Skocz do zawartości

Upadek czytelnictwa w Polsce? (wydzielony z "Czyje czele realizujesz?")


Rekomendowane odpowiedzi

Sam robię od 10 do 20 książek miesięcznie (jestem po kursie szybkiego czytania i mocno w pracy się nauczyłem błyskawicznej redakcji).

 

Mógłbyś podzielić się wrażeniami w poniższym temacie?

 

http://braciasamcy.pl/index.php/topic/339-szybkie-czytanie-i-zapami%C4%99tywanie/?hl=%2Bszybkie+%2Bczytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że ludzie mało czytają, skoro trudno skoncentrować się na całej książce, jak tyle używa się internetu i skacze od wiadomości do wiadomości - a w książce czyta się po kolei i nie ma żadnych interaktywnych odnośników! Chyba, że w Kindle. Ale jak się zrobi przerwę od neta, to pamięta się, co czytało się przed chwilą.

Zgadzam się

 

 

Upadek czytelnictwa ? Owszem. Jednym z powodów jest (za przeproszeniem) spier***enie wydawnictw które za poczytne książki wołają nawet 40 zł a średnio 30 zł. No sorry.

Czytałem, że Chinka przyjechała do Polski i stwierdziła, że mamy mega drogie książki w stosunku do zarobków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.