Skocz do zawartości

Kolejna taka kobieta. Pomoc bratu?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia

 

Jakiś czas temu zerwałem z dziewczyną zainspirowany krokiem mojego kumpla. Zerwał ze swoją dziewczyną po zdemaskowaniu jej manipulacji. Byli ze sobą 3 lata, wprowadziła się do niego po roku. Wykorzystywała go finansowo i sama nie dawała nic od siebie w związku obwiniając go przy tym o wszystko przy każdej okazji. Po jego zerwaniu dużo gadaliśmy i uświadomił mi, że nie warto tracić czasu na pasożyty.

 

Wolni od naszych problemów wypadaliśmy często z kumplami do barów. Zaplanowaliśmy wyjazd nad morze z grupą znajomych.

Przed wyjazdem kumpel znalazł kobietę na tindrze. Mówił, że jest spoko, dużo gadają i dobrze ją zna. Pracowała i nie mogła jechać z nami, ale nie robiła mu problemów.

 

Po dwóch dniach które spędził głównie na telefonie z nią powiedział nam że musi wracać i następnego dnia pojechał. Nie chciał wyjaśnić o co chodzi, ale gadał, że zależy mu na nowym związku.
Jak wrócił napisał nam, że musi jakoś ogarnąć swój nowy związek i że go to wykańcza psychicznie, że ona jest zazdrosna. Miała być spoko a okazała się tak sama jak jego eks.

 

Szkoda chłopaka, pomógł mi z moją eks to też chciałbym zwrócić mu przysługę. Trudno teraz z nim o kontakt, bo cały czas lata do tej swojej i spamują facebooka swoimi zdjęciami i drogich prezentów (od niego), ale może coś da się zrobić. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że niemiłosiernie nudzi mi się w pracy to może coś napiszę.

 

Po pierwsze, zachowałeś się jak baba zrywając ze swoją laską inspirowany tym co zrobił Twój kumpel. To baby tak zazwyczaj robią. No chyba, że miałeś jeszcze jakieś inne ważne powody.

 

Po drugie, twojemu koledze, nie da się pomóc teraz bo jest na haju hormonalnym. Z resztą widzisz w jakie maliny Cie wpuścił. Ty zerwałeś a on dalej robi swoje.

Edytowane przez misUszatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na haj hormonalny nic się nie da zrobić. To co robi Twój kumpel to typowa reakcja. Jakoś musiał zasypać emocjonalną pustkę po swojej byłej. Więc znalazł sobie nową. Jaki będzie koniec?. Taki jak zwykle czyli pewnie znowu się sparzy i wróci do kumpli. Nie wiem tylko czy chciałbym mieć do czynienia z kimś kto za kawałek cipki jest gotów zapomnieć o wszystkim i wszystkich.

Moja rada nie robić nic a jak kumpel się znowu sparzy to w ramach pokuty niech przynajmniej postawi dobry flakon i divy:).

 

A tak w ogóle. Związek z kobietą z Tindera?. Serio ku...rwa!. Boże widzisz i nie grzmisz!.

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, misUszatek napisał:

No chyba, że miałeś jeszcze jakieś inne ważne powody.

Było dużo powodów, tylko kumpel mi wskazał kilka których nie widziałem.

 

43 minuty temu, Baca1980 napisał:

Moja rada nie robić nic a jak kumpel się znowu sparzy to w ramach pokuty niech przynajmniej postawi dobry flakon i divy:).

Pewnie masz rację, ale sam bym chciał żeby ktoś wcześniej mnie ogarnął ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.