Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SzatanKrieger

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7643
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

SzatanKrieger last won the day on September 13

SzatanKrieger had the most liked content!

Community Reputation

6938 Świetna

About SzatanKrieger

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

23252 profile views
 1. Ja się wstydzę w taki sposób komunikować coś kelnerowi, jak przechodzi obok to wtedy sygnalizuję w uprzejmy sposób albo jak widzę, że ma chwilkę. Pamiętaj, że wielu ludzi ma choroby psychiczne i specjalnie dopierdzielą dla własnej satysfakcji, są to egoiści i nawet nie pomyślą o innych @Lukas3k
 2. Poczekamy zobaczymy jest duża możliwość, że wszyscy się przekonamy, przy czym pewność siebie dyskutantów, że czegoś NA PEWNO nie ma jest oszałamiająca i nigdy mnie to nie przestanie dziwić. Tak samo jak pewność siebie ludzi w Ameryce, że bodajże do 1914 roku wymyślono już wszystko i żaden nowy wynalazek nie powstanie, nawet wprowadzono ustawę. Brakuje mi takiej pyszałkowatości, że "wiem bo ja tak mówię" - zazdroszczę (serio) bo wtedy przechodzi się przez życie z wytworną gracją i prostotą. Ciekawi mnie z czego takie stwierdzenia z wynikają bo ego nie może być pewne, logika nie zawsze się sprawdza, wiedzę o świecie mamy nadal bardzo małą, więc pytam co decyduje o takim wniosku, jaki element? Ale cóż, to ja będę po drugiej stronie barykady i odpowiem "nie wiem - zobaczy się"
 3. Pewnie i masz rację ale te prostactwo łączyło wiele Polskich rodzin przed TV. Teraz mamy bardzo przemyślane i rozwijające programy i wydaje się, że ilość rodzin spędzających ze sobą czas cały czas spada.
 4. Ponoć to jedne z "największych gwiazd" i o największym przebiegu ile to prawda to nie wiem.
 5. Ale nie chodzi nawet o to, po prostu im się coś pieprzy w głowach, że jak mają papierek to są jakąś absolutną elitą i zasługują na Harrego Pottera. Coś w tym jest, w ogóle większość tych pań z biura jest zimna jak kaloryfer w zimę.
 6. W mojej dalszej rodzinie zmarł gostek na emeryturze a ścisłej mówiąc dostał pierwszą wpłatę lub nie doczekał nawet jej - nie pamiętam teraz.
 7. Niestety wsza ludzka również jest w słabym stanie, nie pamiętam o co chodziło ale nie zapamiętuje już kwestii czy coś i jest zbyt słaby chyba - czytałem, kiedyś o tym pół roku temu - nie pamiętam szczegółów ale też Ryszardem Kotysem nie jest najlepiej.
 8. Bo kobiety nie szanują mężczyzn, którzy je szanują a wiesz czemu? Bo najczęściej nie ma czego szanować. Bądź w porządku, szanuj kobiety, powiedz że ją lubisz albo powiedz, że ją kochasz - i daj znać następnym razem ile dni jej zajmie opuszczenie Ciebie jak na moje maks miesiąc. Dokładnie. Chociaż, każda patrzy na swojego "wybranka" pod kątem zarobkowym. Warto wspomnieć, że gdyby nie ten paskudny i okropny magazynier, ta poczciwa kobieta, aniołek nie miałaby jaką szminką sobie ryja wymalować, to samo kierowca itd który często jest pogardzanym. Jak kobieta Ci coś pierdoli, że ona nie chce magazyniera czy coś, to po pierwsze podziękuj jej, bo właśnie pokazała CI KIM JEST. Po drugie jak czujesz chęć wewnętrznego rewanżu, to możesz jej pocisnąć. Ja, gdy kobieta mnie pociśnie bo będę pracował w miejscu, które jest powszechnie uważane, za "zło" jak magazyn, to pocisnę jej parokrotnie mocniej. Nie bo mnie to uderzyło specjalnie (zdanie materialistek mam w nosie, są one dla mnie wartościowe jak doniczka do kwiatów) tylko by wyrównać zaciągnięty rachunek należy czasem pokazać "dumnej kobiecie" gdzie jej miejsce z jej myśleniem. Jednym ze sposobów, wyrównania rachunków jest powiedzenie o ilości partnerów i dodanie, że nawet taki smutny i przykry magazynier jak "ja", nie chciałby takiej wychędożonej przez iluś kolesi. Takie coś zadziała w 95% przypadków, bo dzisiejsze kobiety uprawiają seks na tiderach z topką. Jeżeli kobieta atakuje, oddaj. Po trzecie, praca to praca wykonujesz ją dobrze na tyle ile jesteś w stanie, magazynierzy potrafią zarobić również na chleb i żyć, wszystko zależy co i gdzie. U mnie zarabiają 3.500 zł na pewno ze starzem z 4.000 mają na pewno. Po czwarte zawsze będziesz oceniany przez kobietę i zawsze jej będzie mało i źle. Jesteś lekarzem to super ale, że Cię nie ma w chacie to źle no ale fajnie zarabiasz to dobrze. Po piąte miej w nosie zdanie pań i nie patrz na ich opinie tylko szukaj swojej pasji w życiu, jeżeli jest to praca na magazynie i ją będziesz lubił to, to rób. Kobieta przeciętna nie jest na ogół tyle warta by wynajmowała Twoje miejsce w umyśle, jej zdanie jest nieistotne bo jej ocena, jest krzywdząca - gdy kobieta Cię podkreśla i wtłacza w poczucie winy, ty ją również wtłaczasz w puczcie winy. Kobieta, która jest dla Ciebie jak anioł, Ty dla niej też jesteś aniołem, gdy ta sama kobieta zachowuje się podle dla Ciebie, dziękujesz jej, za czas kiedy była aniołem ale nie będziesz z nią, kiedy jest diabłem.
 9. Witam. Smutna wiadomość, zmarła znana nam wszystkim "menda" i sympatyczny aktor: https://www.onet.pl/film/onetfilm/nie-zyje-dariusz-gnatowski-aktor-mial-59-lat/3vxtg0b,681c1dfa Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor znany przede wszystkim z roli Arnolda Boczka w "Świecie według Kiepskich" miał 59 lat. Informację o śmierci Dariusza Gnatowskiego potwierdził w rozmowie z RMF FM Marcin Mikos, zastępca dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Z drugą mendą "Paździochem" też już nie jest zbyt dobrze - ekipa się wykrusza.
 10. Ja patrzę na pismo, charakter pisma na awatar i na nick @BrainlikePennylooklikeAmy Dzięki temu wiem, że jesteś blondynką, średnie wymiary, włosy krótko dłuższe
 11. A mi się podoba - nie podoba mi się, że Ci się nie podoba ale podoba mi się, że masz pozytywne zdanie o mnie, kiedy miałem 19 lat ale mi się nie podobało, wtedy kiedy miałem tyle lat, także w sumie sam nie wiem ale chyba wyszło na plus, dzieci masz fajne i gra Ja nigdy nie kłamię Nie podoba mi się, że pod wpływem presji zmieniłaś awatar, tamta była atrakcyjniejsza chociaż to ta sama osoba (chyba)
 12. Nie podoba mi się, że lalka kłamie że daje mi lajki jak nie daje i do tego nie czyta moich postów bo są za długie, bardzo to mi się nie podoba xd @Hatmehit nie podoba mi się, że jest zajęta. @_oliv2407 nie podoba mi się, że jest zajęta. @Hippie nie podoba mi się, że jest zajęta (jej serce) @BrainlikePennylooklikeAmy nie podoba mi się, że jest wolna i mnie nie chce, do tego jest zdolna a ja nie - czyli podwójnie mi się nie podoba. @Lalkaa nie podoba mi się, że jest zajęta ale życzę jej dobrze z tym mężem, w sumie ja też chce męża chyba fajnie by było jak tak słyszę. @MalVina nie podoba mi się, że taki fajny kawaler jak ja jej się nie podoba. Nie podoba mi się, że nie kupiłem drożdży i muszę jechać znów do sklepu.
 13. To była moja pierwsza piosenka ściągnieta z youtube
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.