Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

misUszatek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  607
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

523 Świetna

About misUszatek

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 10 lat, będzie ciężko, teraz jest wkurzenie delikatnie mówiąc, ale to opadnie i przyjdą inne emocje, dużo gorsze. Jak jesteś dusza artysta to możesz potrzebować pomocy. Historie się powtarzają. Ja też moją jedną ex nakryłem na flircie przez whatsupa. Dałem się przebłagać, kupiła 3 miesiące i mnie kopnęła w dupę. A możliwe, że to trochę lepiej rzucić niż być rzuconym.
 2. Jak napiszesz kolejną część to wklej link w tym wątku. Dzięki temu łatwiej ją znajdziemy o nie przeoczymy.
 3. Co tu się odpierdala? @Pozytron ty jesteś ruskim trolem czy jakąś babą undercover? Po pierwsze nie bier dupy ze swojej grupy. Po drugie zachowujesz się jak ciamajda bo za mocno analizujesz jej zachowanie. Co raz bardziej zaczynam rozumieć nasze kobiety, które twierdzą że prawdziwych mężczyzn już nie ma.
 4. A najśmieszniejsze są laski, którym czasami w niejakich okolicznościach się powie "jakaś kobieta musiała cie skrzywdzić" - skrzywdzić? Jakby one tydzień temu swojemu ex nie przyprawiały rogów ze mną To nie jest krzywda, te historie uczą życia, w którym chodzi o to żeby co raz bardziej wydymać drugiego człowieka, na kase, na uczucia, na czas. Trust no one.
 5. 14 lat mineło jak jeden dzień... Jak widzisz dla niej te 14 lat nie ma znaczenia więc dla ciebie również powinno to stracić wartość. Nie ma sentymentów to słowa nagiej prawdy... I tak masz dużo zajefajnie bo nie dostaniesz alimentów, masz swoje 4 kąty, prace i zdrowie! Ten chwilowy głód dopaminowy minie z czasem. Pamiętaj tylko, że to jak się czujesz to nie ty tylko chemia w twojej głowie i to minie. Przed tobą poszukiwania nowych zainteresowań, kobiet i przede wszystkim siebie. Na sobie buduj wysoką samoocene a nie szukaj jej w oczach kobiet.
 6. Skopiuj sobie te filmy, zaszyfruj i trzymaj na dysku sieciowym. Oby nie, ale jeżeli przyjdzie taki dzień, że przyprawi ci rogi (zdrada) to prześlij filmiki do jej koleżanek i kolegów. Nic tak kobietę nie zaboli jak zepsuta opinia nawet jeżeli to tylko seks tape.
 7. Nie będę komentował tego ile błędów popełniłeś bo już czasu nie cofniesz. Jedna z bardziej przykrych historii jakie czytałem tutaj. Ciekawe jak zareaguje na zrobienie testów DNA Ja bym się nie pierniczył tylko poszedł w alimenty na dziecko. Jeżeli z nią zostaniesz to będzie ciężkie życie i będziesz musiał jeszcze ją utrzymywać siedzącą w domu. Później zawsze możesz dodatkowo pomóc dziecku jak już pójdzie na studia czy coś. Poza tym pogadaj ze swoimi rodzicami bo skoro byłeś na tyle głupi żeby ją zapłodnić to nagle nie zmądrzejesz i przyda ci się pomoc kogoś u kogo mieszkasz i od kogo jesteś zależny. Kawalerka tylko dla ciebie to nierealny pomysł. Nawet jak na czysto bierzesz 3tys. ?Policz to wcześniej, 1.5 za wynajem, 600 na alimenty i zostaje 900 na jedzenie.
 8. Chłopie, same pozytywy! Po pierwsze, jesteś dużo młody a już poznałeś nature kobiet, teraz tylko trzebą ją zrozumieć - w czym forum i książki ci pomogą. Po drugie, nie zaprzepaścisz sobie życia z nią, jakby ci wywineła taki numer za kilka lat to byłbyś ugotowany, więc podziękuj jej (w myślach)! Po trzecie, wykożystaj tą szanse do nauki pracy nad sobą - w sensie wzmocnienie psychiki, kontrolowanie emocji, podwyższenie samooceny. Po czwarte, wypadłeś ze schematu codziennego życia z nią więc możesz teraz szukać innych zainteresowań, próbuj i kosztuj (ja kupiłem sobie motocykl, polecam). A teraz kilka rad zwięźle zanim się doedukujesz: - nie ma powrotów, one nigdy nie wypalają, wyjdziesz ze tego jeszcze bardziej pokieraszowany - miłość to narkotyk hormonalny, tak o tym myśl i tak to traktuj, ma te same mechanizmy odstawienia - to nie wina kobiet, takie są z natury - kobiety wcale nie są aż tak zajebiste jak to się wydaje na pierwszy rzut oka - urwij kontakt wszelaki z ex, skasuj numer telefonu, odetnij się od wspólnych z nią znajomych
 9. Dopilnuj papierów i terminów. W interesie Rzeczypospolitej jest żebyś to Ty płacił na dziecko a nie państwowy fundusz alimentacyjny. Jak zamkniesz sprawe formalnie to idź do faceta od głowy na kilkanaście spotkań. I będzie dobrze. Trzymam kciuki.
 10. No tak, rzeczywiście masz jeszcze pole aby się bardziej spantoflić. Terapeutka pewnie ma rację. Zapisz się do WOT, może tam zrobią z ciebie mężczyznę.
 11. @Stefan Batory a tak, to miałem na myśli i od poradnija rozwodowego bym zaczął bo na reszte może nie starczyć czasu.
 12. Podejrzewam, że nie masz już czasu na edukowanie. Nie zdążysz przed rozwodem. Lepiej zaznajamiaj się z tematami jak przejść przez rozwód suchą nogą i czyń przygotowania.
 13. Jak sobie posłałeś tak się wyspałeś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.