem z napaloną laską, która chętnie liże dupy. Hej, może masz szczeście i trafiłeś właśnie na lekoporną rzeżączkę ?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.