Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na kaca magnez, potas, wit. B comlex, do tego potrzebny jest jeszcze kwas mlekowy, może być prawdziwe kwaśne mleko, kefir albo w kapsułkach. Zimny okład na głowę, później żurek albo rosół.

 

Pikaczu nareszcie wolna, każdego eliminuj bezwzględnie, przecież nikt tu nie jest taki jak Ty, półbóg i ach i och, kwiaty, wino...bhp. Weryfikuj czy ma laserowe oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, zamiast pisac glupoty zaradzilabys cos koledze na kaca... Jakie wy kobiety jestescie nie domyslone

Na kaca najlepsze jest dobre nawadnianie ogranizmu, oczywiście wodą, nie browarkiem ;) I dużo jedzonka z  witaminą C. Niektórzy też mówią, że na kaca najlepsza praca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich głupków.

Praca jest najlepsza na przedwczesny zgon i tyle.

Głupek to mówi coś w stylu "czym się strułeś, tym się lecz" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o narkotyki i dobrą zabawe czy o sprawy zawodowe?%-)

Przebijanie zwały materiałem zwałogennym przez tydzień czy dwa skutkuje nader ciekawymi przeżyciami. W tym niewidzialnymi kolesiami na dachach.

 

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe to ja święty jestem, zawsze byłem i nie zamierzam tego zmieniać.

Nawet mówią o mnie "Przenajświętszy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.