Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tytuschrypus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3064
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

tytuschrypus last won the day on January 10

tytuschrypus had the most liked content!

Community Reputation

4166 Świetna

4 Followers

About tytuschrypus

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3174 profile views
 1. Temat brzmi jak tytuł taniego pornosa 😅 Drugiej części
 2. Ostatnio na topie jest "samodzielne" otwarcie firmy w branży budowlanej.
 3. Spóźnione, ale zawsze aktualne - ale tylko dla świadomego samca. Zero kontaktu. Czas. Myślę, że rok to rozsądna granica i cezura. Been there, done that. Możesz spojrzeć na mój pierwszy temat na forum. Teraz się z niego śmieję
 4. Coś Ty. Jest tak schematyczny, jak schematyczne może być tylko życie. Mało takich mężat... znaczy historii?
 5. Nie, nie jesteś. Bycie dobrym człowiekiem nie oznacza, że poświęcasz siebie i swoje potrzeby dla kogoś innego, w zamian dostając... Co ja czytam? Podróże, czas razem, rozmowy? To jest bycie frajerem. Bycie dobrym człowiekiem to respektowanie swoich potrzeb i stawianie ich na pierwszym miejscu + dodatkowo to wszystko pozostałe. W tej kolejności. To co piszesz to racjonalizacja. Podręcznikowa. Jak jesteś dobrym człowiekiem, to jedź pomagać morświnom na Północnym Atlantyku (są tam jakieś morświny??). Względnie chociaż Szlachetną Paczkę zmontuj. I żyj.
 6. No niestety. Jeszcze Ci życie nie dojebało @kamil221. No ale my tu gadu gadu, temat leci 6 stronę, wygadałeś się, dostałeś masę porad. Zadałeś konkretne pytania, dostałeś konkretne odpowiedzi. A teraz... Co chcesz jeszcze wiedzieć? Czemu ciągniesz temat? O co naprawdę chodzi? No wątek zaczął kręcić się w kółko i z bólem serca stwierdzam, że realizuje znany nam schemat. My ci piszemy jak jest,Ty nas przekonujesz, że Twoja myszka jest inna. Edit: w sumie @giorgioujął ten sam temat, jeno inaczej
 7. Toć Ci tłumaczyłem. Jedna opcja jest taka, że po prostu nie wie, o co chodzi i uświadomi sobie to dopiero wtedy, jak jakiś bolec się nią zainteresuje, który utrafi w jej typ. Drugie, ona takie myśli przez wychowanie może tamować, częsta dość rzecz. Nie tylko faceci są szkoleni na białych rycerzy, niektóre kobiety też jadą na pewnych wzorcach. Bo młody jesteś. W najbardziej zwyczajowym scenariuszu Pani tę potrzebę zaspokoi gdzie indziej, albo będzie nieszczęśliwa, bo będzie bała się przerwać ten impas. Przecież nie jest powiedziane, że każda kobieta, nawet młoda i niedoświadczona dziewczyna to chodzący kalkulujący potwór.
 8. Wyjaśnienie jest proste. Autorowi się jego kobieta podoba. Ale jej nie podoba się on. @kamil221patrząc po sposobie pisania wydajesz się całkiem ogarniętym gościem, tym bardziej Ci współczuję. Ciężko przyznać przed sobą, że tyle lat droga do nikąd. A to JEST droga do nikąd. Próbowałeś, robiłeś co mogłeś. Poczytasz forum to zrozumiesz, nie ma się co produkować. To jedno. A drugie i też banalne - ona ma na ten temat takie samo pojęcie jak Ty, czyli mgliste. Nie ma doświadczenia, nie imprezuje, była trochę na uboczu życia towarzyskiego... Taki typ. Niestety, przyjdzie taki czas kiedy się dowie i tam się będzie wszystko bez problemu działo z jakimś kolegą z pracy na przykład. A taki ogarnięty facet jak Ty się przyda zawsze do pozostałych kwestii. Historia stara jak świat. Z biologią w tym zakresie nie wygrasz. Wiem, że będziesz te informacje odrzucać i to rozumiem, ale to daremne. Najwyżej zmarnujesz sobie więcej lat życia. Powodzenia!
 9. Te z artykułu na przykład. Wszystkie? Skądże. Te żłobki i przedszkola to głównie dla tych nie leniwych, prawda?
 10. No napisałeś przecież, więc to nazywam po imieniu, to nie jest kwestia znania Cię lub nie.
 11. Zdecyduj się. Albo piszesz o ogóle mężczyzn, że takie przypadki są rzadkością, albo piszesz o sobie. Ja znam mnóstwo par, które są ze sobą w długoletnich związkach z rozsądku, również takich gdzie to mężczyzna z rozsądku jest z kobietą, więc po prostu nie wyciągałbym takich wniosków, że to jest rzadkość, bo Ty sobie nie wyobrażasz.
 12. Oczywiście, nawet sam tak mówię Co nie znaczy, że @rejdinie może zostać przyjęty, natomiast nie podpalałbym się
 13. Nie będę odkrywczy, ale... Troll, na ścianę hańby z nim?
 14. Już na rozmowie Ci powiedzieli, że Cię przyjmą? To gratki, bardzo rzadko się to zdarza w korpo.
 15. Czyżby? W otoczeniu bliższym i dalszym znane mi są takie przypadki. Mężczyzn na forum BS uważa się za racjonalnych, czy to nie logiczne że część z nich decyduje się na małżeństwa z rozsądku? A może Twoim zdaniem to domena jednej płci?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.