Skocz do zawartości

TFC


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czy to jest jeszcze sport, czy zwykle napierdzielanie... Czekam az dołącza baseballe i maczety. ;)

 

Lukullus, każdy sport walki to napierdzielanie. Bardzo fajna opcja moim zdaniem. Ludzie walcząc solo, w większości są mniej lub bardziej zachowawczy. W tej formie działa "braterstwo broni" i poziom waleczności wzrasta niebotycznie. Kontuzyjność także, ale przecież wiedzą na co idą :)

 

Niecierpliwie czekam na mecz Polska - Anglia :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie wygrali z Polakami w finale z tego co wiem. To troche nie uczciwe z ich strony...W drugiej edycji wystawiali " normalnych" kiboli i dostali wpierdol...Dobrze walczą też Łotysze, po Rosjanach spodziewałem się wiecej...Szwedzi do dupy...Generalnie Słowianie górą

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Szwedzi, taki sam los czeka Anglików i Niemców o ile worowadzą swój team...U Słowian narazie czysto rasowo i tak trzymać. Widze co się dzieje na brytyjskich ulicach, podobno w Szwecji jeszcze gorzej jesli chodzi o stan " męstwa" na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem...Bałkańcy cholernie zawzięci także byłoby grubo...Anglicy sie pojawili ale jak na tych osławionych kiboli to cieniasy.

Turcy? Mogłoby być ciekawie, jesli trafiliby na nas bądz Rosjan to już w ogóle. Formuła coraz większa także z czasem zgłosza sie kolejne ekipy. Pierwsze dwie edycje wygrali Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglicy sie pojawili ale jak na tych osławionych kiboli to cieniasy.

 

Oglądałem kiedyś odcinek programu, gdzie typ rzekomo z osławionego gse (swoją drogą Hooligans z 2005 naprawdę dobry film) odwiedzał różne kraje, przedstawiając ich kibolską "kulturę". Oczywiście odcinek dotyczył naszego podwórka. Powiedział wtedy, ze cały ten ruch w Anglii miał taki napęd casualowy - szło się z ziomkami do pubu wypić cztery piwka, a potem robić rozróbę. Natomiast w Polsce nabrało to odcienia profesjonalnego - siłownia, trening sportów walki, używki raczej wspomagające niż osłabiające organizm w kontekście walki.

 

Widze co się dzieje na brytyjskich ulicach, podobno w Szwecji jeszcze gorzej jesli chodzi o stan " męstwa" na ulicach.

 

Czyli co, nikt w Londynie nie podchodzi pytać "Arsenal or Chelsea"?  ;)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quizas, dobre ! Rozmawiają kumple w pracy: No i jak weekend, coś się działo? No ba ! Casualowy melanż! Postawiłem dwa piwa i dostałem wpierdol...... :D

 

Faktem jest, że na przykład Serbowie to mogli by spokojnie drużynę wystawić. Chociaż moimi liderami mogli by być Francuzi i Włosi :D Tych pierwszych trzeba dogonić, tych drugich odrywać łomem od hostess :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nieee, tu w UK mijasz sie na ulicy z gościem ktory jest w czapce Arsenalu a sam możesz miec koszulke Chelsea i nic sie Tobie nie stanie. Francuzi z tą swoją kolorowa drużyna mogliby maty pilnować.

Ile Francuski czołg ma biegów?

4

Dlaczego?

Trzy wsteczne i jeden na przód jakby trzeba było od tyłu atakować ...O makaronach nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.