Skocz do zawartości

Panowie czy szanujecie kobiety? Rady dla kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak jak w tytule, czy są kobiety w rzeczywistości, które szanujecie i za co?

 

Tu na forum wyrażacie się  o kobietach jednoznacznie. Kobiety, które czytają to forum mogą bardzo szybko się zniechęcić do czytania i wyciągania prawidłowych wniosków, np. jak się zachowywać wobec Was, postępować aby nie zranić, wykorzystać.

 

Piszecie bardzo dużo jaką kobieta ma nie być i to dla mnie, a także dla innych kobiet jest jednoznaczne z tym jak mamy się zachowywać i itd. ale czasami, aby nauka nie poszła w las i nie zmarnować potencjału tego forum, które jest cenne dla obu płci, ważne są wskazówki, rady pozytywne, jednoznaczne, proste.

 

I to moje pytanie skierowane do Was jest po to, aby młodym kobietom w tym gąszczu trafnych informacji, mogły od razu wdrożyć zastosować.

 

To za co szanujecie kobiety mogą być takimi radami.

 

Drogie Panie ja szanuje moja mamę za to, że wbijała mi zdrowy rozsądek do głowy, logistykę, kulturę, za to, że kazała mi się uczyć i rozwijać, uczyła zajmowania się domem, myślenia naprzód, i wiele innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie bardzo dużo jaką kobieta ma nie być i to dla mnie, a także dla innych kobiet jest jednoznaczne z tym jak mamy się zachowywać i itd. ale czasami, aby nauka nie poszła w las i nie zmarnować potencjału tego forum, które jest cenne dla obu płci, ważne są wskazówki, rady pozytywne, jednoznaczne, proste.naprzód, i wiele innych.

 

Porada w rodzaju: wyrzecz się swojej prawdziwej natury i stań się kimś innym niż jesteś - to żadna porada.

 

Nie ma więc sensu, abyśmy tworzyli tu porady dla kobiet. Lepiej się skupić na szerzeniu wśród mężczyzn wiedzy o tym, jakie kobiety SĄ, a nie jakie byśmy chcieli, aby były.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety też się zmieniają. Też pracują nad sobą, kwestia tylko jak bardzo tego chcą, to już indywidualne podejście każdej kobiety. Tak samo jak mężczyźni czytający to forum, jak bardzo wdrożą rady od Was.

 

Jakie są każdy to widzi w mniejszym albo w większym stopniu, świadomie lub nie. Ale to za mało do zmian w postepowaniu kobiet, ich zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oto, do czego doszedłem - powiada Kohelet - 

jedno z drugim porównując, by znaleźć słuszną ocenę, 
której nadal szukam, a nie znajduję. 
Znalazłem jednego [prawego] mężczyznę pośród tysiąca, 
ale kobiety [prawej] w tej liczbie nie znalazłem."
 
Znalazłem chyba dwie takie kobiety i za to je szanuje.
 
A mamę szanuję za pokazanie jak wygląda podejście czysto egoistyczne, w którym zaufania do człowieka trzeba ciągle sprawdzać, i zakładania istnienia egoizmu u innych i zabezpieczania się przed jego konsekwencjami.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak już było wcześniej to szczerość, może być okrutna ale to poboli na początku a później mija.I jeszcze raz szczerość, w sensie szczera brutalna prawda, jebać to że zaboli.

Teksty typu: zrobiłam tak / okłamałam/ mijałam sie z prawdą ponieważ nie chciałam ciebie zranić- wsadzicie je sobie od razu w dupę, szczególnie jeżeli babka się bawiła facetem i był jednym z wielu gałązek. Chuj strzela i agresja rośnie Nie polecam tego tekstu żadnej kuciapce.

nie odkurwiajcie kretyńskich szkopek, to i tak nic wam nie da, facetowi trzeba jasno i wyraźnie powiedzieć o co chodzi a nie czekać aż się domyśli.

Nie przestawajcie się starać, jak już wam się nie chce związku dłużej ciągnąc to skończcie, a nie w między czasie miejcie kogoś na zastępstwo, tak chodzi mi o gałązki, wtedy gdy laski mają chłopaka czy kogoś tam komu na nich bardzo zależy (są w związku), a one obrabiają innego bogu ducha winnego faceta, to jest skurwysyństwo na poziomie

(nie wiem jak się wkleja filmiki )

Brak zaangażowania, brak pewności siebie, np jeżeli ci facet mówi że cie akceptuje to znaczy że tak kurwa jest, jak ci mówi żebyś ruszyła dupę do ćwiczeń to znaczy że masz ruszyć ją do ćwiczeń (niekoniecznie musisz być gruba).

Takie jakie ja znalazłem z mojego doświadczenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to najprostsze powiedzieć, że chcielibyście się kochać, bo chcielibyście pokazać jak bardzo Wam zależy :D ze dwa razy tak zrobiłem i aż głupio mi, bo wypowiadając te słowa czułem, że sam sobie nie wierze, ale takie teksty chwytliwe są :D Nie wiem Panowie, według Grzesiaka można robić zakochanie, ale mi to nie wystarcza, chyba musze trafić na pannę co jej feromony zostaną przez mój organizm wychwycone, a moje przez jej, innego wyjścia nie widzę ;) już zbyt dużo razy robiłem to bo tak powinno być, co zostało wciśnięte mi w głowę przez społeczeństwo.

 

A rady dla Pań, Panie dobrze wiedzą co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to wydaje mi się, że kobiety tak samo jak faceci, mają zrozumieć, że kręcąca pojebana, nie nadaje się na dłuższą relację, dla każdego, tak samo kobiecie jednej przypasuje tkwić przy skurwysynach, a druga stwierdzi, ze mimo ze emocje są zajebiste, to jednak trzeba jej czegoś innego. Kobiety teraz tak samo maja presję ze strony otoczenia, np. te wszystkie filmy blogi i opowiadania jak to w korporacji suki, przechwalają się, która ma bardziej dziwkarskie życie i jedna laska pójdzie w tą stronę by dorównać w dziwkarskim, życiu i dorównać w byciu femme fatale, a inna jednak nigdy nie będzie czuła, ze jest w tej roli sobą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję ładne kobiety, za upiększanie mojego otoczenia, za ładne widoki po prostu. ;)

 

 

A tak uniwersalnie to szacunek należy się kobietom, które potrafią podejść z dystansem do różnych zachowań, słów i sytuacji oraz takim, które potrafią zrozumieć i uszanować odmienne zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.