Skocz do zawartości

Jak wykryć zdradę partnera/partnerki przykłady...


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Samiec:) napisał:

Dzisiaj sprawdziłem bilingi jego telefonu, wyszło na to, że jest jeden numer na który co chwilę dzwoni i wysyła sms. Także jutro będę się dowiadywał kogo ten numer jest.

Kolego, ogarnales czyj numer? Jak coś to mogę Ci pomóc i wskazać miejsce, gdzie ktoś może Ci rozwiązać problem. Wyslij mi swoj e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Samiec:) napisał:

Mam odwagę żeby pogadać ze starym i na luzie mu powiedzieć jak ja to widzę. Moja matka właśnie nie jest tu niczemu winna zawsze się dobrze zachowywała w stosunku do innych. Natomiast ojciec zawsze w całej rodzinie siadał wszystkim na psychike i obwiniał mnie często za rzeczy których nawet nie zrobiłem, nie powiem zostałem dobrze wychowany przez rodziców znam wartość pieniądza i ciężko na wszystko pracuję, ale jak on pomiata drugą osoba to na to nie mogę patrzeć, dlatego też chcę wyjaśnić tę sprawę. Dzisiaj sprawdziłem bilingi jego telefonu, wyszło na to, że jest jeden numer na który co chwilę dzwoni i wysyła sms. Także jutro będę się dowiadywał kogo ten numer jest.

 

Co do nie wpierdalania się to jest jeden problem. Ja planuję zjechać do kraju i otworzyć biznes, a to wszystko ma się odbywać w domu, wlaśnie buduje mi się tam magazyn. I teraz taka sprawa, że jak wróce a oni bedą pokłóceni to ja w tym wszystkim niestety będę musiał brać aktywny udział a tego nie chce bo nie będę mógł się skupić na firmie. I dlatego pomyślałem, że lepiej to wszystko za wczasu zdemaskować, bo jak już wrócę i dopiero zacznę to robić to już może być za poźno. 

 

I do ludzi, którzy mnie powyzywali i powiedzieli, że to prowokacja. JEŚLI NIE MACIE NIC DO POWIEDZENIA W TEMACIE, TO PROSZĘ SIĘ NIE PRODUKOWAĆ BEZ SENSU BO NA TEGO TYPU ODZYWKI LEJĘ AKURAT CIEPŁYM MOCZEM. 

 

Reszcie wielkie dzięki za odpowiedzi. 

@Samiec:)

Nie czuj się urażony, bo moje słowa były padły ze względu na doświadczenie wcześniejszych prowokacji w takim rodzaju tematów tutaj i poza forum. Może dlatego, że w pierwszym poście napisałeś tak mało o całej sytuacji i w sposób jaki wcześnie inni trollowali. Teraz większość ma pogląd na większy kontekst i dlatego muszę zmienić zdanie. 

 

Muszę ci napisać, że Twój ojciec to trudny zawodnik i jeżeli przez tyle czasu dominował w rodzinie i nad żoną, to temat nie będzie łatwy. Najpierw porozmawiaj z mamą, czy naprawdę chce wiedzieć i czy jest świadoma konsekwencji dalszych działań. Stary jest kawałkiem skur$##!a, ale mimo wszystko musisz najpierw zebrać dowody i dopiero później go z nimi skonfrontować, jeżeli będziesz miał zielone światło od matki. Ty z nim może głębszej więzi nie miałeś, ale ona tak i dodatkowo ewidentnie toksyczną. Brak właściwej relacji z ojcem niestety w tobie też zapewnie zostawił jakiś ślad, więc chcąc nie chcąc nie jesteś bezstronny w całym tym konflikcie. Nie traktujesz tego na zasadzie wyrównania rachunków? Natomiast do budowy firmy w domu, to musisz wziąc pod uwagę co się stanie w przypadku rpzwodu. To może bardziej skomplikować ci plany niż myślisz, szczególnie, jako że wchodzi tutaj podział majątku. 

 

Jedyną jaką radę mam to działaj powoli i metodycznie, ale niczego bez wiedzy matki, bo to ona będzie najbardziej obciążona tą sytuacją. Ona może już wie od dłuższego czasu, ale albo to wyparła, albo przeszła do porządku dziennego. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.