Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Bruxa napisał:

Właściciel forum też zaczynał od niczego i jakoś lubisz tu pisać.

Właściciel forum nie raz mówił jak ważne jest jakieś konkretne osiągnięcie, taka jest natura mężczyzny i jak ważne są pieniądze. Właściciel forum doskonale wie jak wielki ma to swój wkład m.in w rozwój duchowy, to jest wszystko poszerzanie percepcji.

Nic nie pisałem o tym kto jak zaczynał więc nie pierdol.

 

@SzatanKrieger

Spokojnie, nie mam do Ciebie zarzutu, to przecież nie Twoja wina, że mimo Twojego niskiego poziomu intelektualnego niektórzy źle to odczytują i tak prostego chłopaka jak Ty mają za kogoś rozwiniętego duchowo. Obaj wiemy, żeś prosty chopok i daleko Ci do jakiegoś poziomu intelektualnego i okej.

 

Skoro już tak się rozpisałeś to Ci odpowiem na kilka tych rzeczy - ale ostrzegam, nie mam sił na tłumaczenie wszystkiego prosto myślącym ludziom, tym razem trochę się poświęcę.

 

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Niestety ale ma Pan rację w tym względzie. Mam jakąś forme dyslekcji plus autofill dodaje uroku :)

Sreksję nie dysleksję, jesteś po prostu NIEDOUCZONY.

 

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Ponieważ materia nigdy nie byla dla mnie istotną sprawą. Zrozumiałem dosyć późno, że ona może wspomagać moje cele wewnętrzne.

To, że zrozumiałeś to późno zbyt dobrze o Twojej inteligencji nie mówi. Kolejna rzecz - rozwój duchowy bierze się z rozwoju intelektualnego a rozwój intelektualny jest niemożliwy bez własnych doświadczeń oraz bez konkurencji i rywalizacji np. w pracy, osiągnięć w życiu, etc. Nie mając osiągnięć pokazałeś, że bezpośredniej konfrontacji ze swoimi rówieśnikami PRZEGRAŁEŚ, okazali się LEPSI, inteligentniejsi, BYSTRZEJSI dlatego osiągnęli więcej. I teraz taki MNIEJ BYSTRY chcesz osiągać poziom rozwoju duchowego?

 

A jeśli nigdy nie chciałeś stawać w szranki to też dowód na kiepską inteligencję, bo chciałeś bez podstaw w doświadczeniu życiowym i intelekcie osiągnąć wysoki poziom duchowy, a tak prymitywne wnioski też nie wskazują na zbyt wysokie IQ czy bystrość umysłu.

 

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie ma bardziej pewnej definicji niż ta z której aktualnie szydzisz.

Chłopcze, jaźń nie ma swojej sprecyzowanej definicji i jest różnie określona ZALEŻNIE od nurtu filozoficznego niedouku! Biorąc pod uwagę solipsyzm o którym wątpię czy słyszałeś, to jaźń w ogóle jako taka ma bardzo szeroką definicję. Kurwa, doczytaj chłopaczyno o czym chcesz mędrkować bo się tego czytać nie da.

 

17 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Bruxa mnie i lalkę zapytała, ponieważ ona jako kobieta najwięcej sie wypowiada na tematy duchowości a ja z facetów (Przynajmniej tak mi sie wydaje)

Nie przekręcaj. Nazwała Was obojga najbardziej rozwiniętymi duchowo, co zakrawa o żart, bo oprócz Twoich byków ortograficznych, jeśli chodzi o intelekt wypowiedzi jesteś tu na szarym końcu.

 

18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

później masz rozwój (umysłu) a na końcu drogi masz (duchowość)

Chłopcze, znów nie rozumiesz na jakie tematy się wypowiadasz. Duchowość ma swoje głębokie fundamenty w filozofii, a filozofia to matematyka, matematyka i jeszcze raz matematyka. Indukcja przyrodnicza, implikacja materialna, formalna, funkcja zdaniowa, funktory logiczne - jakie pojęcie o tych tematach masz to obaj wiemy, jesteś niedouczony i słabo kształcony, a wszelka matematyka wywołuje u Ciebie ból głowy. To wszystko dotyczy właśnie filozofii i bez tego Twój 'rozwój duchowy' jest popierdywaniem na sianku i popalaniem jointa przez 30-letniego hippisa mieszkającego z babcią. 

 

Ja nie najeżdżam na Ciebie, ja się jedynie oburzam na @Bruxa że w głównym temacie tak kompromituje forum wymieniając prostego chopoka jak Ty jako 'rozwiniętego duchowo'. Forum upada przy czymś takim - głęboki zjazd intelektualny.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eusebio 

No cóż, jeżeli przy mnie forum upada to przy Panu wzrasta, także wychodzi na równo lub nawet na plus ^^.

Nie wiem dlaczego ale Pana inwektywy są bardzo zabawne.

Dziękuję za poświęcenie mi czasu na opisanie tego jak żyje z babcią ???

Niech Pan łaskawie jeszcze coś tam popisze we wolnym czasie na mnie, bedzie co poczytać ?.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Feniks z popiołu Falka rodzi się na nowo.

Zostałam przywołana, zatem jestem! 

Na temat jakże ciekawy o duchowości się nie wypowiem, bo jest mi całkiem obcy a przynajmniej mam takie wrażenie. Jednak jestem za wolnością słowa i wszelką wiedzą jaką posiadam na temat Słowian chętnie się podzielę.

Jako że jest 4:00 w mojej ciepłej i pieknej JuKej pozwolę sobie zrobić to nieco później, najpewniej popołudniu.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.