Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

misUszatek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  509
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

391 Świetna

About misUszatek

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Drugi kur... się misiaczek znalazł jedyna bratnia dusza to twoja sama. Drugiej mamusi sobie szukasz? Zrozum chłopcze, że takich uczuciowców to one zjadają na śniadanie. A jak już zjedzą to czasami prawde powiedzą: bo dupa z ciebie była.
 2. Wrażliwy z ciebie chłop. Podaj mi jakiś przykład kiedy powroty wypalily.
 3. Yhm, nie było komunikatora, wiec mejl czasami to jedno zdanie/słowo. Wszystko pisane w kilka dni na tygodniu.
 4. W zasadzie wiem co robić ale korci mnie... 7/10 z jednego z portali, na początku bylo pięknie ładnie przez okolo 20 mejli, gdy zacząłem ją lekko testować posypało się, sam z resztą byłem cały czas testowany aż tak do mniej więcej 80 mejla. Mejle wiem wiem, ale w tygodniu robota, z resztą dobrze że się nie spotkałem. Wpadła w jakiś szał. Nakręciła się jakbym byl jakimś dicaprio. Jednocześnie wali cały czas z grubej rury sprawdzając moją pewność siebie i samo ocene, teksty z jej strony zaczynają być niestosowne, poniżej poziomu dobrego smaku. Przeinaczanie i skalowanie tego co ja mówie. Gdzieś przy 30 mejlu wiedziałem, że to wariatka. Przez telefon było tak samo. Na szczęście nie spotkałem się z nią i traktowałem to jak zabawe. Teraz jednak zaczynam się bać... to nie jest tak do końca, że babka facetowi nie utnie jaj... dosłownie. Pare dni temu jednoznacznie dałem do zrozumienia, że to koniec a ta nadal pisze. Nie odpisuje. Czuje, że za chwile zaczną się telefony, których nie odbiore. Rozum mówi uciekaj i ucinaj, ciekawość mówi pobaw się jeszcze troche, nic się nie stanie...
 5. W zasadzie wiem co robić ale korci mnie... 7/10 z jednego z portali, na początku bylo pięknie ładnie przez okolo 20 mejli, gdy zacząłem ją lekko testować posypało się, sam z resztą byłem cały czas testowany aż tak do mniej więcej 80 mejla. Mejle wiem wiem, ale w tygodniu robota, z resztą dobrze że się nie spotkałem. Wpadła w jakiś szał. Nakręciła się jakbym byl jakimś dicaprio. Jednocześnie wali cały czas z grubej rury sprawdzając moją pewność siebie i samo ocene, teksty z jej strony zaczynają być niestosowne, poniżej poziomu dobrego smaku. Przeinaczanie i skalowanie tego co ja mówie. Gdzieś przy 30 mejlu wiedziałem, że to wariatka. Przez telefon było tak samo. Na szczęście nie spotkałem się z nią i traktowałem to jak zabawe. Teraz jednak zaczynam się bać... to nie jest tak do końca, że babka facetowi nie utnie jaj... dosłownie. Pare dni temu jednoznacznie dałem do zrozumienia, że to koniec a ta nadal pisze. Nie odpisuje. Czuje, że za chwile zaczną się telefony, których nie odbiore. Rozum mówi uciekaj i ucinaj, ciekawość mówi pobaw się jeszcze troche, nic się nie stanie...
 6. Ludzie w Polsce są szczerzy. Nie uśmiechają się do ciebie bo cie nie lubią. Na zachodzie uśmiechają się do ciebie pomimo, że cie nie lubią
 7. Oddała ci się, teraz ty oddaj jej troche zasobów - załatw sprawe do końca. Oczywiście nie rób tego Ty tak ruchasz i ruchasz, uważaj żebyś nie naruchał sobie jakichś kłopotów
 8. Dlatego zawsze powtarzam młodym wilkom. Rozstajesz się z laską jak jej przyjdzie okres i najlepiej zbieraj na to dowody, oczywiście nie podpaskę ale sms albo nagranie. Ja to wiedziałem gdy jeszcze byłem białym rycerzem. Polskie kobiety to nadal Polacy... Janusze w spódnicy, w dużej części. Tobie kolego proponuje podejście abyś nie przejmował się tym czego nie możesz zmienić. Mleko się rozlało. Kobieta i tak zedrze z ciebie kasę czy wystąpisz o test czy nie. Jak już musisz to zbieraj rachunki jak Walduś z Kiepskich. Test na ojcostwo obowiązkowo. Popatrz na historię naszego byłego premiera. Albo na "Dżeme", wydymała ortopede a jemu się wydawało, że to on dyma
 9. @Zaorany jak tam, co tam nowego?
 10. Szukaj sobie, umowy nie musisz podpisać chyba od razu. Żebyś miał w razie W jakby się ona nie wyniosła. Ty sobie wyobrażasz słuchać jej jęków za scianą jak ją angol posuwa?
 11. Nic jej kurcze nie mów. Mieszkanie to ja bym sobie na twoim miejscu nowe znalazł. Szarpanie się z nią wymusza tylko z nią kontakt co jest bardzo złe dla ciebie. Może robisz to podświadomie. Jeżeli nawet wygrasz ten pokuj jakoś to będzie to żałosna nagroda pocieszenia i ją to specjalnie nie zaboli. Pyrrusowe zwycięstwo. Odejdź bezszelestnie, obojętnie, bez uczuć, bez walki, bez emocji. Nie oceniaj jej, nie krytykuj, nie dawaj jej ani kszty atencji. Możesz jej życzyć wszystkiego dobrego na koniec i tyle.
 12. Ja w takie ryzykowne panny nawet kija nie mocze. Ryzyko, że cie wkręci w ciąże. I co z tego, że udowodnisz że nie twoje jak kasy, nerwów i czasu stracisz. Jak mówi, że pół roku faceta nie miała to znaczy, że miała bo o tym mówi. No ale ty jako biały rycerz, ludzi zbawiciel, wyleczysz jej chorą psychike i pozwolisz jej zapomnieć o zrytym dzieciństwie.
 13. Z opisu sytuacji myśle, że zachowałeś w miare zimną krew. Chociaż jak już ci o angolu powiedziała raczej w mojej skromnej ocenie nie powinieneś jej dopuszczać do siebie czy do łóżka i w sumie dobrze zrobiła sama, że poszła na sofe. Chyba nie masz co na nią wieszać psuf, poczuła pociąg do innych genów i tyle, zwierzęcość, szkoda tylko, że ona nad nią nie panuje. Daj jej odejść w swojej głowie. Ona oczywiście niedługo zda sobie sprawe, że popełniła największy błąd swojego życia i będzie chciała wrócić. Ja bym takiej już drugi raz nie zaufał, zef natury mógłby się powtórzyć w dużo gorszych dla ciebie okolicznościach. Radykalne zablokowanie kontaktu.
 14. Hm... kiedyś wkurzałem się, że laski caly świat mają w tych smartfonach i wiszą na nich bez przerwy. Teraz dostrzegam to jako zalete, niesamowicie dużą zalete.
 15. A do czego ty chcesz wracać? Ex tęskni za twoimi zasobami, wygodnym życiem. Nie żyj w ułudzie, że kobiety kochają faceta za to jakim on jest człowiekiem, że kochają jego osobe. One muszą realizować swój program biologiczny: osaczenie zasobów i reprodukcja. Te schematy są niezmienne nawet w późniejszym wieku gdy nie można mieć już potomstwa. Zacznij czytać tematy przypięte pineską. Potem inne ze świerzakowni to zaczniesz dostrzegać schemat zdarzeń taki sam jaki i spotkał ciebie. Czasami na forum pojawiają się wypowiedzi, że można wrócić, zaruchać i zostawić. Z twoją kondycją psychiczną stanowczo odradzam. Poczytaj z godzine, dwie tematy z pineską na forum a potem idź na długi spacer, na kilka godzin. Jak zgłodniejesz to wstąp gdzieś na dobrego burgera. Jak za kilkanaście dni nie polepszy ci się to idź do psychologa, jakiegoś starego wygi. @Tornado bardzo trafna uwaga na temat awatara. To jest jak przejęzyczenie z mocnym podtekstem podświadomości naszego "pacjenta". Psycholodzy zwracają na to uwage.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.