Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

misUszatek

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  318
 • Donations

  5,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

194 Świetna

O misUszatek

 • Ranga
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @tytuschrypus daj mu spokuj. Chłopak przeszedł długą drogę i wyszedł na prostą. To nie jego wina, że trafił na taką pijawkę. Hormony skoczyły i decyzyjność była niewłaściwa. Miał pecha, dużego. Myślę, że wnioski już wyciągnął i to nie do nas należy go pouczać. Historie napisał raczej dla nas niż szukając pomoc dla siebie. Dla mnie jest to jedna z mocniejszych historii na forum. Dużo daje do myślenia.
 2. Na ile zmieniła Cię terapia i w jakich aspektach? Czy warto było? Brałeś jakieś tabletki?
 3. Współczuję. Dobrze, że się pozbierałeś. Też jestem automatykiem i jestem na krawędzi utraty wiary w uczciwą relacje z kobietą. Jak udało Ci się wrócić do pasji i zainteresowań? Dla mnie stare pasje wypadają blado w porównaniu z tym co jest (przynajmniej na początku) w związku.
 4. A jak go rzucisz pierwsza to potem nie będziesz sobie pluła w brode, że niepotrzebnie to skończyłaś? Czy też będziesz na tyle pokręcona, żeby to sobie jakoś wytłumaczyć? A może doprowadzić do takiej patoli żeby to on zerwał i cię wyręczył?
 5. misUszatek

  Żona chce dziecko

  @Referent mnie się wydaje, że dużo bardziej opłaci ci sie iść do psychologa, który zmieni twoje myślenie - przeprogramuje cie. W przypadku rozwodu dużo wyższe będą koszty finansowe i emocjonalne. Zaoszczędzisz też traumy swojej żonie. Poza tym po rozwodzie możesz już nie trafić na kogoś wartościowego.
 6. Kobiety bardzo szybko, już po kilku zdaniach wyczuwają to, że chcesz ich bardziej niż one ciebie. Jak to wyczują to jesteś ugotowany, możesz być pewny, że będą to wykorzystywać. Bo zawsze możesz zostać orbiterem i takim cię zrobią jednocześnie szukając innej gałązki. Czas rozstrzygnięcia ostatecznego to wg mnie gdy laska ma 35.. 40. To jest ściana kiedy już ostatecznie muszą wybrać kogoś z orbity. Tylko, czy za takie 5 lat ostatecznej użyteczności kobiety ty będziesz się męczył potem jeszcze z 30 lat ze starym strupem? Jeżeli twoja pani ma 30 to nie ma jeszcze presji i zapewne myśli jeszcze, że coś upoluje. Potwierdzam, że z dużym prawdopodobieństwem jesteś orbiterem. W dodatku taki użytkowy.
 7. misUszatek

  ECB FED kryzys gosp. i dodruk pieniądza

  @Timidus czytam ten blog już od kilku lat. W 2015 zapowiadany był już kryzys i szykowałem się do zakupu mieszkania. Kryzys nie przyszedł... jeszcze 4 lata i czekam... a ceny nieruchomości poszły dużo w góre. Kryzys nie przyszedł bo banki zaczeły drukować pieniądze.
 8. misUszatek

  Żona chce dziecko

  A po ch... żeś się żenił jak rodziny nie chcesz zakładać? Sam zachowujesz się jak dziecko! Poruchałeś sobie, zabawiłeś się w związek i teraz dajesz dyla? Jak przychodzi to o co w tym wszystkim chodzi? Znajomi mają żony i dzieci i co? Stało im się coś? Nie każdy związek jest tragiczny chociaż tych super udanych jest mało, takie życie.
 9. misUszatek

  moja historia

  Każdy się chyba musi nauczyć na własnej skórze na związku gdy kobieta ma za silny gadzi mózg i często zaburzoną korę nową. Im wcześniej tym lepiej.
 10. Przypomne tylko, że zasada działa w dwie strony. Jeżeli poligamia to wasze partnerki bzykają się jednocześnie z innymi facetami.
 11. Doklejam ankiete niestety w drugim wątku. Poniżej ankiety wyjaśnienie umowne skrócone co to mono i poligamia.
 12. Co wybieracie dla siebie i swojej partnerki? Zasady obowiązują was dwoje. Uprośćmy pojęcie monogamii do utrzymywania relacji społecznej, prawnej, duchowej, emocjonalnej, jak i biologicznej, seksualnej z jedną partnerką jednocześnie. Poligamia natomiast z wieloma partnerkami.
 13. Kobiety o kobietach na kobiecym portalu... "Jakie tajemnice klientek zaskoczyły cię najbardziej? Chyba te dotyczące zdrad. Wcześniej nie byłam świadoma, że tyle kobiet doprawia rogi swoim facetom. Jedna klientka zdradza chłopaka z facetem poznanym na Facebooku, druga jest aktywną użytkowniczką Tindera mimo wieloletniego związku, trzecia zdradza w klubach. I wszystkie mówią o tym z lekkością. Pamiętam też stewardessę, która zdradzała narzeczonego z pilotem. Ten facet miał żonę i dzieci. Pytała mnie, jakie znam restauracje oddalone od centrum. "Do tych w śródmieściu nie możemy już chodzić, bo tam pracuje jego żona. Nigdy nie wiadomo, gdzie może się pojawić" - mówiła. Śmiała się też: "Dziś rano prawie nas nakryła, mieliśmy się bzy..ć u niego w domu, a ona nagle wpadła po jakieś dokumenty"." źródło https://kobieta.wp.pl/wyznanie-kosmetyczki-moglabym-byc-swiadkiem-na-niejednym-rozwodzie-6358200189400705a
 14. misUszatek

  Ambasadorka samotnych matek. Męczennica Weronika.

  Upadek cywilizacji zachodu może coś zmieni ale to nie za naszego życia. Może jakaś wojna wcześniej.
 15. Jak wyglądały/wyglądają twoje relacje z matką i ojcem?
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.