Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

m4t

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  601
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

750 Świetna

About m4t

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1484 profile views
 1. Ale czepianie sie cycków jest na prawdę małostkowe. To tylko gruczoł mlekowy i troche tłuszczu. Swoją funkcję spełni zawsze bez względu na wielkość. Funkcją tą jest karmienie potomstwa
 2. Nom, obojętność by ją bardziej ubodła
 3. Ja jestem wysoki i uwielbiam kobiety miedzy 175-180 😍
 4. Masz kampera, a po drodze jest wiele ciekawych krajów, mógłbyś sobie wyjechać w lecie i dojechać na zimę do Portugalii Fajna sprawa, na emeryturę może też sobie kupię jeśli dożyję i wcześniej się świat nie rozjebie.
 5. A kim kobiety są dla nas mężczyzn jeśli nie czasoumilaczkami? Poseksić się, spędzić miło czas. Ja nie szukam drugiej mamy. Sam umiem o siebie zadbać, ale towarzystwo kobiety podczas różnych czynności, które można wykonywać w pojedynkę jest miłe. Po prostu nie ma się co przywiązywać.
 6. @Mosze Red Dotarło do niej, że dziadek wiecznie żył nie będzie. Weźcie się kobiety do roboty a nie szukajcie nie wiadomo czego. Nie wiem czy ona jest tak tępa czy trolluje. Takie coś by sprawiło, że mężczyźni nie będą się żenić po prostu. Zresztą myślę, że jej takie problemy nie będą dotyczyć. Nawet jak się trafi jakiś fetyszysta który lubi grubaski, nie będzie na tyle głupi żeby się z nią żenić.
 7. Coś jak w tym dowcipie: Laska się pyta gościa podczas stosunku: -Wszedłeś już? -Nie mam pojęcia - odpowiada gościu
 8. mogę potwierdzić, że ten profil jest autentyczny bo sam będąc w Krakowie go widziałem.
 9. A ja chłopa nie rozumiem. Po co się żeni jak nie potrafi być wierny?
 10. A może o to chodzi, że nigdy do końca nie jest zdobyta i trzeba się starać o nią do końca życia. Romantico
 11. Podobają mi się komentarze pod tym filmem na youtube, coraz więcej ludzie piszą o MGTW, Red Pill, to piękne jak kobiety potrafią tylko gadać jak im źle a mężczyźni po prostu się przystosowują do nowych warunków i kombinują jak ugrać najwięcej dla siebie. Takie artykuły ośmieszają kobiety i pokazują jakie z nich sierotki Marysie nie potrafiące przewidzieć konsekwencji własnych działań. Widząc jak kobiety się motają, same nie wiedzą czego chcą, strasznie ciężko im być szczęśliwymi, cieszę się, że urodziłem się mężczyzną.
 12. No tak, wybacz. Twoja prawda jest bardziej prawdziwa ;). Dziwne, że ja rozumiem Twój punkt widzenia a Ty nie potrafisz zrozumieć mojego. Seks jest przyjemny dla obu stron. Być może moje odmienne doświadczenia wynikają z tego, że w moim przypadku nigdy nie był on kartą przetargową. Kobiety z którymi się zadawałem wiedziały o tym. Gdyby mnie wybitnie przycisnęło wolę załatwić sprawę sam niż się łasić i prosić ;). Kobieta która ma chcicę dopiero potrafi być agresywna i ciężko znosi odmowę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.