Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rey

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  413
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

346 Świetna

About Rey

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  bouldering, FBW, zen, coaching

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tu wam przyznam rację. Sam musiałem się formatować po latach szkoły. Na magazynie może pracować każdy więc argument słaby. Szkoły powinny być prywatne. Tam byłby wyniki. A państwowe to takie ot, byle skończyć. Pytanie, czy jeżeli nauczyciele wywalcza hajs to będą się bardziej starać? Nie sądzę bo im się należy. Z drugiej strony dobrze gdyby dzieci nie uczyli życiowi frustraci. Lekarze zarabiają po 20k na 2 etatach a ludzie umierają na SOR bo Ci śpią albo wolą wypełniać papierki przez godzinę bo przywieźli żula z ulicy. Państwowe = szajs i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej.
 2. Dlaczego? W obecnych realiach popieram. Dlaczego ktoś kto kształci przyszłe pokolenia Polaków ma zarabiać mnie niż jakiś krawężnik co spisuje żuli i nie ma żadnej odpowiedzialności? Kapitalizm mi się marzy, ale jest niemożliwy w tym kraju, więc to senne marzenie.
 3. Ja popieram nauczycieli. Mam w rodzinie. Rozwalony wzrok, zszargane nerwy, siedzą wieczorami i czytają gryzmoły i przygotowują co roku nowe lekcje pod nowe bzdurne programy. Najgorzej mają ci pracujący z maturzystami. Nauczycielem opłaca się być tylko w takiej np. podstawówce gdzie nie ma żadnych wymagań i konsekwencji i walić korepetycje dla tych z liceum. Mośki z PiSu zniszczą Polskę jak lewacy Wenezuelę. Chcą dawać 500+ na krowy ale dla nauczycieli nie ma? Ten zawód jest tak zeszmacony, że nikt poza pasjonatem nie pójdzie użerać się po studiach z dziećmi za 1800zł netto. Ogólnie wszystko co państwowe to syf - wojsko, policja, sądownictwo, służba zdrowia, oświata... wszystko leży i się degeneruje. Marzy mi się kapitalizm, ale Polska to poPRLowski chlew obsrany gównem, więc już lepiej iść drogą Chińską!
 4. Przepraszam bardzo, ja po turystyce zarabiam 2,5 średniej krajowej, natomiast znam laski mgr inż po polibudzie, które pracują w CCC. @Mac nameOszczędzę Ci bardzo dużo czasu - kup i przeczytaj książkę "Mężczyzna Racjonalny" - Rollo Tomassi. Pozycja ta zamyka cały temat. No i Marka książkę kup jako cegiełkę. Kanał ocal siebie też warty uwagi.
 5. 30? To już śmierdzisz cmentarzem kolego Można, wszystko można. Szczyt poziomu testosteronu przypada na wiek 21-23 lat. Po 30tce troszkę spada. Trening to pikuś. Na sylwetkę wpływa głównie dieta i tryb życia. Bilans kaloryczny z matematyczną precyzją nie kłamie. Największym wrogiem teścia jest stres, niedosypianie, alkohol fajki i np. praca zmianowa na noc, która rozregulowuje organizm i po której kortyzol wystrzeliwuje w kosmos obniżając drastycznie testosteron. Zawsze możesz wejść na bombe.
 6. To normalne, że pożądanie spada. U nas wolno u kobiet szybko. Czemu nie macie dzieci? Jesteście bezpłodni? Ona nie chce? Widać, że już związek trup - ty masz wywalone, ona jest z Tobą tylko dla zasobów. Nie zalewaj żony, bo jak się rozejdziecie to bez dzieci niewiele ugra. Nie zalewaj byle kogo, zniszczysz se życie.
 7. Dajcie tej trollicy bana, po co z tym dyskutować?
 8. Na allegro połowę tego, w lombardach poniżej 100... Haha, PC master race widzę PS4 pro > PC - duuuużo więcej gier, sama konsola kosztuje mniej niż dobra karta graficzna Co komu po bebechach jak nie ma w co grać
 9. Przestań, wal w najlepsze tytuły od razu Ja sie waham jeszcze, ale chyba nie ma po co. Mam kilkuletnie zaległości i wolne wieczory
 10. Być może za rok będzie już PS 5. Xbox... może lepsza specyfikacja, problem taki, że na XBOXA nie ma gier poza jakąś 1 wyścigówką. Na Ps4 jest za to masa gier, cholernie dobrych gier, których nie ma na PC ani Xboxa. Ja sobie chyba kupię używane ps4 w jakimś lombardzie za grosze i tyle. Wyjdzie PS 5 to będą inwestycje Poprawiać społecznych umiejętności nie muszę, bo mam skrajnie ekstrawertyczne środowisko i pracę. Seks i związek - nie mam na to aktualnie ciśnienia. Jak poznam kogoś godnego uwagi to podziałam. Aktualnie jak wracam z pracy lub treningu i jest godzina 18-19 to jestem zbyt zmęczony na jakiś wysiłek. Z chęcią dałbym się wciągnąć w jakąś fajną przygodę i jednocześnie "odmóżdżyć się". A tutaj kusi Read Dead Redemption 2, Horizon Zero Dawn, nowe Metro... A się grało kiedyś...
 11. Gdzieś czytałem kiedyś, że dzieciaki, które grały były o 25% bardziej inteligentne od tych co nie grały. Z moich znajomych zapalonych graczy każdy skończył dobrze. Trzeba uważać, bo gry to zabijacz czasu. Jedno ale. W moich czasach lata 90/2000 przykładało się do nauki, było aktywnym fizycznie na podwórku, było dużo zajęć poza lekcyjnych. Dzisiejsze dzieciaki nie widzące świata poza minecraftem albo lolem chyba aż tak dobrze na tym nie wyjdą... Aktualnie w nic nie gram od kilku lat, ale przymierzam się do kupna TV i PS4 pro Chyba lepsze to niż marnować czas i pieniądze na bezużyteczne laski
 12. @ByłybiałyrycerzOj wyciągnąłem dużo, uwierz mi. Szkoda tylko, że nie miałem tej świadomości co teraz. Ja nie utożsamiam się z przeszłością - jakąś pojedynczą wersją/wspomnieniem dawnych wydarzeń. Było minęło, nic mnie to już nie interesuje. Coś jak obejrzany film do którego nigdy nie wrócę. Jednak czas to najcenniejsza waluta. "Czas umyka, czas to życie, więc chętnie ten czas pożyczę - Pezet"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.