Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

m4t

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  624
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

764 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1672 profile views
 1. Masakra. Nie rozumiem hejterów. Można rzeczowo i merytorycznie się z kimś niezgadzać i robić to jak cywilizowany człowiek. Słusznie, że robisz z nimi porządek. Trzymam kciuki żeby dostali sprawiedliwy wyrok
 2. Też mieszkam w mieście, wydaje mi się, że na dłuższą metę przeżycie w mieście może być kłopotliwe. Nawet jak się ma zapasy. Pasowałoby mieć jakiś system oczyszczania deszczówki do zamontowania na balkonie np. co w sytuacji jak wygłodniali sąsiedzi zaczną się dobijać do drzwi w poszukiwaniu zapasów jak już wyczerpie się asortyment sklepów? Może zakup broni czarnoprochowej też warto byłoby przemyśleć? Wiadomo, że w domu można zgromadzić więcej zapasów, można sobie wykopać lub wywiercić studnię, mieć agregat prądotwórczy, ogródek, kurki itp. no i im bliżej od miasta tym lepiej.
 3. W ślad za takim prawodastwem musiałaby iść ustawa o bezwzględnej karze pozbawienia wolności na wiele lat osoby próbujące wykorzystać takie prawo na swoją korzyść i oskarżać kogoś niesłusznie. @Up Libertyn co Ty porównujesz? Samolotem nie każdy musi latać, przewoźnik może sobie ustalić zasady jakie mu się podoba, poza tym nie wpuszcza się kogoś bo się przy nim coś znajdzie anie z góry zakłada ze każdy Ahmed ma przy sobie broń i zamyka się go bez kontroli albo na przykład zabrania się latania wszystkim muzułmanom. Wskazany przez Ciebie argument sugeruje, że nie potrafisz wskazać sensownych argumentów ale bardzo chcesz bronić swojego błędnego przekonania o dobrym wpływie takiego prawa albo że jesteś po prostu idiotą. Skłaniałbym się mimo wszystko w stronę pierwszej opcji.
 4. Na prawdę się ktoś przejmuje opinią obcych ludzi z internetu?😆 Ważne kim jesteśmy w swoich oczach. Jak się czujesz na przegrywa to nim jesteś, ale nie jesteś nim dlatego, vo ktoś w internecie tak mówi.
 5. Ja bym jeszcze proponował warny z „puki”. Często ten błąd tu widzę.
 6. Ogarnianie domu i siebie do prosta sprawa, nie potrzebuje w tym pomocy, sam sobie gotuje obiadki, sprzątam, piorę i prasuję. Nie wyobrażam sobie żeby moja partnerka nie mogła tak jak ja pracować i wspólnie ze mną lub na zmianę wypełniać również obowiązki domowe. Po co mi w domu darmozjad? W dzisiejszych czasach technologia ułatwia nam życie. Nie trzeba chodzić prać nad rzekę, sprzątanie to przyjemność, a pranie to załadowanie ubrań, wsypanie proszku i płynu a po 2 godzinach wyjęcie z pralki i rozwieszenie. Bez dzieci to niewyobrażalnie mało roboty, tym bardziej, że nie robi sie tego codziennie a ugotować można na dwa dni. Ludzie robią z siebie ofiary, męczy ich życie i egzystencja. Praca, żeby mieć na swoje potrzeby i przyjemności oraz utrzymanie domu to podstawy. Każdy powinien sobie z tym dać radę.
 7. To mit z tymi kolejkami do sromu😉 Naucz się żyć bez kobiety
 8. Też często słyszę że mam w mieszkaniu jak w biurze i mało przytulnie. Nie znam minimalistek.
 9. Ja mam 189 i chujowo bo nie lubie karłow 160 cm, a laski powyżej 170 ciezko spotkać. Na pewno pula kobiet jest większa przy tym wzroście bo niższych ode mnie jest pewnie grubo ponad 90% kobiet ale co z tego, nie wiem jak inni wysocy ale tak jak mowię, ja sam lubię wysokie dziewczyny a tych niestety wiele nie spotykam, poza tym inni wysocy też sie za nimi ogladają wiec jest kiepsko. Zawsze zostaje jakaś nisko zawieszona na pocieszenie😆
 10. Prawidłowo z tym wzrostem. Też robię selekcję, mała laski dla mnie są jak dzieci i czuje się dziwnie przy nich. Lubie jak ma ten 170-180
 11. Sam gram online w pokera ale za kwoty ktore jestem w stanie bez zalu stracic. Nie pożyczaj, raczej Ci nie odda
 12. @Patton Taka ciekawostka, Brutus wbił nóż w Cezarowi w krocze😅
 13. Mi nic to nie daje. Czy to kilka dni, czy tygodni, czuję się tak samo. Czasem lubię obejrzeć jakiś sensual, a i tak nie mam problemu przy żywej partnerce. Wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.