Skocz do zawartości

Kolega szuka pracy przez internet, ktoś z Braci może pomóc?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma przejściowo spore wydatki, więc prosił mnie o zapytanie Braci, czy nie byłoby jakiejś internetowej fuchy żeby dorobić?

 

Kolega umie trochę pisać, może o coś zadbać w necie itd., czyli proste sprawy, które ktoś zrobić musi, ja np. kiedyś koleżance umieszczałem ogłoszenia ezoteryczne na różnych portalach, czyli plus minus coś w tym stylu mniej więcej.

 

Uczciwy chłopak, nikogo w konia nie zrobi. Chce on zachować anonimowość, więc proszę go nie pytać jak się nazywa, jaki ma nick na forum itd., ponieważ wiadomo że hejterzy czekają tylko na takie okazje. Ja go znam, więc moje słowo myślę że wam wystarczy.

 

Jakby ktoś miał fuszkę, piszcie do niego na: [email protected]

 

Dziękóweczka z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W branży SEO jest dużo pracy zdalnej.

Pisanie tekstów na strony zapleczowe, jakieś artykuły, pisanie komentarzy na forach, blogach - linkowanie do stron.

Zlecenia może zdobywać na różnych portalach wystarczy wpisać "copywriter - praca zdalna".

 

Z lepiej płatnych , to czegoś się nauczyć np. program do montowania filmów, nagrywanie piosenek reklamowych, tworzenie stron www - jest tego więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie do końca z tym programowaniem jest tak łatwo. Ja przykładowo programuję, ale zaczynałem w czasach gdy w języku PHP nie programowało się obiektowo, tylko proceduralnie. Aktualnie ogarniam temat, teorię już znam, ale problem jest ze znalezieniem pracy wyłącznie zdalnej. Z powodów zdrowotnych całe życie pracowałem sam jako twórca stron internetowych, webaplikacji czy też innych programów. Za każdym razem niestety z jakiegoś powodu odpadałem. Ostatnio przechodziłem ostatni etap rekrutacji na http://devskiller.com i mnie wywaliło, bo nie wyrobiłem się w czasie. Zadanie jest wykonane prawidłowo i przechodzi wszystkie testy jednostkowe, co można sprawdzić za pomocą 'phing -f build/build.xml'. Zadanie polegało na implementacji interfejsu 'EncodingAlgorithm' na podstawie komentarzy (ciała metod encode() były puste) i znajduje się w katalogu /app. Całe zadanie znajduje się pod poniższym linkiem:

https://mega.nz/#!AN5gnQqT!pK2-EMhZc_HJjHRlfkr1o1N0bCmUqa6oCnKS3fnCApk

 

Jeśli jest tu ktoś, kto przygarnie takiego jegomościa jak ja do swojej drużyny, to polecam swoje usługi.

Edytowane przez $prawdaCieWyzwoli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.