Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Olla tak kilku to bez problemu już masz do namierzenia i zweryfikowania.

 

4 czerwca w Gdańsku ląduje Assasyn, poczytasz jego posty rozpoznasz Go na lotnisku i za jednym zamachem tropem dalej będzie Pikaczu i Vincent (jak oni wyglądają to zdjęcie w temacie "Jak to się można...) zakodujesz i rozpoznasz w realu. I już masz trzech do zweryfikowania.

 

Arox'a  nie odpuszczaj, też do namierzenia, okolice Wrocławia, wystarczy poczekać aż jego bratowa urodzi (trojaczki co 5 minut się nie rodzą, takie rzeczy zawsze ogłaszają w telewizji i tylko po nitce do kłębka i namierzasz Arox'a).

 

Saint do zweryfikowania najpierw czy w związku czy nie, jego wiekiem absolutnie się nie przejmuj, tak o siebie dba, że do 70 to bez problemu będzie aktywny. Zresztą  "Koncept treningowy" to bez powodu nie jest.

 

Mistrza weryfikować i szukać nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokorna...... "Saint, to nie jest tania rzecz" :D

 

Widzę u Ciebie zamiłowanie do stręczycielstwa, może sprawdzisz się w fachu?  Próbowałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Marzena mnie widziala i niechaj tak zostanie. Teraz przedstaw swoje zasoby, co masz takiego aby mnie skusic do wspolnej milosci po grób... Mozesz wymienic w kilku pkt badz w jednym zdaniu, masz swobodne prawo do wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olla patrz jak się boją.

 

Saint'a można wytropić w Okręgowych Izbach Budownictwa. Ollu jak masz coś z elektryki do zrobienia to idealnie się nadaje.

 

Widzę że jednak wróciłaś na stare leki. Idź jutro po recepty, bo poprzednie działały.

 

I przestań mną dysponować. Rozumiemy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam jej jeszcze jedną szanse, w koncu kazdy skazaniec ma do tego prawo. Teraz na powaznie Olunia, co możesz mi zaoferować? Nie pytam o sniadanie do lózka bo to standard ale coś takiego hmm no wiesz...Wiem ze posiadasz coś o czym możemy pogadac, wykaż sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupek to mówi coś w stylu "czym się strułeś, tym się lecz" ;)

Tia... Widzę że na biologi to się dłubało w nosie i patrzyło co za oknem, ewentualnie przeszkadzało pani w lekcji...

 

W skrócie:

 

Zapoznaj się z przemianą alkoholu w organiźmie człowieka i co jest mniej więcej odpowiedzialne za "kaca i migrenowy ból głowy". Potem się dowiedz, że ten substytut przemiany alkoholowej jest (nazwijmy to ładnie)"mniej reaktywny" od alkoholu, więc taki kieliszek wódki czy browarek (ma znaczenie co się piło wcześniej) spowoduje, że przestanie Cię łeb boleć. Gdyż iż, te "złe rzeczy" zostaną wydalone z krwioobiegu. Fakt- jest to wersja dla ludzi, którzy mają dużo czasu na "odchorowanie" :D

 

 

 

Olla tak kilku to bez problemu już masz do namierzenia i zweryfikowania.

 

Arox'a  nie odpuszczaj, też do namierzenia, okolice Wrocławia, wystarczy poczekać aż jego bratowa urodzi (trojaczki co 5 minut się nie rodzą, takie rzeczy zawsze ogłaszają w telewizji i tylko po nitce do kłębka i namierzasz Arox'a).

 

 

To, że trojaczki to o niczym nie świadczy. Co najwyżej poznasz mojego brata i bratową. Choćbyście drogie Panie na rzęsach stanęły, to jak się uprę, to nie znajdziecie. Kamień w wodę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.