Skocz do zawartości

Piękne, nowiutkie i błyszczące 44 w metryczce :D Party!


Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie rano. Przywieźli mnie pijaniutkiego :D Narąbałem się whiskey. Dziękuję wstępnie :)

 

Quizas, ni hooya :) Jak coś jest na statusie dziennika, pocałujata wójta :P (jak masz wątpliwości priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Bracia i Fanki

 

Jeszcze z lekka szumiącą głową.........

 

Bardzo dziękuję za złożone życzenia, z pobudek mi bliżej nieznanych ;) Ufam, że zrobiliście to pod wpływem ciepłych uczuć(nie mylić z olewaniem ciepłym.... ;)) do Mej Osoby, a nie dlatego że skrzętnie notuję kto mi NIE złożył życzeń, a nie ukrywam że specjalny kociołek już stoi i smoła już bulgocze..... :D

 

nassi - propsy! :D

 

Chciałbym podziękować też Sobie, za pamięć i założenie tego jakże wspaniałego tematu! Dzięki Saint! :wub:

 

Ale specjalne podziękowania należą się Anonimowej Osobie!

 

Osoba ta, napisała wiersz z okazji Mych urodzin. Nie wiersz. To wierszowane dzieło sztuki. Nasączone pieszczeniem ego, barwnym perwersyjnym erotyzmem, dużo dawką przemocy fizycznej, połączonej z groźbami cielesnymi :) Z ogromnym zadowoleniem wczytywałem się w lekturę, dostrzegając jego unikalne wątki, nagłe zmiany tempa i akcji oraz nieoczekiwane wnioski. Jak sami rozumiecie, to zbyt osobisty utwór, by upubliczniać go tutaj, choć opatrzyłem go notką, że po mojej śmiercie w Mych Dziełach Wybranych może być ujawniony wraz z podaniem twórcy.

 

Nie mogę ujawnić niestety Jej tożsamości, by nie narazić Jej na ataki zazdrości, szkalowania czy czarującego mobbingu forumowego.

To co mogę, to bardzo podziękować Tej osobie co niniejszym czynię: Dziękuję Olla! :lol:

 

Jako dowód wdzięczności, podczas jakieś najbliższej sesji fotograficznej, moje fanki dostaną Moje unikalne zdjęcie opatrzone klauzulą Edycji Limitowanej z odciskiem palca!

Informacja zostanie dostarczona jako zwrotna na privie. Warunek: Trzeba do mnie napisać i załączyć swoją przesiąkniętą wulgarnym erotyzmem nagą fotkę.( Pokorna czuj się zwolniona z tego warunku!!!).

Będzie można je pobrać w typowych rozmiarach jak i panoramicznych, wraz z instrukcją jak ustawić tapetę na pulpicie :D (wszystkie dostępne platformy za darmo, a na OS X i iOS w symbolicznej cenie 199$)

 

Jeżeli dotarliście do tych słów, współczuję że chciało się wam to czytać :D

 

Dzięki!

Saint

 

PS. Odszczekuję. Quizas miał rację, że coś mi się omsknęło. Dzięki za zwrócenie uwagi.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 199$ to powinieneś zrobić coś więcej, np. odlew z gipsu, który będzie można sobie postawić na biurku. Oczywiście odlew tego palca, który miał być odciśnięty na zdjęciu. :P

 

Wykorzystałeś już dzienny limit pozytywnych głosów reputacji. - bądź cierpliwa :D

 

Odlewy wraz z ekskluzywną fotą i posterem są za jedyne 499$ i to na przedsprzedaż, więc szybciutko bo już się kończą...... :)

 

 

 

 motywy zwolnienia tylko Tobie znane :D.

 

Zabezpieczam się :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Odlewy wraz z ekskluzywną fotą i posterem są za jedyne 499$ i to na przedsprzedaż, więc szybciutko bo już się kończą...... :)

 

 

 

 

 

Zapisuję się na przedsprzedaż, zanim cena znowu podskoczy. :D

Ale na biurku w pracy jednak nie postawię, bo nie wiem, czy będę miała cierpliwość, żeby ciągle odpowiadać na pytanie: A dlaczego ten palec jest taki duży? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale specjalne podziękowania należą się Anonimowej Osobie!

(...)

Nie mogę ujawnić niestety Jej tożsamości, by nie narazić Jej na ataki zazdrości, szkalowania czy czarującego mobbingu forumowego.

To co mogę, to bardzo podziękować Tej osobie co niniejszym czynię: Dziękuję Olla! :lol:

 

 

:ph34r:

 

Drobiazg! Czego się nie robi z takiej okazji :D i dla takiego mena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.