Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tytuschrypus

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1923
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  30

tytuschrypus wygrał w ostatnim dniu 22 Sierpień 2018

tytuschrypus ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2359 Świetna

3 obserwujących

O tytuschrypus

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2168 wyświetleń profilu
 1. Bo Ty tak chcesz, dziewczynko? Pytałem o to samo od początku i dalej będę, Twoje rozkazy to tylko babskie odwracanie kotka ogonkiem. A tymczasem taką hołotę jak Ty cywilizowany kraje z tego co piszesz wpuściły, więc jak widać wielkiej szkody nie ma. @Wernonbla, bla, bla. Musisz mieć niechude kompleksy bo piszesz tak o każdym, kto ma inne zdanie od Ciebie. Typowa prawacka retoryka. A tymczasem jedna z was swołocz, takie same oderwane od rzeczywistości oszołomy pełne kłamstwa jak lewactwo. Ten temat i kłamstwa o dofinansownaiach 800 zł to świetny przykład, jak rzetelne są prawaczki. Tylko tamci wycierają sobie pyszczki wolnością i równością, a wy troska2o kraj i patriotyzmem. Żal. @AR2DI2a co taka dziewczynka robi dla "swojego kraju" poza dumnym stwierdzaniem tego w necie? Jakbyś nie zrozumiał, to z takiego patriotyzmu każdy się śmieje. Pewnie jeszcze na plaży masz parawanik żołnierzy wykletych 😂 Cały temacik to festiwal prawackiej kłamliej propagandy równie obrzydliwej jak kłamstwa lewaków. @The Mothajesteś chłopcem bo zakładasz temat z kłamstwami których nie umiesz udowodnić. Wszelkie argumenty ad personam tego nie zmienią. To samo tyczy się reszty dziarskich prawaczków tu zgromadzonych piszących na serio w temacie gdzie jedna z głównych tez jest wyssana z palca.
 2. Dałem Ci cytat jedynego pytania które wam wprost zadałem, reszta to Twój babski wymysł albo celowa manipulacja. Zgadzasz się prawaczku z tym że to dofinansowanie istnieje czy nie? @Wernonto samo, prawaczku. Niczym się od znienawidzonego lewactwa nie różnicie. I taki wniosek z tego tematu, panienki.
 3. To Ty właśnie taką babską zagrywkę stosujesz, zadając mi pytanie gdzie tak twierdzisz żeby odwrócić kotka ogonkiem. A ja napisałem, że pytam czy tak jest czy nie. Czy to dofinansowanie istnieje czy nie. Więc sobie wymyślasz, aby tylko się wprost nie określić. Jak cipka. Skończ pierdolić w babsko-lewacki sposób.
 4. Ależ kurwa odwracacie kotka ogonkiem. Bo oprócz czytania widać nie umiesz też szukać. Zadałem wyraźne pytanie czy to prawda czy nie, to Ty zacząłeś się w prawacki sposób dopytywać o tamto, by odpowiedzi na pytanie uniknąć. A ja Ciebie i tego drugiego prawaczka @Wernona zapytałem. Jakbyście posiadali namiastkę jaj to potrafili byście wprost napisać że to pierdolenie. Rozumiem, że w ten kulawy sposób nie wprost przyznajesz, że jest to kłamstwo i takiego dofinansowania nie ma. Widzisz, Ty oczywiście i cała reszta dziarskich prawaczków tutaj pewnie myślicie inaczej, ale wasz sposób myślenia, określenia, stosowane w dyskursie manipulacje i kłamstwa niczym się od sposobów lewactwa nie różnią. Tylko ideologia jest w przeciwną stronę. I dlatego ja traktuję was jak takich samych oszołomów. Równie groźnych jak lewactwo, tylko obecnie nie będące na świeczniku. Chłopcze, podaj dowody na nieistniejące dofinansowanie, póki co ten stek prawackich bzdurę pomijam. Zdążyłem doczytać tylko durne pytanie kim jest prawak. Wyobraź sobie swojego ulubionego lewaka, to jak myśli, jakie stosuje argumenty, jak manipuluje i zamień mu ideologię na przeciwną. To jest prawak. Ta sama swołocz Dowiem się dziarscy patrioci drodzy, czy to dofinansowanie w kwocie 800 zł to prawda czy nie? Bohaterowie i prawdziwi Polacy @Wernon, @AR2DI2, @wrotyczi kto tam jeszcze? Bo póki co niczym się od lewaków w sposobie dyskusj, refleksyjnosci i kłamstwach nie różnicie. Smuteczek.
 5. Już teraz wiemy, że część liczb jest tu fikcyjnych lub nieistniejacych i to się kładzie cieniem. Czy nie? I to nieistotny szczegół? @wrotycznie kłam prymitywne. Zawsze podawałem Ci źródła i nigdy nie byłeś równorzędnym partnerem do dyskusji, za to nie raz próbowałeś się przyjebać nawet tam, gdzie się zgadzalismy. Może to jakieś kompleksy.
 6. Czego nie rozumiesz w zdaniu "masz cytat powyżej"? Chociaż jak czytam dalsze wizję i teorie to jesteś nieźle oderwany od rzeczywistości O.o to jest wrodzone, czy nabyte? @WernonTy również masz kłopot ze zrozumieniem tego zdania? A jest to takie same pierdolenie i na tym samym oparte, co to nieistniejące dofinansowanie. Tylko prawaccy tropiciele spisków wszelakich ze szczególnym uwzględnieniem manipulacji lewackich mediów nabierają wody w usta i milczą, jak widzą równie kłamliwą manipulację prawacką i to skreśla was jako jakkolwiek obiektywnych. Po prostu dajecie upust uprzedzeniom. Jakby któryś z was je miał, to napisałby wprost że to jest problem ale jednak chłopak z tym jednym poleciał po bandzie bo to gówno prawda. Ale nie napiszecie tego ani nie przyznacie z powodu uprzedzeń. Dlatego jak pierdolicie o lewackich spiskach, gw, tvnach itd. to jesteście śmieszni, bo prawacy sami modelowo manipulują i wymyślają kłamstwa jak to właśnie rzeczone dofinansowanie. Ale, co jest szczytem hipokryzji, to prawacy ciągle pierdolą jakie to media są zmanipulowane i zakłamane Wątpię, żeby tak 0-1 umysły zrozumiały powyższe. Ale dostaliście po raz kolejny proste pytanie: jest takie dofinansowanie, czy go nie ma i jest to prawackie kłamstwo? Bo na razie wygląda to tak: 2 prawaków pisze o tym dofinansowaniu @CalvinCandie i @The Motha. Żaden nie umie podać najmniejszego dowodu, że takie jest, piszą że jest i już i dodają swoje ulubione pierdy o lewactwie. Pytam się następnych kumatych prawaków @AR2DI2i @Wernonczy jest takie dofinansowanie czy nie. Odpowiedzi brak, za to znów ulubiona mantra o lewactwie i te same pierdy w kółko. Także drodzy chłopcy spod budki z piwem tropiący lewackie, państwowe i żydowskie spiski w swojej internetowej piaskownicy - wy twierdzicie, że problem jest i lewacka propaganda go bagatelizuje, a ja twierdzę że prawacka propaganda go wyolbrzymia, czego to pieprzenie o dofinansowaniu którego nikt tutaj nie umie ani udowodnić, ani jakoś nie chce przyznać że to kłamstwo jest świetnym dowodem. Macie wiarygodność przeciętnej baby dzięki temu. @Perun82no właśnie. Mnie żadna z tych propagand też nie interesuje. A większość tego tematu to właśnie prawacka propaganda. Czy niekontrolowany gigantyczny napływ jest dobry? Nigdzie i nigdy nie jest dobry i nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej.
 7. A ja na zasadzie analogii mam świadomość, że jak jest propaganda lewacka, to jest i prawacka. Jedna i druga jak to propaganda równie prawdziwa. Więc jak czytam te bzdury z pierwszego posta to śmiać mi się chce, bo to zapewne taka sama bzdura jak ten jeden punkt. @AR2DI2drogi prawaczku, podałem cytat powyżej. Wiem, że z czytania słabo. Pytałem zgodnie z cytatem i ponawiam - prawda z dofinansowaniem 800 zł czy jest to oszczersteo wymierzone w Ukraińców? Proste pytanie. Jesteście kumaci, znacie te wszystkie spiski wrogich nam narodów, to pewnie wiecie. @Wernonpisałem, że pytałem i podałem cytat z tego pytanie. Jak nie rozumiesz, Twój problem. Widzę, że przez prawackie klawiaturki nie przejdzie, że prawackie portaliki mogą kłamać 😂nie to co gw i TVN, nie? Ech, kurva, tropiciele ukrowskich, pedałowskich i lewackich spisków pożal się borze. Dramat. Dorosłe chłopy.
 8. Ekhm Ponawiam, bo pytanie padło chłopcy prawaczkowcy @AR2DI2. Prawda, czy nie? Jakoś nikt kurva z kumatych i znających prawdę i wrednych krwiożerczych ukrach nie chce napisać. Czy gadka o 800 zł dofinansowania to prawda, czy prawackie kłamstwo?
 9. To pytam. Bo coś pierdolisz o lewactwie, gdy ją piszę że takie dofinansowanie nie istnieje i ktoś kto twierdzi że istnieje jest kłamcą. Jest informacja o tym dofinansowaniu prawdziwa, czy jest prawackie kłamstwo? @AR2DI2same here. Pierdolisz o lewactwie, a ja śmieję się z prawackich bzdur o dofinansowaniu i nazywam prawacką propagandą wynikającą z uprzedzeń. Tak, niektórzy potrafią dostrzec że oprócz lewackiej propagandy jest prawacka.
 10. A powinno, bo jeśli takie pierdy są publikowane a są bzdurami, to nie powinny w nie wierzyć osoby, które uważają się właśnie za niepodatne na manipulacje. Bo jeśli to jest pierd, to co z innymi tego typu rewelacjami? I to jest właśnie zabawne, że czytam non stop o kreowaniu czegoś przez media, o tym że ktoś rozumie więcej niż ta ciemna, nie nienawidząca ukrów hołota, a potem okazuje się że tym samym ludziom można pocisnąć kit i oni łykają. Beka. @AR2DI2, @Wernontak jak pisałem, śmiesznie wygląda jak wyzywacie kogoś od "łykającego" cokolwiek, jak sami łyknęliście pierdoły o 800 zł dofinansowaniu. A wy dalej kumatych i niemanipulowalnych nielewaków zgrywacie 😂 To jak? Jest to dofinansowanie, czy to jest prawacka propaganda? Dowiem się w końcu? Bo coś pierdolisz o "analizowaniu" źródeł z którymi się nie zgadzam. To Ty się zgadzasz? Prawda to z tym dofinansowaniem czy nie? To proste pytanie. Doszliśmy tutaj do absurdu. Gościu żeby pojechać Ukraińców wymienia coś, co jest ściemą,klamstwem i manipulacją. Ja o tym wprost piszę, a wy dalej pieprzycie coś o lewactwie.
 11. Kompletnie inna płaszczyzna. Co Ty, nie wiesz jakie były powody konfliktu tam? Sorry, ale ciężko brać serio gości wierzących w każdą rzecz świadcząca na niekorzyść Ukraińców jak te glupawe, zmyślone dofinansowania. Propaganda. Toteż mało kto was serio bierze i to zrozumiałe. Deal with it. Takimi wpisami jak ten zaczynający ten temat nie pomagacie sobie, bo się kompromitujecie merytorycznie. Nie dlatego, że jesteście kumaci a inni są zmanipulowani. To ktoś, kto wierzy w każdą taką pierdołę jak te 800 zł jest zmanipulowany. Jeśli wierzy w coś co nie istnieje, to chyba jasne. Tacy tutaj jesteście czuli na manipulacje a nie widzicie, że powtarzanie iż PiS stworzył takie dofinansowanie mimo że go nie ma to jest właśnie manipulacja?
 12. Póki co to Ty głównie robisz i jak zauważyłem moment wcześniej, masz problemy z czytaniem. Napisał gościu, który wierzy w każdy pierd podany przez prawackie portaliki, o ile tylko pasuje mu to do światopoglądu. Nawet jak to wyimaginowane dofinansowania. Faktycznie w chvj kumaci jesteście 😂 Szkoda, że w UK chyba pracujesz, bo Twojemu szefowi z tego co czytałem koło nosa przechodzi minimum 2400 miesięcznie 🤗 Nie. Pisałem o podstawach mojej oceny wcześniej. Ich masowe przebywanie tu ma takie podstawy i przyczyny jak każda emigracja zarobkowa i takie same konsekwencje. Nie większe, niż nasze w Reichu żeby daleko nie szukać. Też wrogowie, historycznie może i więksi. Nie zabraniałbym tego, ale i nie dopłacał na przykład - był o tym temat. Z racji na podobieństwo kulturowe nie widzę takich niebezpieczeństw, jak z muslimami np we Francji. Jeśli będzie inaczej, to będę takim przeciwny, bo jestem przeciwko debilom, leniom i ćwokom. Niezależnie od narodowości, i tu się różnimy.
 13. Skąd wniosek, że nie interesuje? Interesuje mnie rzetelne przedstawianie faktów, tu widzę głównie uprzedzenia a faktów mało. Za to widzę klasyczną retorykę, że kto nie z nami ten przeciw nam, i w ogóle mało świadomy rzeczywistości. Interesuje mnie, jaki wpływ ma ideologia i uprzedzenia na postrzeganie rzeczywistości - jak widać duży, bo dostrzega się nawet rzeczy, które nie istnieją, ale do tezy i uprzedzeń pasują. A jeśli już przy faktach i nie istniejących rzeczach jesteśmy, to też uważasz że PiS dofinansowuje 800 zł za Ukraińca? Dowiem się? Bo sprytnie wcześniej tę kwestię zignorowałeś. Ignorancja = myślenie inaczej niż elita prawactwa. Jeśli brak ignorancji cechuje się takimi "faktami" jak tu wymieniane to gratki. Dajesz się ogłupić takiej samej propagandzie, tylko uderzającej z prawa zamiast lewa. Zauważam zabawną w swojej naiwności retorykę, według której każdy prawak wszystko co niezgodne z jego światopoglądem próbuje stygmatyzować nazywaniem politycznie poprawnym. Wolę rzeczy zgodne ze zdrowym rozsądkiem. Tak, to kwestia polityków. U nas politycy opowiadają rzeczy, z którymi ja się nie utożsamiam. Żyje w tym kraju, gdzie politycy pieprzą głupoty a mimo to jak to ładnie określasz nie występuje u mnie zjawisko: No na mnie w tym zakresie np pierdolenie Jarka czy innych polityków nie ma. Na Ciebie ma? Być może. I tam, wyobraź sobie, są takie oszołomy jak niektórzy tutaj, kropka w kropkę identyczni, tacy sami durni politycy ale są też normalni ludzie i trzeba być nieźle zaślepionym i indoktrynowanym by tego nie widzieć. Indoktrynowanym takimi pierdami jak te rzekome dofinansowania. Myślę, że znaczenie znam znacznie lepiej od Ciebie ale zanim będziesz tak miło prosił, uzasadnij. Czymże więc w tym kontekście jest kultura? Zmienia fakt, bo posłużyłem się nim w takim rozumieniu i takim kontekście, w jakim się nim powszechnie posługuje, odnosząc się do powszechnych poglądów właśnie. Chyba że negujesz, że w Polsce używa się tego określenia jako synonimu lepszego świata, bimbając sobie na błyskotliwie przez Ciebie wyłapaną różnicę między Włochami a Niemcami. Używa się tak, czy nie? Znam, ale nie widzę jego emanacji w mojej wypowiedzi. Nawiasem mówiąc, to nie jest fakt tylko Twoja opinia. Moja jest taka, że różnica między Polakami a Rosjanami jest mniejsza niż Polakami a tzw. Zachodem, np. Niemcami, Szwedami (tak wiem, są na północy, na wypadek gdybyś chciał znów zabłysnąć), naszymi ulubionymi Amerykanami czy Anglikami lub Francuzami. Nie widzę w tym stwierdzeniu nic kontrowersyjnego, no ale jak się ma parcie na bycie częścią cywilizacji zachodniej i uważa się Polaków za pasujących do niej to się właśnie czy chcesz czy nie wpisujesz w poglądy lansowane w GW. Śmiechowo. Nic takiego nie napisałem. Wiem, że insynuacje są Ci bliskie i ciężko Ci bez ich stosowania, ale wskaż fragment. Całym zaś tym szczekaniem próbujesz zamaskować fakt, że w pierwszym poście wymieniając te wszystkie pierdoły z rozpędu wymieniłeś coś o czym rzekomo słyszałeś od znajomego (zapewne przeczytałeś na prawackim portaliku) i nie zrozumiawszy, uznałeś za pewnik. I wymieniłeś dofinansowanie, którego NIE MA, co w każdym innym temacie zamknęłoby dyskusję uznając Cię za nieszkodliwego wariata i frustrata (czyli jak ja obecnie). Ale takiego dofinansowania nie ma, a Ty co typowe w temacie relacji Polsko-Ukraińskich zwyczajnie w tym temacie skłamałeś. Jeśli nie - dowody. Ale wiem, wiem, Ty musisz znajomego zapytać zamiast wpisać w Google i rzucić mi pierwszym lepszym odnośnikiem 😂 Dramat, dzicinada i merytoryka kompromitująca niestety nasze Forum. @AR2DI2ponieważ sytuacja nei dzieje się pierwszy raz to zapytam - nie umiesz czytać ze zrozumieniem, nie czytasz dokładnie czy celowo przeinaczasz? Wyraźnie pisałem, że znam X takich osób, z czego jednemu małżeństwu wynajmuję mieszkanie (płacą terminowo, czego nie mogłem powiedzieć o wszystkich szlachetnych Polakach, członkach Narodu Wybranego), innych Rosjan znam dobrze. Czyli owszem, więcej niż Ty możesz napisać i napisałeś. W ogóle proszę was. Kolesie piszący jeden przez drugiego o manipulacjach mediów i spiskach wierzący w każdy pierd wypuszczony przez prawackie media, nawet tak niedorzeczny jak te dofinansowania, o ile wam tylko pasuje pod tezę.
 14. tytuschrypus

  Feminizm to wielki shitest

  Oczywiście. Chcą jak najlepiej dla siebie i jak najwięcej. Ja to nawet rozumiem. Obrzydliwe jest tylko podpinanie to pod sprawiedliwość społeczną (czymkolwiek jest) i udawanie, że dalej kobiety są jakoś dyskryminowane, podczas gdy w istocie cieszą się przywilejami. To jest dopiero ściema o wielkiej skali.
 15. Nie podejmę się oceny, co jest bardzo a co nie. Takie są moje odczucia po poznaniu ich i rozmawianiu z nimi. Na pewno bliżej nam do nich mentalnie niż do zachodu. Pełna zgoda. Wątpię, żeby taki był ale śledziłem reakcje w UK po wejściu do UE i tam też pojawiały się głosy, że chcą ich celowo zniszczyć zalewając to nami biednych, brudnych i tępych Polaków, którzy im zabierają pracę. Wyciągam analogię. Tak jak prawakowi powiedzieć, żeby udowodnił istnienie dofinansowania, które nie istnieje, a on wtedy jakoś nieskory, by jednym linkiem z Google zamknąć lewakowi czerwoną gębę;) A może reszta tych wymysłów w tym temacie to taka sama prawda i propaganda, jak to rzekome dofinansowanie? Dla mnie każdy owładnięty ideologia człowiek przez którą traci trzeźwość myślenia jest siebie wart, niezależnie od tego czy bardziej daje wiarę tym z lewa czy z prawa. Polityka mnie mierzi. Nazywanie faktem dofinansowania, które podaje się w konkretnej kwocie a potem nie umie wskazać od ręki dowodu na jego istnienie to żenada i kompromitacja. Znów się kompromitujesz. Już pisałeś, że co Ty masz ukrowi na konto zajrzeć? Teraz piszesz ze znajomego musisz zapytać... A wiesz Ty, że dofinansowań się nie płaci na czarno, w kopertach pod stołem tylko to są ogólnodostępne informacje? Dlaczego masz taką trudność ze wskazaniem jego istnienia? To nei jest czarna magia. Skalę uprzedzeń i "merytorycznego" podejścia w tych sprawach na forum pokazuje to, że tylko ja Cię wyśmiewam otwarcie, gdyby rzecz nie dotyczyła Ukraińców to byłoby takich więcej, jak w innych, bardziej neutralnych tematach w których ktoś jebnie podobną bzdurę. Smutne to w sumie. @HodowcaKrokodylitak, znam ich osobiście i to mi wystarczy. Tak jak napisałem jest to moja opinia, a mam jak widzę do niej większe podstawy niż większość się tu udzielających. Zarówno oni, jak i my mamy pojebanych polityków. A Ty mylisz politykę z kulturą i na gruncie kulturowym owszem, znacznie nam do nich bliżej. Określenie "zachód", wybacz, nie ja wymyśliłem. O co Ci ze wstydem chodzi, nie wiem. Stwierdzam teraz co myślę o podobieństwach. A jeśli uważasz, że mentalnie do przedstawicieli tzw. zachodniej Europy jest nam blisko, to chyba Ty się za dużo gw naczytałeś. A skoro już rozmawiamy - to może wy mi pokażecie te dofinansowania?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.