Skocz do zawartości

Partnerka a córka.


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na forum, to mój pierwszy temat więc jeśli nie odpowiedni dział proszę modów o przeniesienie :)

 

W tematyce siedzę od miesiąca - a może dłużej bo już wcześniej wiedziałem, że coś tu jest nie tak:P ale mam pewne braki ale do brzegu z opowieścią. 

 

Wiadomo, że bardzo często jest tak, że jaka matka taka córka i nie chodzi tylko o geny, ale o to, że często córki powtarzają schemat matki, dziedziczą kulturowo podeście do mężczyzn, porządku, wychowania dzieci, moralności etc. 

 

Możemy sobie życzyć partnerki uległej, poświęcającej się, która nie będzie patrzeć na pieniądze a przy tym będzie pierd..... się jak stary diesel. Ale czy chcemy, żeby takie były nasze córki? Chciałbym, żeby moja córka była inteligenta i nie przyprowadziła po maturze do domu długowłosego 33 letniego bezrobotnego, który ma fajną fryzurę wytarte jeansy i żyje w krainie ,,będę".

Właśnie rozstałem się (2 miesiące temu) z pewną kobietą, inteligentną, z dobrego domu, wiele lat młodszą ode mnie i stwierdziłem, że chyba dość lasek zafiksowanych na punkcie kariery. Mam kasę więc nie szukam kobiety, która będzie zarabiać. Ale boje się, że wpadnę w związek z taką, która nie ogarnie wysłać przelewów i nam prąd odetną:P 

 

dzięki z góry za informację lub linki związane z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.