Skocz do zawartości

Dlaczego to my mamy się starać?


Rekomendowane odpowiedzi

Czas działa na korzyść mężczyzn. 30 letni kawaler jest inaczej odbierany niż 30 letnia panna. Ja od kobiety oczekuję jedynie mile spędzonego czasu, towarzystwa i to samo mogę jej zaoferować z mojej strony. Od zawsze się tym kierowałem i mam politykę otwartych drzwi, jak nie pasuje to zawsze może spadać. Tylko ja nie chcę zakładać rodziny. Wyobrażam sobie, że mężczyźni którzy czują potrzebę posiadania dzieci i żony mają pod tym względem gorzej.

Tak na prawdę moim zdaniem kobiety nie są mężczyzną potrzebne do życia. Jedynie do rozmnażania. Każdy kto to ceni sobie spokój będzie się trzymał z daleka od związków.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.03.2019 o 07:45, m4t napisał:

Tak na prawdę moim zdaniem kobiety nie są mężczyzną potrzebne do życia. Jedynie do rozmnażania.

Dokładnie tylko natura dała nam kopa w jaja i to mocnego, widząc atrakcyjną kobietę robi nam się miło i ciepło. Budzi się chęć kopulacji i przytulnenia  samicy, kobiety mają inny program lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/24/2019 at 7:45 AM, m4t said:

 

. Każdy kto to ceni sobie spokój będzie się trzymał z daleka od związków.

Swietna sentencja kolego ,tak to niestety wyglada niemal w 100% .Same dziewuchy z ktorymi mialem przyjemnosc obcowac mi to powtarzaly i nie po to by mnie poderwac lecz zwyczajnie pogadac o zyciu .Obecnie mieszkam sam z malymi epizodami ;) ale jak slysze z zza sciany napierdalanki kobiety na bezzebnego miska to mi sie wszystkiego odchciewa .Przy obecnym mindsecie chyba zrobilbym krzywde takiej kobiecie , choc nigdy nawet nie machnalem palcem .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.