Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

misUszatek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  408
 • Donations

  5.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

270 Świetna

About misUszatek

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ty też żyłeś w "normalnym, zdrowym" związku z kobietą. Słowo klucz: do czasu. Jedyne kogo możesz być pewien, że cię nie opuści to ty sam. Wszystko płynie, kobiety odchodzą i przychodzą. Kochaj je i miej świadomość, bądz przygotowany na to, że jutro może już jej nie być. Nie buduj szczęścia na rzeczach ani na ludziach. Buduj na tym co nigdy nie zniknie czyli na sobie samym. Dabaj o dusze aby po śmierci nie paliły cie wyrzuty sumienia.
 2. Jak myślisz, czy w końcu trafisz na tą właściwą?
 3. Drogi autorze jakie wnioski wyciągasz z tej lekcji jaka cie spotkała?
 4. Pare razy na forum pojawiło się takie stwierdzenie, że Fred myślał, że wyrucha a to jego wyruchali. Ale próbuj jeżeli uważasz, że dasz rade.
 5. Sprawdzają czy jesteś uzależnionym od sromu białorycerzem. Bo po co im gość, którego nie mogą oskubać?
 6. Avidemux. Ale wydaje mi się, że ich nie połączysz bezstratnie (bez rekompresji) jeżeli to różne kamerki bo przecież mogą się różnić rozdzielczością, fps, przeplotem
 7. @Androgeniczna może jesteś androgeniczna. A tak w ogóle to zobacz sobie co J. Peterson mówi o przyjaźni d-m.
 8. Coś w tym jest, żeby rdzenia sensu swojego życia szukać w czymś innym niż związek z kobietą. Jak z przykładu @Morfeusz'a takie życie byłoby palcem na wodzie pisane + plus duża doza emocji kreowanych przez Panie, bo one te emocje kochają przecież a nas wykańczają psychicznie. Nie wiem... może są jakieś Panie godne poświęcenia ale ja takiej jeszcze nie spotkałem. Ostatnio napotkałem na "referaty" o ciele, duszy, duchu i srebrnej nici. Ma to jakiś sens i na tyle na ile to ogarniam to potwierdza się w rzeczywistości aktualnie i w przeszłości.
 9. @StatusQuo pozwole sobie zauważyć pare spraw. Inflacja w góre, prąd w góre. Podobno developerzy działają już na dość niskich marżach 20%. Ja 3 lata temu też czekałem na kryzys i krach w nieruchomościach to banki zaczęły drukować pieniądze. Jeżeli teraz miały by spaść ceny nieruchomości to tylko dla tego, że popyt byłby mniejszy niż podaż i byłyby sprzedawane z małym zarobkiem albo stratą bo developer kredyt musi szybko spłacić. Będzie to chwilowe bo developerzy przestaną budować.
 10. Ja też ten aspekt rozpracowywałem. Powiem Ci tak, że na wsi jest 90 kobiet na 100 facetów. To jest bardzo źle, a te 90 to są zazwyczaj mężatki. Panny zawsze uciekają do dużych miast bo tam jest duży wybór facetów na małym obszarze. Czy jakaś panna z sympatii wpadnie do ciebie na chatę? Wątpię, mogą się bać. Ale czy to jest ważne? Ja osobiście nie chce gnić w mieście żeby mieć dostęp do wybrednych polskich księżniczek. Lepiej jest na uboczu, a panny to najlepiej poznawać na roksie
 11. Nie odwlekaj wyprowadzki w czasie. Może się zdażyć, że się zasiedzisz. Nie buduj swoich planów życiowych w związku z kobietą. One raz są a raz ich nie ma. Plany wtedy mogą się zawalić. Kredyt kredytowi nie równy, są takie gdzie spłate na chwile można zawiesić i nikt ci mieszkania nie weźmie. Jeżeli ceny mieszkań będą *spadać to najpierw w takich małych mieścinach jak twoja. *chodzi mi bardziej o twardą walute, np. złoto, franki szwajcarskie, w PLN jeżeli w ogóle to pewnie niewiele, inflacja wszystko zje
 12. Jak będziesz się z nią ruchał to hormony Ci rozwalą mózg i jak się wszystko, jak to piszesz, posra to z Ciebie nic nie zostanie. Nie jeden myślał, że zachowa zimą krew i sobie jeszcze porucha... a to jego wyruchali, boleśnie. Jeżeli coś podejrzewasz to szukaj dowodów, będziesz je miał to uciekaj.
 13. Obwód gumki. Są 53mm i 56mm. Szkoda, że nie ma więcej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.