Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

misUszatek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  569
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

467 Świetna

About misUszatek

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dawniej psychologa zastępował dobry kumpel. Teraz świat jest tak dziwny, że trzeba za to płacić.
 2. Nie my lecz ty poniesiesz odpowiedzialność za swoje decyzje. Więc nie będę ci mówił co masz robić. Można cię tylko oskarżyć o nieumyślne popełnienie małżeństwa. Z rozsądku. Chociaż... mi się wydaje że większa połowa lasek się hajta z rozsądku, bo lepszej gałęzi nie znajdzie a uroda przemija. Z miłości hormonalnej to się hajtają bardzo młode.
 3. Mimo, że trafiłeś na loterii to jak patrze po ludziach tych, którzy mają łatwiej w życiu bo rozsiewają "lepsze" geny, w większości przypadków kończą nie najlepiej. Albo nigdy w końcu się na nic nie decydują albo pokus jest zbyt dużo i zawsze psują związki z innymi osobami. Historia często się powtarza a kto się nie uczy historii innych ludzi pozna ją na własnej skórze.
 4. Waszym zdaniem doświadczeniem - ile % lasek w wieku 20.. 35 są takie π-erdolnięte. Ale tak obiektywnie oceńcie na chłodno.
 5. Jak laska zaczyna wybrzydzać w łóżku to czasami przechodzi ochota i to normalne. Podswiadomie po prostu nie chciałeś jej zapłodnić bo w życiu na co dzień też by ci tak truła. Niektóre mają po prostu wymagania z kosmosu. Średnio statystycznie stosunek właściwy trwa 15 minut. Czasami dobrze laske rozgrzać inaczej a potem przejść do dzieła. Związek troche spantofliłeś ale zrobiłeś dobry koniec. Zostaw go jak jest i nie kontaktuj się już. Nic już jej nie udowodnisz a jak się zestresujesz i konar nie zapłonie to zniszczysz sobie samoocene.
 6. To jest niestety biznes. Ty dajesz "siebie" + potomków a w zamian on powinien dać zasoby i stabilizacje. Jak taki interes mu nie pasuje no to cóż... każdy ma prawo wymagać i nic nie ma za darmo.
 7. Była? Co ty królu złoty?! Nikt ci tu nie zabroni uczyć się na własnych błędach jakbyś czasem nie dowierzał historiom z tego forum. Ale po co... sobie dowalać problemów? Ja ostatnio miałem seks propozycje od jednej pani, samotna matka! po zdarzeniu ze ścianą! rozwiedziona! drze się z byłym o alimenty w sądach! leczy sie psychiatrycznie (mocne dawki)! i na sam koniec wisienka na torcie, czyta naszą nową noblistke literacką jakby nie to forum to kto wie, może byłbym tak głupi i się skusił, ale wiem co wiem i ty wiesz co wiesz, pewnych tematów się nawet kijem nie tyka, ex przedewszystkim.
 8. Jeszcze jedną dobrą opcją oprucz najmu okazjonalnego jest wynajęcie jednego pokoju w mieszkaniu. Reszta mieszkania nieoficjalnie jest do dyspozycji ale... w razie problemów reszte mieszkania wynajmujesz "kolegom" z boiska. W naszym teoretycznym państwie prawa socjalizm okrada ludzi pracujących a nagradza patologie z nizin społecznych tylko dlatego, że mają prawo głosu w wyborach. @Mosze Red nie wiesz kiedy mają wejść legislacyjne i podatkowe "utrudnienia" w wynajmnie okazjonalnym?
 9. Wykonałeś kilka dobrych ruchów z ogarnięciem się. Masz podstawy żeby iść dalej. Po pierwsze, jako że znasz forum to wiesz że nie buduje się sensu życia na kobiecie więc je tak nie traktuj. Po drugie, znasz forum to też znasz naturę kobiet więc związek z nimi to nie zbawienie a droga krzyżowa z bonusami. Po trzecie, nie poddawaj się. Umawiaj się. Ćwicz. Jednak nigdy nie stawiaj kobiety na piedestale. Spotkania traktuj jak trening. Za jakiś czas dojdziesz do wprawy. Po czwarte, zawsze używaj prezerwatywy.
 10. I tak byś musiał bo pani zawsze jest mało. Nie daj się zwieść, zajomości kończą się z dnia na dzień "bez przyczyny" na pierwszy rzut oka. Kręci się bo tak tobie się wydaje, w zasadzie to ona pozwala na takie kręcenie. Zrób odbicie lustrzane, w końcu mamy równo uprawnienie. Czujesz się niżej bo boisz się podskoczyć, możliwe, że wokuł niej zbudowany masz większość swojego świata i jakbyś ją stracił to świat ci się zawali. Jedyna rada, buduj swój świat na sobie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.