Skocz do zawartości

Iphone SE czy może 6,7 albo coś innego


Pytonga

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz do wyboru SE 6 lub 7 to bierz samsung galaxy s7 ew s7 edge.

W Benchmark s7 wypada gorzej jak iphone 7 (dziwię się dlaczego, miałem możliwość korzystania z obydwu) jednak biorąc pod uwagę stosunek możliwości do ceny to najlepszy wybór.

Wydaje mi się że xiaomi nie ma nawet tyle do zaoferowania co 2-3letni samsung s7 używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Jestem na skraju szaleństwa, raz chcę kupić a znowu szkoda mi kasy.

Hahaha, znam to. Panie Marku, to teraz wcielę się w role diabła i powiem Panu, że na allegro są odroczone raty 0% :D :D :D Wniosek wypełnia się w 5 minut. Dopiero po przyznaniu kredytu dochodzi do zakupu. Raty mają faktycznie 0%. Płaci się je dopiero po 3 miesiącach. Gwarancja i tak jest producenta. Ja wychodzę z założenia, że po co od razu wywalać dużą kwotę pieniędzy jak można co miesiąc po te 2 stówki, zamiast całość od razu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy telefon jaki miałem to HTC M8, metalowa obudowa, świetny ekran i aparat, rewelacyjna jakość dźwięku z głośników, zgrabny, w sam raz do kieszeni, ale to już stary model, szkoda, że zakończyłem jego żywot ? Teraz mam HTC 10 EVO i ... niby fajnie, ale po roku zaczął mulić, jakość dźwięku gorsza niż w starym modelu. 

Myślę, że następny będzie iphone, coś od 6 w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pytonga napisał:

Telefon sluży do: smsy, meile, przeglądanie stron - dojdzie robienie fotek na wyjazdach.

Ja mam samsunga 7edge od 3 lat. Miałem ubezpieczenie na niego, bo już 3 razy szkiełko mi poszło. 

 

Jeśli chodzi o wszystko na czym Ci zależy to jest to na najwyższym poziome. Chociaż ja już bym brał najnowsze modele samsunga.

 

Samsung jest na pierwszym miejscu i chyba długo nic się nie zmieni. Wiec jak już kupować to flagowce najlepszej marki.

 

Polecam też posłuchać opini na kanale mobzilli: tu samsung s8. Zobacz sobie też inne modele ??

 

@Marek Kotoński co do Twojego zakupu telefonu to miałem podobną sytuacje. 

 

Był black friday i chciałem kupić xboxa one bo był w super promocji. 

I zrezygnowałem z tego zakupu, bo przecież ja nie gram, szkoda kasy, kiedyś miałem ps3 to się kurzyła itd.

Chociaż chęć zakupu była silna. 

 

W ostatniej chwili gadam z kumplem i mówi. Kurła kupuj. To oszczędność kasy. Zamiast innych rozrywek, możesz siedzieć w domu i grać, po drugie po to zarabiasz, aby się nagrodzić. Po trzecie jak nie będzie Ci pasowało możesz oddać po 14 dniach normalnie do sklepu a jak nie to sprzedać. 

 

I wiesz co @Marek Kotoński? Kurła kupiłem i przyszło i jestem zadowolony. 

Kupiłem to co chciałem mieć, czasem sobie zagram dla relaksu i tyle. A jak mi się znudzi to sprzedam, czy dam komuś w prezencie ??

 

Także nie zastanawiaj się!!! 

 

 

Vs 

 

 

Pozdrawiam ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.