Skocz do zawartości

Patologiczne związki?


Rekomendowane odpowiedzi

Moj dobry kolega powiedzial swojej dziewczynie ze nic z tego nie bedzie, ze bedziemy kolegami. Dziewczyna przez rok po tych slowach nie dawala mu spokoju : Smsy, sledzenie, telefony bluznierstwa w jego kierunku i tak dalej. Kumpel musial zmienic numer i miejsce zamieszkania bo dziewczyna nie mogla mu tego darowac...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to co Assasyn napisał nigdy nie wiesz kiedy trafisz na świruske

Na początku ciężko to wykryć, bo obie strony w jakiś sposób grają. Warto poznać sytuacje rodzinna. Swoją drogą przydało by się spisać taki chociaż dekalog co warto sprawdzić na początku znajomości, żeby nie wpaść w bagno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec zrobił bym tak:

-zaprosił lale na spotkanie(kochanie muszę ci coś przekazać, nie powiedzieć a przekazać, pika wyjaśni o co kaman)

-na spotkaniu: kotek, nie wiem co czuję, musimy dać sobie trochę czasu i tym podobne pierdy lal

 

patrz i obserwuj, doświadczenia bezcenne.

 

 

a tu zdziwienie bedzie.lala na to.no wkońcu meska decyzja%-)

 

Całe życie z wariatami. Znaczy z debilkami ;-)

 

PS. Kto się lubi w to bawić --> niech się bawi.

kto nie lubi marnować czasu, ten sik prosty i ciepły na to wszystko ;-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chuj, koniec balu.

Od tygodnia zero odezwu i wyjeba totalna z jej strony. Umówiliśmy się na spotkanie, chciałem pogadać, postarać się to wyratować, ew. przy braku chęci z jej strony zakończyć to. Jak zbierałem się żeby do niej pojechać, spytałem przez sms czy jest już w domu - zero odpowiedzi. Nie odpisywała, nie odbierała telefonów. U niej w domu dowiedziałem się, że poszła na trening (mimo że wiedziała, że mamy się spotkać). Byłem zmuszony zerwać przez smsa, po 4 godzinach odpisała, ale niespecjalnie się przejęła.

Ciężko w sumie opisać jak się teraz czuję.

 

Jedna prośba do Pikaczu - nie dopierdalaj mi póki co ironicznymi tekstami sugerującymi jakim to jestem frajerem. Zdaję sobie z tego sprawę doskonale, ale takie wiadomości od innych to ostatnia rzecz jaka jest mi teraz potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, coś w tym jest.

Teraz już tak z nieco chłodniejszą głową wnioskuję, że niewątpliwy pozytyw tej pojebanej relacji to fakt, że w końcu straciłem dziewictwo, no i teraz już będę miał święty spokój i nie będę musiał rozkminiać co tam siedzi w tej jej łepetynie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowla. Nie wolno w dzisiejszych czasach ładować się w jedną laskę :) To jest samobójstwo. Wyznacz sobie Alfa, Beta i Gamma. Alfa to ta, na której Ci zależy i tam wrzucasz max gry, Beta jest brzydsza od Alfy ale nadal chcesz ją pakować. Ona to czuje i masz tam zawsze seks na zawołanie co pozwala Ci obniżyć ciśnienie i mieć wyjebane na gierki Alfy. Gamma jest brzydka jak noc listopadowa ale po pół litra walisz jak worek :) To na wypadek jakby Alfa strzeliła focha a Beta miała okres a Ty akurat masz maks rozkminkę. Panowie - nie znoszę się za to czego się nauczyłem ale się nie da inaczej, no NI CHUJA ja nie widzę innej opcji. Zawsze zaangażowanie się w jedną kończy się fuckupem, podbiciem ego panny jako odrzucającej i Twoją traumą. Ich natury się nie oszuka :)

 

PS: Zawsze szukasz kolejnych targetów, nawet jak masz dwa trzy w akcji to non stop polujesz - o tym też trzeba pamiętać. I zawsze propozycja wejścia w związek czy relację MUSI paść ze strony kobiety. Jeśli TY nawet dwuznacznie dasz do zrozumienia, że idziesz w układ natychmiast doświadczysz ochłodzenia a następnie dostaniesz kurwicy, zaczniesz napierać i wylądujesz w sraczu. Zapisać sobie na kartkach i rozwiesić pod domu.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowla. Nie wolno w dzisiejszych czasach ładować się w jedną laskę :) To jest samobójstwo. Wyznacz sobie Alfa, Beta i Gamma. Alfa to ta, na której Ci zależy i tam wrzucasz max gry, Beta jest brzydsza od Alfy ale nadal chcesz ją pakować. Ona to czuje i masz tam zawsze seks na zawołanie co pozwala Ci obniżyć ciśnienie i mieć wyjebane na gierki Alfy. Gamma jest brzydka jak noc listopadowa ale po pół litra walisz jak worek :) To na wypadek jakby Alfa strzeliła focha a Beta miała okres a Ty akurat masz maks rozkminkę. Panowie - nie znoszę się za to czego się nauczyłem ale się nie da inaczej, no NI CHUJA ja nie widzę innej opcji. Zawsze zaangażowanie się w jedną kończy się fuckupem, podbiciem ego panny jako odrzucającej i Twoją traumą. Ich natury się nie oszuka :)

 

PS: Zawsze szukasz kolejnych targetów, nawet jak masz dwa trzy w akcji to non stop polujesz - o tym też trzeba pamiętać. I zawsze propozycja wejścia w związek czy relację MUSI paść ze strony kobiety. Jeśli TY nawet dwuznacznie dasz do zrozumienia, że idziesz w układ natychmiast doświadczysz ochłodzenia a następnie dostaniesz kurwicy, zaczniesz napierać i wylądujesz w sraczu. Zapisać sobie na kartkach i rozwiesić pod domu.

Mądrego dobrze poczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tym, że obecnie mam dwie :/ Qrwa jedna odpadła i już czuję lekki niepokój bo wyraźnie widzę, że więcej czasu poświęcam LTRce a ona już leciutko zaczyna chłodzić. Rozglądam się i mam ustwiony pewien temat ale szykuje mi się Alfa i muszę dobrze rozegrać żeby nie spieprzyć. I tak spieprzę bo się zepnę :D - laska nie z mojej półki ale co tam? Raz się żyje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek, a nie lepiej mieć 3 Alfy? Tylko z taką różnicą, że na żadnej ci nie zależy bardziej niż na innej, bo co takiego ma np Alfa 1 czego nie ma Alfa 2?

 

Przy Twoim założeniu zależy Ci tylko na Alfie, wobec czego na dobrą sprawę tylko w nią inwestujesz czas, bo  Betę i Gammę traktujesz tylko jaka worek na spermę. Mając kilka Alf, tak samo atrakcyjnych jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny dajesz szansę dziewczynom żeby się się wykazały. To potrafi być czasem interesujące bo takie urocze lolitki są przyzwyczajone, że każdy im do dupy wchodzi, więc kiedy to one w końcu muszę się postarać sytuacja potrafi być na prawdę ciekawa  :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się Brzytwa. Właśnie ta moja cholerna Alfa nie dość, że twarz i figura modelki to i pod kopułą naprawdę dobrze - do tego 27 lat a ja 40. Niestety zdaje sobie sprawę z potencjału i wali mi push and pull bez przerwy. Trzymam gardę na razie ale już trochę zmęczony jestem. Myślałem jeszcze nad tym co Gustlyk napisał ale ja na dzień dzisiejszy psychicznie nie wyrobię z trzema tego typu kobietami na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzytwa, nie zgadzam się z Tobą. Alfa nie jest workiem na spermę. Mam poważne problemy w dyskusji np na temat sztuki - dziewczyna pięknie rysuje, prócz tego interesuje się prawie wszystkim, czyli duża wiedza ogólna i oczytanie ;) Widać jak ją idealizuję? Wiiiiiiidaaaaać :D . Każdy z nas chce tak naprawdę taplać się w aurze takiej kobiety - bądźmy szczerzy. Pozostałe również nie uważam za worki na spermę ale raczej za układ czysto barterowy na innej płaszczyźnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.