Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tytuschrypus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2575
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

tytuschrypus last won the day on April 19

tytuschrypus had the most liked content!

Community Reputation

3352 Świetna

4 Followers

About tytuschrypus

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2577 profile views
 1. Jeszcze. Życzę Ci, żeby tak było jak najdłużej. Ale żadna promocja nie trwa wiecznie, a Nest Bank to mały bank. Muszą zachęcać klientów, a potem ich dogolą. Standard. Citi tak swego czasu zrobił, Getin, Alior, BZ, mBank...
 2. Revoult to zdecydowanie najlepsza opcja @wytrawnie. Paradoksalnie, jest tam największa szansa na utrzymanie bezpłatnych warunków. To prawda - konto w Neście jest za zero, prawdziwe zero. Ale jak długo? Za rok dostaniesz na podany adres korespondencyjny informację, że zmieniają warunki umowy i możesz co prawda odstąpić, no ale nie do końca o to chodzi.
 3. Co za bzdury. Poszukiwaczka atencji level hard. Czy to wystarczy? Mam nadzieję i trzymam za słowo!
 4. No coś Ty?? Dzięki istotnej wadzie funkcji ignore, która pokazuje cytaty użytkownika ignorowanego w postach pozostałych widzę kolejny temat, w którym jeśli ktoś nie wpisuje się w wiejską filozofię Bonza, to tym gorzej nie dla tej filozofii, a dla niego. Tym razem dla odmiany taki ktoś został posąszony o homoseksualizm Następnie miast użytej już 5 razy anegdotki uraczony dowcipem z trzema brodami. To już się robi reguła. Dlatego - patrz definicja, którą wrzuciłem powyżej.
 5. 34 lata i brak wiary w Świętego Mikołaja? To chyba dobrze...
 6. Nie stać go na dom z ogrodem i pierścionek od Tiffany'ego 😂
 7. Stąd, co i moje - rozrywka + nauka dla młodszych braci, bo to jednak reprezentatywny dla pewnej populacji kobiet pogląd, mimo że użytkowniczka najpewniej w niego nie wierzy, ergo - trolluje. A jeśli wierzy, to tym większa rozrywka i tym większa nauka dla młodszych braci. W tym miejscu pragnę podkreślić, że zgadzam się w 100% z oceną wygłoszoną przez @Daenerys- jeśli poglądy użytkowniczki są prawdziwe, to sposób ich wygłaszania po wielokroć udowadnia, jak można wychować dziecko na rozpieszczonego, roszczeniowego bachora. Takie typowe dziecko dorobkiewiczów lat 90tych.
 8. W jego sytuacji to nie powinno być różnicy, bo i tak te wydatki pokrywa ktoś inny więc KAŻDA kwota jest lepsza niż żadna. Ale to trzeba chcieć. Ogólnie post konkret, leci lajk. Ale to i tak krew w piach, wybacz zgryźliwość. To są konkretne rozwiązania dla konkretnego faceta, ale konkretny facet nie miałby takiego problemu. Jego brak pracy to stan umysłu, nie obiektywne okoliczności - a na takie obiektywne problemy dałeś obiektywne rozwiązania.
 9. @Lalkapodejrzewam, że część użytkowników zakłada że to trolling ze strony Cuba Libre. Jeżeli prawda, to faktycznie nawet nie ma co komentować Natomiast jako prawdziwe byłoby to bardzo pouczające i jest to świetny przykład potęgi socjalizacji, w tej akurat sytuacji negatywny. Bo pokazujący, do czego prowadzi rozpieszczenie dziecka.
 10. czesc tek jest taki wymog ale tez jest wymog zeby pisac po polsku z polskimi znakami i zachowujac zasady interpunkcji fleksji i skladni powodzenia w tym
 11. Nawet jak nie będzie intercyzy to "Porsche" (nawias z racji na trolling) czy co to tam jest nie będzie jej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.