Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tytuschrypus

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1328
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Ostatnia wygrana tytuschrypus w dniu 17 Lipiec

Użytkownicy przyznają tytuschrypus punkty reputacji!

Reputacja

1615 Świetna

1 obserwujący

O tytuschrypus

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1179 wyświetleń profilu
 1. tytuschrypus

  O zdradzie na cosmopolitan.com

  Tak oto wygląda w praktyce tworzenie przyzwolenia społecznego na moralne spierdolenie kobiet. Takimi właśnie artykułami się je tworzy, których jest mnóstwo. Dno i upadek. A potem się dziwią, że 30tka puka do drzwi a je dalej chcą tylko ruchać i zwalają to na mężczyzn.
 2. tytuschrypus

  Oświadczyny

  Przecież to oczywiste, że w ramach tzw. kompromisu można oświadczyć się na milion sposobów, które nie będą nikomu uwłaczać, taka forma jak tu niektórzy forsują to przeżytek, anachronizm, z czasów gdy być może kobiety faktycznie szanowały mężczyzn na tyle, że on klękajac robił jakiś tam wyjątek i żadna kobieta serio nie myślała, że on jest uległy bo klęknął ten jeden raz. Ale obecnie?
 3. To według Ciebie i Twojej męskiej, skądinąd słusznej logiki, według wszelkich logicznych przesłanek tak powinno być. Kobiety tłumaczenie im czegoś i "rzeczowe komunikowanie potrzeb" odbierają jako słabość, w 95% przypadków.
 4. tytuschrypus

  Oświadczyny

  W dzisiejszych czasach, w dobie totalnego spierdolenia kobiet, puszczenia ich hamulców moralnych i braku szacunku na mężczyzn tradycyjne oświadczyny nie mają racji bytu, chyba że ktoś i tak zmierza na rowki pochyłej białorycerstwa. Potrafią też być upokarzające. Wystarczy na to spojrzeć z zewnątrz. Sytuacja z życia wzięta: Koncert, na którym byłem niedawno. W przerwie między utworami wbija jakiś młodzian o wyglądzie emo/nerda i ciągnie podobną Panią. Nic atrakcyjnego w każdym razie. Bęc na kolana i dalejże: On: moja cudowna Basiu, jesteś największym szczęściem jakie mnie spotkało, bla bla bla, czy uczynisz mi ten zaszczyt i uczynisz szczęśliwym, zostaniesz moją żoną? Ona: [uśmiech władzy, kontroli, zadowolenia] muszę się zastanowić. [odwraca się do publiczności] No powiedzcie, mam się zgodzić czy nie? [publiczność na szczęście trzyma poziom, ma litość i nie słychać z tłumu okrzyków typu "Nieeee", "Baśka, a dupy to mi dawałaś", "Zostaw tego przegrywa i chodź do mnie, Mała!", rytmicznego "Po-wiedz-Nie, po-wiedz-nie!". Zamiast tego gromkie acz nieskładane: "Taaaak!"] Ona: dobrze, w takim razie chyba już wiem... [teatralne wahanie] Dobrze, uczynię Cię szczęśliwą i zostanę Twoją żoną. On: [do tej pory klecząc w napięciu zrywa się, całuje ją, szczerze uratowany]. Serio, współczułem mu. I wzdychałem z zażenowania. Pewnie jeszcze na tym samym koncercie obciągnęła komuś innemu, mniej pizdowatemu w kiblu. Albo obciągnie wkrótce, jak jej się już znudzi poniewieranie nim. Jaki szacunek? One go nie mają.
 5. tytuschrypus

  Pitu pitu o waginach, a Polski już prawie ni ma.

  Już się bałem, że zaraz i tutaj znajdą się jakieś niezbite dowody będące analogiami do Słowian wszak analogia do Gondoru i jego oblężenia jest jasna - to wyobrażenie starożytnych grodów Polskich, a zjednoczenie przed bitwą ze złem elfów, krasnoludów i ludzi to jasna aluzja do jednoczenia się Słowian przed wspólnym Rzymskim wrogiem. To chyba jasne. Tolkien po prostu wiedział. Ludzie kochani. Miejcie litość. Czy wszystko na tym świecie, co ma nazwę zbliżoną do Słowian, Lechii i tak dalej to niezbite dowody na jej zakamuflowane istnienie? Już pisałem w innym temacie o rzekomych wzmiankach w ST, które okazują sie zwykłymi, dyletanckimi dość błędami w tłumaczeniu. To są rzeczy łatwe do zdemaskowania i jest to robione non stop, ale jak ktoś chce to wszędzie znajdzie ślady potęgi Cywilizacji Słowian (gdzie tam plemion), co nie? No bo jak mogło być inaczej, że nie byliśmy potęgą od zawsze? To na pewno spisek. Na pewno! A co z mieszkańcami Wysp Owczych? Myślicie, że też we wszystkim co ma w nazwie "far" doszukują się pokrewieństwa z "faroe"? Na pewno się trochę takich nazw znajdzie czy słów w ST na przykład. I też są tam tacy, którzy uważają że kiedyś Wyspy Owcze to była potęga na całą prawie Europę, tylko wrogowie zafalszowali i wymazali tę teorię z dziejów, ale na szczęście jest tam gdzieś jeden "historyk" z Wysp Owczych który odkrył prawdę? Liczne ślady języka farerskiego, od którego jak mówią niektórzy pochodzą inne języki? Dlaczego nigdzie nie ma wzmianki o Wielkim Państwie Farejczyków? Czyż to nie jest najlepszy dowód, że takie Państwo musiało istnieć, a nie zniknęło bez śladu? Oczywiście Wyspy Owcze to terytorium zależne od Danii, ale mam nadzieję (prawda, nikłą, patrząc na poziom argumentów, z których część dosc szczegółowo w temacie o Lechii obalałem) że niektórzy zrozumieją analogię i aluzję. Jak ktoś chce, to wszędzie znajdzie takie dowody na starożytną już potęgę swojej nacji. Francuzi też w XVIII bodajże wieku powszechnie wywodzili swoje pochodzenie od miltologicznych Trojan (trojańczyków) i tez mieli na to podobnie niezbite dowody. Jak to napisałem, to rozmówca od razu niezbicie dowiódł, że Francuzi pierdolili bzdury, bo przecież... I tu był w stanie podać merytoryczne argumenty dlaczego to bzdura. Bo to bzdura. A ja tutaj czytam o Starożytnych Sarmatach... Ludzie kochani. Analogię wyciągnijcie sami.
 6. tytuschrypus

  Taka sytuacja

  Szczerze mówiąc dla mnie wchodzenie w dyskusję z każdym byle ludziem w tematach poruszanych tu na forum to jest jakaś zbędna, neoficka walka z matrixem. Serio się jeszcze nie przyzwyczailiście do takich gadek? On ocenił Ciebie bo tak robią prości ludzie na wsi, patrząc po tym: I po tym: To trafił swój na swego W swoim mniemaniu "dobiłeś prostaka", z zewnątrz wygląda to tak, że chcąc się popisać swoją znajomością realiów, życia i matrixa przed "pospólstwem" sam zrobiłeś to samo, byłeś zgryźliwy, oceniłeś jego i jego syna jak widzę i aż się zagotowałeś od takiej pierdoły. Pamiętaj, że ludzie na odpowiednim poziomie nigdy nie wywyższają się i nie podkreślają swoich niewątpliwych przewag przed ludźmi prostszymi. To kwestia dobrego smaku i świadomości. Dobrze, że mu jeszcze o teorii względności nie mówiłeś, bo przecież on prostak i nie wie, a Ty wiesz. Sorry, ale mentalnie zaprezentował eś i jemu i nam tutaj identyczny poziom. Było się grzecznie wymówić, rzucić zrozumiały dla niego banał typu "A, wie Pan, pewnie już niedługo" albo ostatecznie "No, wie Pan jak to jest, każdy tam jakoś po swojemu żyje" i tyle.
 7. tytuschrypus

  Szukam nowych smaków. Ktoś pracował w kebabie?

  Jeśli nie tylko przyprawy wchodzą w grę to polecam spróbować z dodatkiem łososia lub salami zamiast tradycyjnej szynki/boczku - w zależności od tego czy wolisz rzeczy bardziej łagodne lub wyraziste. Głęboki, wyrazisty, ciekawy smak ma kuchnia indyjska i/lub nepalska. Wszelkie curry są bardzo aromatyczne i interesujące.
 8. tytuschrypus

  W co aktualnie gracie?

  @dolerSC II jest świetny, ale grywalnością multi daleko mu do jedynki, co widać po kondycji sceny esport. W single to bardzo przyjemna gra CS i GTA świetna sprawa, choć ja chyba z sentymentu częściej wracam do San Andreas @lxdeadBaldur 2 to dla mnie sequel idealny. Naprawia to co w poprzedniku kuleje, poza tym oferując więcej, lepiej ale na podobnej zasadzie. Rewelacyjna gra razem z dodatkami i EE. Po kilkukrotnym przejściu wszystkich części ostatnio grałem z kilkoma modami. Część dodaje świetne przygody, przedmioty, bohaterów, niektórych bardzo dopracowanych. @Dworzanin_Herzogaja akurat w W3 ominalem zupełnie pierwszy dodatek i przeszedłem najpierw KiW i nie cierpialem na tym za bardzo, chciałem jak najszybciej zobaczyć Toussaint Jeśli o mnie chodzi to męcze głównie Overwatch - bardzo grywalny team FPS, wciąga jak się pogra, a tak poza tym to same starocie - Open TTD dla relaksu, Hitmana, a także co jakiś czas powolutku drugiego Tomb Rider, w oczekiwaniu na 3 część
 9. tytuschrypus

  Kobieta 5/10, olewa.

  Albo zmęczenie, albo totalny brak zainteresowania, połączony z banalnym tekstem. Wiem, że pojechałeś na szczerości i pewnie brzmiało to autentycznie, ale panna może słyszeć co wieczór z 10 takich tekstów, sorry. Nie wiem jak było u Ciebie, ale zauważam na forum (i w życiu) tendencję - panna bzyknięta zainteresowana autorem = "obiektywne" 7/8/9 na 10. Panna niezainteresowana = 5/6 na 10. Just sayin'
 10. tytuschrypus

  Pitu pitu o waginach, a Polski już prawie ni ma.

  Nie mieszam. Ty napisałeś że wódka nie Polska, tylko w obcych zagranicznych rękach. Na co ja odpisałem że Soplica to dalej polska wódka nawet jak jej właścicielem jest zagraniczny koncern. Ty odpisałeś, że nie polska bo nie płaci podatków w Polsce. Na co ja zgodnie z prawdą stwierdzam, że płaci. LPP, polskie, też płaci. I jakie masz z tego wymierne korzyści ze tak powiem "narodowe", że kupujesz ciuchy polskiej firmy? Miejsca pracy chociaż? Chyba panie w marketingu mają, bo produkcja jest tam gdzie wszędzie czyli daleki wschód. Mercedes to kiepski przykład, bo branża samochodowa ma dilerów i importerów. Taki Wróbel to jak najbardziej Polak. Jego salony samochodowe stojąc na polskiej ziemi płacą podatek odpowiednim gminom. Najbogatsze gminy w Polsce są dorobione właśnie na takich koncernach, co to "nie płacą w Polsce podatku i żadnych korzyści z nich nie ma, tylko wyzyskujo Polaków jako tanią siłę roboczą". Reszty, wybacz, nie komentuje, zwłaszcza pogłosek o rządzących wszędzie Żydach. Zwłaszcza, że się powtarzamy bo o Amber Gold Ci już pisałem. Tylko idiota mógł brać udział w piramidzie finansowej, tylko idiota jest winien że umoczył w niej pieniądze i ja bym nawet nie chciał, żeby rząd się tym zajmował. Może to, czyli odczucie konsekwencji paru idiotom pomoże przestać nimi być.
 11. tytuschrypus

  Pitu pitu o waginach, a Polski już prawie ni ma.

  No tak napisałeś, więc zrozumiałem, że rząd obcy. Napisałeś też to w pełnej oburzenia reakcji na to, co pisałem o rozkradaniu Polski przez samych Polaków, co dzieje się przez różnego rodzaju oszustwa właśnie, w tym podatkowe. Ukraińcy to już też Żydzi. Nie nadążam... Masz na myśli pożyczki udzielane przez rząd? Polska też pożycza. Czy jednak te nieistniejące gdzie indziej niż w prawackiej propagandzie dofinansowania dla pracodawców zatrudniających Ukraińców? Dokładnie. Jednak spółki z odpowiednimi przychodami nie wykazujące dochodów są brane pod lupę przez US. Prowadzę i miedzy innymi dlatego, w przeciwieństwie do niektórych tutaj wiem czy są dofinansowania na Ukraińców czy ich nie ma oraz czy ruchanie US jest takie proste jak myślą internetowi pokrzykiwacze i napinacze. Załóżmy, że płaci w Polsce. Nie chciałbym, żeby zgubiła nam się Twoja logika. Piszesz o zagranicznych koncernach które nie płacą w Polsce podatku. Ja odpowiadam Ci, że płacą bo są to wszystko technicznie polskie spółki jeśli tylko wykazują przychód. W Polsce nie płaci podatku spółka niezarejestrowana w Polsce, np. znana firma windykacyjna Ultimo. Czyli dobrze rozumiem, że płacący podatki w Polsce wykazujący przychód LPP jest ok bo jest polski, a płacący podatki w Polsce wykazujący przychód producent żubrowki okrada Polskę, bo jest niepolski?
 12. @Smerfetka po to samo, co kobieta mogąca mieć dzieci. Jest jeszcze in vitro. Trochę odeszliśmy od dzikiej reprodukcji, nie tylko dlatego ludzie łączą się w pary. Będzie dobrze
 13. tytuschrypus

  Pitu pitu o waginach, a Polski już prawie ni ma.

  Po tym co napisałeś. Rząd obcy, to kogo okradasz nie płacąc mu daniny, jak nie obcego? Jeśli spółka zarejestrowana w Polsce przynosi dochody, musi zapłacić podatek w Polsce. Zasada jest więc dalece nie ta sama. Dlatego właśnie Polscy "patrioci" rejestrują spółki w rajach podatkowych by nie płacić w Polsce podatku. A producent Żubrówki nie. I tak jest na całym świecie. Ale fajniej się krzyczy o niepłaceniu w Polsce podatku złych, obcych firm, co nie? No i masz polską spółkę LPP potentata branży odzieżowej. Jakie masz Ty jako Polak korzyści z tego, że sobie dobrze radzi? Produkuje w Chinach. Przemyśl to, bo Twój obraz świata oparty na nacojnalistyczno - spiskowych frazesach godnych rozmowy przy wódce dwóch Januszy nie wytrzymuje kontaktu z logiką, jak się komuś chce jej szukać.
 14. tytuschrypus

  Pitu pitu o waginach, a Polski już prawie ni ma.

  Możesz wskazać, na jakiej zasadzie płaci podatki "u siebie"? Czytałem tu już że są w Polsce dofinansowania stworzone przez PiS dla przedsiębiorców zatrudniających Ukraińców, bez żadnej podstawy, choć takich nie ma i dostałem od zaślepionego nacjonalizmem dyskutanta info "bo tak". Więc wszystko zniosę. Nie przeczę sobie, tylko zastanawiam się czy masz pojęcie o czym piszesz, czy powtarzasz prawackie i nacjonalistyczne banialuki. Gdzie podatki płaci spółka CEDC International Sp. z. o.o, producent np Żubrówki? Możesz też napisać analogicznie, jakie masz korzyści z tego Ty i nasz kraj, że takie LPP to polska spółka?
 15. tytuschrypus

  Pitu pitu o waginach, a Polski już prawie ni ma.

  @kryssczyli w myśl tej retoryki jak się okrada to nie Polaków, tylko obcych? Wygodne, wygodne Widzisz, moim zdaniem za taką a nie inną kondycję naszego kraju odpowiada właśnie taką mentalność jaką prezentujesz. Choć ja uważam że nie jest tak źle, potrzebujemy czasu po katastrofie komuny, już teraz widać że poziom życia się podnosi, już nie zawsze z daleka wyglądamy jak przedstawiciele kraju drugiej kategorii. @Bonzobardzo ciekawe jest to co piszesz. Z założenia jednak tych prawdziwie niezależnych jest we współczesnym świecie niewielu. Tak pisząc o zbliżeniu Rosji zastanawiam się, na ile to możliwe. Z jednej strony są między nami (a raczej naszymi politykami) takie wyrwy i rany z historii, że głowa mała. Z drugiej - wystarczy przebywać ze zwykłymi Rosjanami żeby zobaczyć, że to z nimi mamy wspólny język, nie z "zachodem", dla którego nigdy nie będziemy równorzędnym partnerem. Ciekawie o tym pisze Adam Przechrzta w swoim "Gambicie Wieloposkiego", polecam. Interesująca alternatywna wizja świata, w której Polska jest ważnym i wiodącym czynnikiem w wielonarodowym Imperium Romanowów.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.