Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

misUszatek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  475
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

352 Świetna

About misUszatek

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten kto ciągnie dwie sroki za ogon zostanie z własnym ptakiem w garści.
 2. Fajnie opisany poparty doświadczeniem temat. Napisz jeszcze z doświadczenia, dlaczego i jak zkończyły się twoje związki z pannami.
 3. Do poczucia humoru potrzeba umieć pojmować świat abstrakcyjnie i wielotorowo. Trzeba wykazywać głębie skojarzeń i być twórczym.
 4. 4000zł brutto. To jest inflacyjna metoda wyjścia z zadłużenia. Cały świat tak robi teraz. Drukować, drukować... NBP już zatwierdził tańszy stop metalu na 10, 20, 50gr o 1zł.
 5. Jeżeli nadal z nią mieszkasz to wyprowadź się szybko. Ona już cie nie kocha i to nie jej wina tylko zew natury żeby szukać kolejnego dawce genów. Polecam dwie piosenki thats just the way it is... shes lost that lovin feeling...
 6. Mało kto wygrał z alkoholem. Mam wujka alkoholika, lał żone a mimo to ona od niego nie odeszła. Były sprawy w sądzie jednak ona zawsze się wycofywała w kluczowym momencie. Taka kobieta też jest uzależniona od alkoholu poprzez swojego męża. Najpierw twój facet musiałby zdać sobie sprawe, że jest alkoholikiem a to duży wysiłek. Potem musiałby zacząć wychodzić z nałogu a to ogromna praca, która trwa do końca życia. To co napisałem powyżej ma sens jeżeli to co ty napisałaś to prawda i nie szukasz tylko poklasku na forum, żeby tylko mieć kogoś kto cie poklepie po plecach bo ty z innych powodów chcesz od niego odejść a twoja historia nie jest naciągana.
 7. Raz telefon z pańci rąk, z moją pomocą wylądował w soku pomarańczowym... ... na pierwszej randce, myślicie że przesadziłem?
 8. Na czerwony nos od razu po "zabiegu" Alantan Plus.
 9. Jak już będzie miała sok w buzi to powiedz jej, że masz dla niej fantastyczny prezent... ... jaki?
 10. @Toranaga a co z miłością aż do śmierci? Co z przysięgą małżeńską? Ja się z Tobą zgadzam ale po co ten cyrk i hipokryzja... teraz już wiem dzięki forum żeby pani cie ogoliła do zera bo kasa się jej przyda gdy jej walory przeminą. O rozwodach mówiłem w takim sensie, że to nie jest tak że garstka skrzywdzonch przez kobiety facetów adoruje się na tym forum - to jest realny duży problem i zagrożenie dla ciągłości naszego państwa. Serio, niestety ze względu na status społeczno sądowniczy taki jurny ogier jak ja zawsze używa gumy, przez strach...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.