Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SzatanKrieger

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4312
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

SzatanKrieger last won the day on February 12

SzatanKrieger had the most liked content!

Community Reputation

3606 Świetna

3 Followers

About SzatanKrieger

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolskie
 • Interests
  Poddanie się dyscyplinie narzuconej sobie jest najkrótszą drogą do podniesienia jakości twojego istnienia.

Recent Profile Visitors

3131 profile views
 1. Najlepszy komentarz: "Powinien unieść się męskim honorem i nic od niej nie chcieć , to w końcu głównie jej majątek a nie ich"
 2. Testosteron. Że będą sami na tym świecie bez oparcia.
 3. Niech będą z sobą i nic nam do tego. Może on ma AIDS, może ona jest świetna w łóżku to nie ma znaczenia. Oceniając innych sprawisz, że będą Ciebie oceniać i co za tym idzie będziesz się porównywać = dlaczego ona a nie ja = cierpienie.
 4. Miła, zagubiona, szukająca odpowiedzi, zabawna, zakręcona, z jakiegoś powodu chce bym umarł i reszta świata, ciekawa, intrygująca, emocjonalna, potrzebująca czułości.
 5. Pójść ten sam filmik na kanał z 4 różnych komórek i gra Będzie trochę tak noobsko ale myślę, że nikt Ci nie będzie miał tego za złe.
 6. Ta stronka mogłaby być takim trochę, "wszystko w jednym " Twoje i nasze videa, artykuły, zrobić taki "Mini youtube" - wróżę wielki sukces i genesis nie będzie problemem w nie dalekiej przyszłości. Należałoby przemyśleć jak to ma wyglądać, bo potencjał masz w "nas" czyli użytkownikach. Mądrze tym zagospodarować, ulepszać, rozwijać i będzie git majonez. Szanować ludzi, pozowolić na wolność wypowiedzi, być oazą normalności i to nie może się nie udać Warto również porobić jakieś widoczne i sensowne zakładki gdzie Twoje inne stronki będą propagowane. Dasz radę 🙂 Pozdrawiam.
 7. @Taboo Też 🤣 Teraz mi się przypomniało! Kazirodztwo! Wszyscy jesteśmy kazikami w mniejszym lub większym stopniu.
 8. Uważasz, że gdyby doszło między nami do czegoś to trochę jak brat z siostrą? @deomi ? 🤣 To wiesz co to może lepiej brać jednak te Choco chociaż i tak jesteśmy od dwóch czy tam jednej samicy, więc i tak koniec końców jesteśmy wszyscy tymi...jak to się mówi... No wiecie o co mi chodzi jak brat rąbie się z siostrą - zapomniałem jak na to się mówi
 9. @deomi Nie mogłem znaleść, nie ma w internetach takie jak moje 🤣 w każdym bądź razie najbliższe co znalazłem to te: A Ty? Ale głównie mam ciemnozielone Jestem haryjcem uczonym duchownym ----------------- Co do tematu: Nie każdemu się podoba Choco Brown, nie każdemu podoba się Azjatka czy biały. Jednak oficjalnie to rasa biała jest uważana, za "najpiękniejszą" przez lata wszyscy chcieli być jak "biali". To, że nikt nie chce być białym jest związane z upadkiem rasy. A związki z czarnoskórymi to wielki temat i trzeba by było go naprawdę "rozkręcić" na czynniki pierwsze. Pozdrawiam.
 10. SzatanKrieger

  Seks ze znajomą

  To już nie znajoma tylko kochanka.
 11. Jesteś pocieszna @Androgeniczna. Jestem pewny, że w zasadzie, każdy był zakochany chociaż raz i przez to tu trafił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.