Skocz do zawartości

Za co lubię feministki?


Rekomendowane odpowiedzi

Przedzwonię tam jako transseksualna genderowa lesba i powiem, że mnie zgwałcił jakiś typ. Ciekawe co mi powiedzą :)

Jak usłyszę te wstrętne, ah jakże wstrętne słowa, że jestem mężczyzną zacznę kurwami rzucać.

O efektach eksperymentu napiszę we wtorek.

edit.

 

Znaczy moment, bo mi się w głowie miesza.

To idzie tak. Jestem facetem udającym kobietę, pociągają mnie kobiety..., teraz pytanie kto mnie miał niby zgwałcić. Facet czy baba?

Chyba jednak lepiej będzie jak baba..., nie wiem.

Ma ktoś pomysł?

 

Lesbijcze gwałty są słabiej punktowane, nie wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie powiedziała, a mnie wczoraj macała po tyłku.......... czuję się zgwałcony.......... Drugi raz kobitę widziałem na oczy.....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie Bracia jaki wyraz twarzy miały te Panie, jaka agresja i nienawiść. Mają pretensje o swoje wszystkie niepowodzenia do mężczyzn. Kobiety z uwagi na swoją umysłowość o wszystko posądzą facetów, nawet o to że była łagodna zima albo, że tramwaj się spóźnił. Do takich to strach podchodzić. Na szczęście 95 procent tych lasek to zwykłe paszczury i musiałbym wytrąbić chyba z połówkę, żeby zacząć cokolwiek mantyczyć. Zresztą nie ma do kogo. Film w porządku, te teksty chyba trochę przesadzone. T.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak koleżanka mi powiedziała że mam zgrabny tyłek to co? Można ten gwałt gdzieś zgłosić?

 

A mi zalała herbatę w pracy wrzątkiem, a potem puściła do mnie oko. Jestem zbulwersowany i oburzony, gdyż podeptana została moja najbardziej intymna prywatność. Chamsko wjechała z buciorami w moje życie. Do czego ten świat zmierza? Te baby się coraz bardziej bezczelne i rozjuszone robią.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jestes całkiem spoko dupa a robisz z siebie nie wiadomo kogo" wcielam w życie%-)

 

Potwierdzam. W rozmowie można by wspomnieć: "moje hobby? gwałciciel", ale obawiam się że i tak nie zostałbym zrozumiany.... :D:lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi zalała herbatę w pracy wrzątkiem, a potem puściła do mnie oko. Jestem zbulwersowany i oburzony, gdyż podeptana została moja najbardziej intymna prywatność. Chamsko wjechała z buciorami w moje życie. Do czego ten świat zmierza? Te baby się coraz bardziej bezczelne i rozjuszone robią.

Vince, bo te rury nie walczą o równouprawnienia (bo już je sobie wywalczyły) walczą z nami facetami. Za setki lat patriarchatu, który jakoby je zniżył do roli służebnej w społeczeństwie. To jest ich zemsta, którą jeszcze eskalują te poje...e feministki. To jest już jawna wojna. Czy Ty ożeniłbyś się z wrogiem, ja nie. Je trzeba traktować tak jak na to zasługują. Ruchać i wykorzystywać, puszczać kantem, bajerować i porzucać. Tak trzeba, to jest w końcu walka z nimi ich bronią. AVE MY. T.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie Bracia jaki wyraz twarzy miały te Panie, jaka agresja i nienawiść. Mają pretensje o swoje wszystkie niepowodzenia do mężczyzn. Kobiety z uwagi na swoją umysłowość o wszystko posądzą facetów, nawet o to że była łagodna zima albo, że tramwaj się spóźnił. Do takich to strach podchodzić. Na szczęście 95 procent tych lasek to zwykłe paszczury i musiałbym wytrąbić chyba z połówkę, żeby zacząć cokolwiek mantyczyć. Zresztą nie ma do kogo. Film w porządku, te teksty chyba trochę przesadzone. T.  

 

Ale żeś mi koncepcję podsunął. 

 

Wszyscy wiemy, że jak baba ma problem, coś zjebie, coś nie działa to jest to wina faceta. Więc może jest tak, że  faministki z braku chłopa u boku przesuwają swoje pretensje na ogół mężczyzn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.