Skocz do zawartości

Pytanie do braci MGTOW


zimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam do braci umoczonych w mgtow, zanim zadam pozwólcie na szybkie wprowadzenie:
Jestem w fajnej relacji już od ponad 2 lat i ciągle tendencja zwyżkowa :) Ogólnie 100% satysfakcji, jak sie skiepści to zakończe etap i cała filozofia.
Natomiast miałem jakiś czas temu małą spine ze starym dobrym ziomkiem który mnie próbował oświecić, jaki to noob ze mnie, tyle minęło a ja ciągle klapki na oczach, laska mnie wydoi nasra na głowe i zostawi. Robił to mimo że oświecenia mi nie brakuje i on dobrze o tym wie. Generalnie łebski gość, rozdaje redpille czyni dużo dobrego w świecie.. I oczywiście wyznawca mgtow, za co gościa szanuje, no ale wtedy właśnie miałem wrażenie że gadam z totalnym betonem.  Po prostu nawalone schematy w głowie, nie dopuszcza odstępstw od wyrytych reguł - taka feministka tylko po drugiej stronie barykady.

 

Jako że nie znam osobiście więcej człeków mgtowów, naszło mnie na zapytanie tutaj - na jakim levelu jesteście, czy też odrzucacie całkowice głębsze relacje d-m ? (short/long term ,łotewer) 
Jeśli odpowiedź brzmi tak, to jaki system obronny macie gdy pojawia się jednorożec i natura zaczyna wrzeszczeć żeby zapładniać ?

 

ps ziomek na pewno kojarzy Marka i dam sobie paznokieć obciąć że jest tu gdzieś na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.