Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SzatanKrieger

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  2794
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

SzatanKrieger wygrał w ostatnim dniu 3 Październik

SzatanKrieger ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2204 Świetna

2 obserwujących

O SzatanKrieger

 • Ranga
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Wielkopolskie
 • Interests
  Poddanie się dyscyplinie narzuconej sobie jest najkrótszą drogą do podniesienia jakości twojego istnienia.

Ostatnio na profilu byli

1709 wyświetleń profilu
 1. Można ale ja nie próbuję siebie oszukiwać lub Ciebie czy kogoś innego. Pozwól, że dam Ci przykład głupi ale akurat taki mi przyszedł do głowy: Związek to jest na przykład gdy dasz butlę z gazem. To jest związek i one tworzą nie jako jedność, natomiast ja mówiąc o oddziaływaniu to mam na myśli, gdzie butla pozostaje butlą a gaz gazem, nie tworzą tzw "związku" tylko są jakby osobno. Czyli np gaz dotknął butelkę i się od niej odbił, fruwa sobie na około butli, ale nie wchodzi do niej bo ta jest szczelnie zamknięta. To są bardzo istotne różnice, bo z napełnioną butlą np na przykład podgrzejesz jedzenie w garnku a tam gdzie gaz fruwał na około butli to nie, ponieważ nie została wypełniona tylko doznała oddziaływania zewnętrznego. Mam na myśli, że wiesz o co mi chodziło
 2. SzatanKrieger

  Gdzie lubicie kończyć....?

  Lepiej nic nie kończyć i iść do domu.
 3. Kurrrła straciłem zapisy do gry 😕 Myślałem, że zapisałem a to się okazało, że zapisałem nie ten folder jakoś @Still Rozsądny wybór.
 4. @deomi Czy masz stany, że wszelkie zainteresowania, które dawniej Cię kręciły już nie kręcą i jakby od Ciebie odpadają oraz znajomi i przyjaciele?
 5. @Marek Kotoński Można by zrobić chociażby algorytm, który by wstawiał gdzieś (czy na samej górze, czy w specjalnej zakładce - nie wiem) najbardziej lubianego newsa tygodnia i gdy nazbieramy takie dajmy na to z danego miesiąca, to zostałby wybrany tym sposobem jako News Miesiąca https://faktopedia.pl/ Tu masz np zakładki "Top" chociażby coś takiego zrobić to już by było jakimś fajnym urozmaiceniem.
 6. @wrotycz Związek jest spętaniem, relacja jest oddziaływaniem. Ja to tak widzę. Danie maksymalnej wolności drugiej jednostce jest jedynym słusznym "związkiem" reszta to niewolnictwo i zależności od siebie.
 7. Deomi mistrzyni. Związek nie ma sensu, natomiast relacja jak najbardziej
 8. SzatanKrieger

  Tak się kończy związek z Mohammedem

  Dlatego nie wiem czy nie warto przejść na islam wchodząc w związek małżeński, bo masz prawo po Twojej stronie, tylko musiałbym się zastanowić mocniej nad tą ideą.
 9. @Still Hehehheheh te zdjęcie tego Chińczyka mnie rozwaliło Still MGTOW?
 10. SzatanKrieger

  Tak się kończy związek z Mohammedem

  Kobiety są tak naiwne z tymi Islamistami, że to szkoda gadać Ale niech idą.
 11. Szczerze mówiąc feministyczny bełkot i bakteria poprawności politycznej doszła w zasadzie wszędzie, oprócz wielu kraju afryki. Póki co faktycznie taka Kambodża jeszcze najlepsza ale to trzeba by się tam przeprowadzić i żyć z Azjatką na miejscu.
 12. Tak ryczeć na zawołanie, że kobiety tak potrafią Do paki aroganckie babsko.
 13. SzatanKrieger

  Cześć.

  Heja.
 14. SzatanKrieger

  Tragiczna historia Dominika W.

  Szkoda gadać naprawdę... Jak mogli mu dać dożywocie, skoro on był ofiarą przemocy psychicznej? Ten kraj wymaga tak gruntownej przemiany, że to aż boli po oczach. Każdy aspekt jest zepsuty. Biedny chłopak 😕
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.