Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Baca1980

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1675
 • Donations

  160.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Baca1980

 1. https://gazetawroclawska.pl/mandat-za-wymiane-opon-na-letnie-to-mozliwe-policja-ostrzega-przez-korzystaniem-z-uslug-wulkanizatora-w-czasach-epidemii/ar/c1-14903619
 2. Każda dodatkowa aktywność przyspiesza spalanie tłuszczu. Masy mięśniowej nie zbudujesz ew. odsłonisz to co już posiadasz.
 3. Epidemia rozpoczęła się w chwili opracowania testu na obecność ''korony''. Przedtem wszystkich chorych ''wrzucano'' do wora; choroby układu oddechowego. Ciekawe czy każdy przypadek nowotworu też będą podawać. To by dopiero by było.
 4. Z 10 lat temu znajoma pracująca w ubezpieczeniach. Zrobiła mi taką symulację polisy od wszystkiego. Obejmowała nawet działania w strefie wojennej. Składki wyszło 950 zł miesięcznie. Tak że sporo.
 5. Miałem podobnie. Złapało mnie w połowie lutego. Gorączka 38-40 ^. Do tego suchy męczący kaszel. Lekarz stwierdził zapalenie oskrzeli. Po 5 dniach leżenia w łóżku. Objawy jak szybko się pojawiły tak szybko ustąpiły. Z leków stosowałem syrop przeciwkaszlowy (na noc) i gripex przy gorączce powyżej 39^.
 6. W takim razie szybko składaj kwity. Bo niedługo tłumy będą walić do ''mundurówki''. A nie myślałeś o zostaniu żołnierzem zawodowym? Pensja lepsza a praca spokojniejsza.
 7. Nie zmienia to faktu że telewizor i żona do wymiany:).
 8. Taka ciekawostka. https://menway.interia.pl/militaria/news-okrety-podwodne-odciete-od-informacji-nie-maja-pojecia-o-pan,nId,4424665#iwa_source=worthsee
 9. Polska. 10 maja 2020. Koloryzowane.
 10. Aplikacja w telefonie który niema nawet systemu operacyjnego;). Według mnie jest duża różnica między. Osoba znajduje się w kwadracie nr. 44 a Kowalski siedzi na ławce przed blokiem nr. 13.
 11. Czuje że czeka ją wizyta ''smutnych panów''. O Poranku ;). Tylko tyle że przebywasz w danej ''komórce''. Natomiast smartfon z gps pozwala Cię zlokalizować z dokładnością do kilku metrów.
 12. Wystarczy wyciągnąć starą Nokie z szuflady. Mojego samsunga to sobie mogą namierzać do usranej śmierci.
 13. Wszędzie szukają kurierów. Biorą od zaraz z pocałowaniem ręki.
 14. Aj waj. Przecież to najlepszy wabik na kobiety. Kiedyś szlachta jeździła na koniu a plebs posuwał z ''buta'' . Zresztą panią robi się naprawdę ''mokro'' na widok motocyklisty który dosłownie dosiada ''rumaka''.
 15. W Europe środkowej w tamtych czasach to był swego rodzaju ''dolar amerykański''. @Cortazar. Dobry temat. A Floreny to gdzie?:). @Cortazar. Według mnie monety w ''kruszcu'' zostały wyparte przez rozwój handlu. Łatwiej przewieść kilka papierków niż tonę np.srebra w monetach. Tak czy siak czekam na dalsze ciekawostki ze świata ''groszy''
 16. Swego czasu testowali to na Ukrainie w wersji in vivo. Jeden szedł do gara reszta miała wyżerkę.
 17. Zrobi się internetową zrzutkę i będzie git. Za to za alimenty ktoś się powiesi. Zresztą w Polsce to nawet żule nie głodują tak że bez przesady. Jeśli chodzi o samotne matki to jest sporo organizacji które się tym zajmują. Ciekawe czy istnieje ''dom'' samotnego ojca? Badania wykazały że pod względem przyswajania przez organizm białka jest zaraz za drobiem i jajkiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.