Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tytuschrypus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2891
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

tytuschrypus last won the day on June 2

tytuschrypus had the most liked content!

Community Reputation

3849 Świetna

4 Followers

About tytuschrypus

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2975 profile views
 1. Czyli spotkali się w porywach 12-24 razy ;) @Szwagier88 szuka albo już znalazła nową gałąź a Ty zostajesz w zapasie. Na końcu i tak będzie Twoja wina, no bo byłeś daleko a pocieszyciel blisko... Standardowy schemat.
 2. @ntechNiestety tak jest. Wszystko pozostałe, o czym pisze się w tym temacie to pewna nadbudowa, racjonalizacja, etc. Dorobienie ideologii do fizjologii. Ale - by było trochę bardziej optymistycznie - człowiek jest istotą złożoną i to właśnie z takich różnych "nadbudów" składa się nasza cywilizacja i te nadbudowy odróżniają nas od reszty zwierząt.
 3. Socjalizacja od dawna wygląda tak jak pisze @PatZz, tylko jeszcze teraz jest to potęgowane przez czasy, w jakich funkcjonujemy. I potem mamy do czynienia z niebywałą bezczelnością dzisiejszych nastolatek a także młodych studentek - zresztą, już 24-25 latki zachowują się inaczej niż kiedyś - pełne przekonania o tym, że wszystko im wolno, wszystko im się należy.
 4. Pudło. Takie bzdurne wypowiedzi na mnie nie działają, także jeśli sądziłaś że tą drobną manipulacją wjedziesz mi na ambicję i teraz będę próbował pisać tak, żeby słodziutka Mabelka raczyła się zastanowić - nic z tego. Nie chcesz, nie rozumiesz, nie potrafisz - nieistotne, nie zastanawiaj się. Demagogii. Ale trzeba najpierw wiedzieć, co to jest, a Ty chyba takiej wiedzy nie posiadasz, bo to co pisałem w żaden sposób nią nie było. Szydziłem jedynie z Twoich emocjonalnych, manipulatorskich tekścików na zasadzie: "ja wiedziałam, że jest niesprawiedliwie, ale jak weszłam na to forum to tylu tu paskudnych, obłudnych, jednostronnych, nieobiektywnych mężczyzn i jak mam kogoś bronić <mój komentarz - lol>, to ten ktoś musi być taki a taki wobec mnie". Co - nawiasem mówiąc - leci na identycznym schemacie co mój pierwszy cytat Twojej wypowiedzi w tym poście. Typowe. Zabawne, że taką rzecz trzeba tłumaczyć w przeważającej większości kobietom. Bo piszesz na forum dyskusyjnym i piszesz głupoty. Tak długo, jak będę miał ochotę wskazać Tobie i innym, co jest w tym głupiego będę to robić. Nie zaszczycę Cię nawet tłumaczeniem. Przeczytaj wypowiedzi, które komentujesz, porównaj ze swoimi, a odgadniesz, że masz dokładnie taką postawę na tym forum, jaką krytykujesz. Ani myślę teraz grzebać w Twoich wypowiedziach, żeby Ci to udowadniać. Chyba Ci księżniczkowatość zbyt mocno rzuciła na mózg.
 5. 8 koła nie da się uczciwie? Chrystusie nazarejski... Da się i 28 uczciwie. Bez problemu. Już nic nie napiszę bo @Obliterarorzrobił to za mnie @maggienovakbardzo duża jest dysproporcja między wami. Powiem szczerze że dziwi mnie, iż ktoś z grubsza ogarnięty zadowala się taką pensją jak Ty i jeszcze to sobie racjonalizuje. Imo nie tędy droga.
 6. Oczywiście. Odpowiedzialnym za zdradę w związku jest ten, kto zdradza, a nie jakiś kochanek/kochanka. Tzn dla mnie to oczywiste, bo tu na forum mamy ten temat przerobiony chyba w sumie na setce stron. Nie. Szydzę z Ciebie. Taka bystra, wyzwolona kobieta powinna się zorientować. A nie, czekaj - przecież ja sam Ci napisałem wprost jaki jest cel tamtej wypowiedzi, a Ty dalej nie ogarnęłaś. Nie mam takich ambicji, zwłaszcza w Twoim kierunku. Ale jeśli Ty masz (co można z tego ww. założenia wywnioskować) to też kiepsko Ci idzie;) A w większości wypowiedzi. Tak tylko zaznaczam, bo mądrzysz się o obiektywizmie, stroniczości i innych takich, a patrząc po Twoich wypowiedziach jesteś ostatnią, która powinna pouczać w tej materii. Także tego.
 7. W końcu nie wiem, czy znasz takich, czy nie znasz. Ja znam Oni tyrają, a myszki wymyślają blogi, influłensy i inne gówna, własne biznesy (za które oni oczywiście muszą zapłacić, no ale to niby myszek) i parafrazując cytat z "Kleru" - chodzi o to, żeby wymyślać gdzie iść do pracy, ale żeby nie wymyślić nie mówię, że same takie przypadki, no ale zdarza się, oj zdarza...
 8. Ja też jestem oldschoolowy pod tym względem, stwierdzam po prostu, że czy tego chcemy czy nie, dla nich TO JEST rozmowa równie dobra, jak taka bezpośrednia. A nawet lepsza. To nawet ciekawe na swój sposób być świadkiem takiej komunikacyjnej rewolucji. Scenariusze kiedyś znane z science fiction powoli realizują się na naszych oczach. Generalnie taka dygresja
 9. To ja zapytam bracie jeszcze raz: A musisz w ogóle latać za tymi dupami? Bo moim zdaniem nie, ale Ty ewidentnie czujesz taką konieczność i warto się zastanowić czemu. Bo dopiero wtedy będziesz mógł coś na to zaradzić.
 10. @Ancalagondzięki temu pozostały mi resztki wiary w rozsądek ludzi. Przynajmniej niektórych.
 11. Praca nad sobą. Poszukać przyczyny, przepracować, wyeliminować. To jest po części zwykłe uzależnienie. Od alkoholu też się nie uzależniasz nie pijąc go w ogóle ;)
 12. Śmiej się. Jakaś już się znalazła na postępowym Zachodzie brytyjska scenarzystka, która podniosła larum, że w obsadzie brakuje czarnoskórych. To nie żart.
 13. @PatZztargają Tobą mocne, rozmaite emocje - coś takiego wybrzmiewa w Twoich wypowiedziach. To nie jest dobry stan, żeby się bawić w kobiety i z kobietami. Musisz ogarnąć siebie i dać sobie lekki szlaban na dupy. Moim skromnym zdaniem jesteś uzależniony od posiadania partnerki. Bez kobiety/dziewczyny/narzeczonej nie czujesz sensu życia, a to droga w najlepszym wypadku donikąd, w najgorszym zaś zgubna. Bardzo zgubna. A może by tak skupić się na czymś innym w życiu niż to, czy się Tobą zainteresuje jakaś dupa, albo czy Ty interesujesz jakąś dupę?
 14. Kurła, kiedyś to było. Czy tego chcemy czy nie, to są (a raczej stają się) realne rodzaje relacji i komunikacji. Założę się, że jak powstały telefony to co bardziej konserwatywni też mówili, że to nie prawdziwa rozmowa, bo prawdziwa jest tylko twarzą w twarz.
 15. Tak, kobieta może zostać zapłodniona tylko jeśli wyrazi zgodę, a o tym rozmawiamy. Jeśli dajesz komu popadnie, to czekają Cię konsekwencje. I mimo próby zmniejszenia tych konsekwencji przez regulacje prawne, próbujące ułatwić kobietom gżenie się z kim popadnie, to koniec końców pewnych naturalnych aspektów nie ominiesz. Chociaż chciałabyś. Wow. Fantastyczna jesteś. Taka rozumna, rezolutna kobietka. Ona wiedziała, że jest niesprawiedliwość, patrzcie! Ojoj! No to straszna sprawa. Jak żyć? Nie wiem czy rozumiesz, ale właśnie chcę uświadomić Ci infantylność tamtego całego akapitu. Powiem zupełnie szczerze - nie odnajduję w Tobie ani trochę innej postawy niż ta, na którą się tak zżymasz, że rzekomo jest prezentowana na forum. Tylko wektor przeciwny. Uprzedzenia aż z Ciebie eksplodują. Także - nie wymądrzaj się i nie oceniaj, bo się ośmieszasz Ale czy chcę, czy nie chcę i tak potrzebuję Twojej zgody. Jeśli dopuszczasz byle kogo do swojej cipki, nie zabezpieczasz się, sama jesteś sobie winna. Choćby aż Cię ze złości skręcało. Kiedy ja zostawię otwarte auto i ktoś mi je gwizdnie, to też pretensje mam do siebie, chociaż idąc Twoim tokiem myślenia powinienem się zżymać na to, że istnieją złodzieje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.