Jump to content

misUszatek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  660
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  20.00 PLN 

Community Reputation

586 Świetna

About misUszatek

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Zespół może być przyczyną niepłodności u około połowy chorujących kobiet ze względu na brak lub rzadkie owulacje." PCOS nie wyklucza całkowicie zajścia w ciążę! I tak się zastanawiam czy wszystkie kobiety są tak wyrachowane? Choćby nawet nieświadomie?
 2. Zrobiłem eksperyment bo nie do końca wierzyłem. Założyłem fejkowe konto na tinderze z atrakcyjną twarzą kobiety wygenerowaną przez A.I. - powiedzmy takie 7.. 8/10. W ciągu 2 godzin (bardzo wcześnie rano) 99+ polubień.... możecie to sobie porównać do swoich statystyk, który każdy wie jakie ma... wnioski też są oczywiste i szeroko opisane na tym forum. Ale co mnie rozśmieszyło to fotki napompowanych i napinających się bufonów (facetów) na siłce i te pierdololo, że "lubią aktywnie spędzać czas" jak laski lecą na takie coś to nie powinno być dla nich litości później gdy sz
 3. Dlatego nie jeżdze nigdzie żeby być sam a dodatkowo w obcym miejscu. Już to przerabiałem kilka razy za namową "jedź odpocznij, zrelaksuj się". W takich gorszych chwilach słucham audycji Marka. Bo to złe samopoczucie to nie czarujmy się, zafundowały nam ex. Tak to jest wytłumaczone w audycjach, że wszystko się zgadza z naszymi obserwacjami. Tylko potem jak już sobie zdasz sprawe co i dlaczego kobiety od nas chcą to łapie jeszcze większego doła bo jak to jest tak zjebane to jaki to ma sens?!
 4. A może przez ten krótki moment słusznie oceniłeś rzeczywistość? To jak widzimy świat jest konsekwencją tylko i wyłącznie naszej subiektywnej oceny. Na tą ocene ma wpływ setki mechanizmów chemicznych w głowie. Wystarczy žebyś wziął jakieś benzo i już inaczej byś to oceniał. Ja za bardzo sam sobie nie ufam w ocenie lub interpretacji osób czy zachowań. Dużo lepiej posiłkować się opisami i ocenami większej ilości mądrych głów , którzy temat poznali głębiej, lepiej się uczyć na ich błędach - to w kwesti kobiet na przykład.
 5. @Wolumen mam pytanie, skoro już tak ten wątek się rozwija. Napisałeś wcześniej, że zauważasz zmiane rynku matrymonialnego między rokiem 2000 a teraz, możesz to trochę rozwinąć biorąc poprawkę na swój wiek? Druga sprawa, nie zauważyłem tematu w Twojej historii odnośnie byłego małżeństwa - co się staneło?
 6. @Wolumen nie ma się co irytować, niektórzy Bracia tutaj dość dosadnie i bez owijania w bawełnę napiszą co myślą. Musisz sobie wziąć wypadkową komentarzy i odrzucić te skrajne. Z laską nie ma sensu się liczyć tak super dokładnie bo diva wyszła by podobnie a tu masz ją na wyłączność, póki co... Generalnie, to nie jest źle. Ruchaj jak to lubisz ale miej z tyłu głowy, że koniec może nadejść albo wpadniesz i będziesz oddawał cała wypłatę a nie parę set złotych Śmieje. Uważaj ogólnie.
 7. No więc sytuacja jest jasna, nie ma co roztrząsać. Pani zapewne uważa, że jak nie Ty to kto inny będzie płacił. Chcesz z panną się bujać to płać, nie chcesz płacić to możliwe, że niedługo nie będziesz się bujał. Możliwe, że nie da Ci żadnego bezpośredniego ultimatum, może po prostu powie, że już nie wie co czuje i potrzebuje czasu/przestrzeni lub inne podobne pierdy. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastko. Co do zasady (od której są nieliczne wyjątki) im dalej w las tym więcej drzew.
 8. Raczej nic nie zmienisz, chyba że masz bardzo dobre geny, wtedy zanim wydoi cię z kasy to wydoi cię z genów Poczytaj sobie jak wyglądają rozwody i dojenie faceta z kasy, wtedy nie ma sentymentów. Jakiś czas po ślubie też nie ma sentymentów. To tak powiedziałbym w 90% przypadków, bo czasami zdarza się, że jest ok, ale to już raczej nie młode roczniki.
 9. Jedna laska miała to nad łóżkiem. Zawsze rano gdy się budziłem widziałem ten obrazs. Kuszenie świętego Antoniego.
 10. Cóż, mi kiedyś laska jak na spowiedzi powiedziała, że "trzy razy pocałowała się z innym chłopakiem". Chciała ze mną zerwać i iść sobie do innego ale tak żebym to ja z nią zerwał bo ona chyba z jakiegoś powodu nie chciała lub nie umiała podjąć tej decyzji.
 11. Gratuluje Autorowi, zapewne też miałbym takie podejście do życia i kobiet jakby ustawiała się ich kolejka do mojej skromnej osoby Jak miałem 20+ lat to brutalnie przekonałem się jak mocno liczy się wygląd, w ciągu roku wyłysiałem. I nie, nie odstają mi uszy. Gdyby proces trwał dłużej mógłbym zwalić na inne czynniki - finansowe, osobowościowe, sylwetki itp. O ile przed tym faktem poznawałem fizycznie tak średnio powiedzmy 1 nową laskę na 2mc z którą była szansa na coś (a byłem świeżakiem w podrywie) to po tym fakcie była to może 1 laska na pół roku a teraz to może i nawet na rok. Ta
 12. Dzisiaj rano zacząłem się zastanawiać czemu to tak jest, że kobiety są dużo lepsze w te gierki niż faceci. I ci drudzy dają się tak owijać wokół palca kobietom. Wymyśliłem... Kobiety niczym innym w życiu się nie zajmują. Do niczego innego się nie przykładają nawet jeżeli gdzieś pracują to ich główną grą w życiu jest selekcjonowanie samców. Post factum reprodukcja. A my zajmujemy się czymś innym niż nauka tych gierek... zdobywamy, odkrywamy, tworzymy, usprawniamy, budujemy, wojujemy, rozwijamy, polujemy itp. itd.
 13. Spytaj się jej co Ty z tego będziesz miał. A gdzie się przeprowadza i dlaczego dalej od Ciebie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.