Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SzatanKrieger

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4706
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

SzatanKrieger last won the day on February 12

SzatanKrieger had the most liked content!

Community Reputation

4024 Świetna

5 Followers

About SzatanKrieger

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3965 profile views
 1. Ja już się nie oddzywam, dostałem swoją lekcję pokory. Trzymajcie się a Tobie @The MothaMotha życzę szczerze powodzenia.
 2. @Quo Vadis? To apeluj do niego bo nie chce mi się pod każdą wiadomością odpisywać, kolesiowi co ma nie równo pod sufitem i śle wieczne ataki. Niech spada na bambus, Marek chciał go kiedyś zbanować za takie teksty już nie wspomnę o grożeniu na priv. @Yolo Mam mieć trochę pokory bo co bo koleś mi grozi? Niech się odczepi, ja go nie wywołuje tylko on mnie. Jak mi głos z głowy spadnie to przynajmniej będzie wiadomo przez kogo. Pozdrawiam.
 3. Przyszedł Pan co to wie wszystko o wszystkich, powodzenia z taką postawą w życiu i z wiecznym atakowaniem.
 4. @Heniek Też jakoś mi ciężko uwierzyć, że by z tego zrezygnowały Ale Panie tak zawsze mówią a gdyby Dżordż zaczął z nimi rozmowę i przytulił to byłaby duża szansa, że nie 95% by zostawiło swoje dawne zycie tylko 98,9% 🤗
 5. Doprawdy ciężko mi uwierzyć by przeciętna Pani nie wybrała mega znanego, przystojnego, bardzo zamożnego aktora. Jak wiadomo zasady są dla beciaków a dla alfy magicznie zasady wyparowywują W mojej ocenie 95% pań by zostawiło swojego faceta i poszlo z Clonneyem w tango. No Panie nie chcialbyscie być w Amerykańskich gazetach opisywanie jako ta co wyrwała Kluneja, zastanówcie się 😃
 6. Te wymagania rozumiem, że dla wszystkich czy jeśli by przyszedł taki Pan, to nadal byście go odrzuciły?
 7. Jak mocno trzeba mieć zryty beret by tworzyć małżeństwo we wieku 19 lat i wiązać się na całe życie ( o ile te historie są w ogóle prawdziwe)
 8. https://allegro.pl/oferta/niewidzialna-polka-na-ksiazki-dobra-jakosc-10-sztu-8454067122
 9. @Androgeniczna Ja Cię podziwiam, że pomimo tego ciśnięcia Ci się chce wypowiadać.
 10. @Vstorm Dokładnie w sedno. Należy też pamiętać, że na tych katastrofalnych wzorcach nam wpajanych tracą również kobiety, bo nie mogą znaleźć "tych prawdziwych mężczyzn". Warto też dodać, że mężczyzna ma swoją misje i kobieta jest na trzecim planie. Porzucając swoją misję, czy też gdy ją przestawiasz na drugie lub trzecie miejsce a dając kobietę na pierwszeństwo stracisz i kobietę, misję oraz siebie. Gdy oglądacie seriale, filmy czy anime tam ten wątek jest często ukazywany, że kobiety latają za tymi, których misja pochłonęła a kobiety są nie jako dodatkiem w ich użyciu, a sami faceci są często niedostępni dla kobiet. Pamiętajcie też, że kobiety są łowczyniami i też chcą polować na samców a przede wszystkim na najlepszego wbrew pozorom A najlepszy to ten, który ma swoje cele, pasje, ideały, geny, zdrowie, zasoby i pozycję społeczną. @Vstorm Świetnie, że potrafiłeś się przyznać samemu sobie, że może faktycznie coś źle zrozumiałeś ale tu Cię zaskoczę, nawet ten nowy pogląd niech nie będzie stały, obserwuj i patrz jak działa natura i w tym kobiety.
 11. Ten gniew może wracać ale nie będzie już tak mocny, pewne emocje się uwolniły. To naturalne wkurzenie bo byłeś okłamywany, zresztą jak każdy z nas. @TheFlorator w zasadzie wszystko opisał w poście wyżej. Pamiętaj ciesz się "wężami", że są Nie musisz sprowadzać od razu jednego do domu, bądź świadom zagrożenia i przyjemności jakie może dać ale nie uzależniaj się od niego ani nie gniewaj jak Cię ugryzie, bo taka jego natura. Jest jak jest i tyle. A co do Ciebie to idź swoja drogą i bądź świadom to Cię uwolni ze złości do kobiet, one są jakie są - po prostu
 12. Nazbierało się to gdzieś trzeba wypuścić i tyle. Chciałbym tylko by im zasmrodziło w sejmie
 13. Wy chyba żartujecie, że radzicie facetowi kończyć skomplikowaną umowę prawną bo Pani nie smakuje mu jego sperma - ja nie widzę co ja pacze, poziom rad już spadł w sposób wręcz katastrofalny w tym miejscu, aż strach cokolwiek się zapytać będąc w totalnej niewiedzy. Chłopie, wpierw zadbaj o siebie by Twoje nasienie było jak najwyższej jakości - kobieta to nie pralka, że przemieli wszystko. Należy pod uwagę wziąć to, że naprawdę Twoje nasienie może np śmierdzieć i nie być najlepszej jakości. Koniecznie zmień dietę, poszukaj na necie czego unikać a nie kur## kończyć małżeństwo od razu, ja pieprzę no ja w to nie wierzę co czytam. Jednakpo części prawda, że jest to czerwone światłełko, że gdy pociągasz kobietę to wszystko mniej więcej jakoś tam akcpetuje, natomiast bez przesady, należy wziąć pod uwagę czy Twoje ciało stało się sflaczałe i masz dietę, która sprzyja temu, że Twoje nasienie może nie smakować jak lody bambino... Zacznij od tego a nie kończyć związek bo baba loda nie chce, no normalnie nie wiadomo czy się śmiać czy płakać ale chyba płakać. Zadbaj o siebie, jedź te cholerne ananasy czy coś przez miesiąc i niech spróbuje za miesiąc choć troszkę czy jest lepiej. Poczytaj jak zmienić smak swojego nasienia, no chyba, że też chcesz zakończyć małżeństwo no to może już was do siebie nie ciągnie i to po prostu wymówka.
 14. @Czerwona666 Napiszę ostatni raz. Ty masz natychmiast zmienić pracę, natychmiast. Dajesz wypowiedzenie, i w między czasie szukasz intensywnie pracy, przyszłemu pracodawcy mówisz, że od tego i tego dnia możesz pracować. Tyle.
 15. @Czerwona666 Po prostu zmień pracę, nie wiem o co chodzi doprawdy. Czy znajdź sobie wpierw coś na soboty - nie wiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.