Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

m4t

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  679
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

824 Świetna

About m4t

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1955 profile views
 1. Mam własne mieszkanie, czyli mam do kad wracać, o co dbać. Mam dobrze płatna prace, która lubię, doceniają mnie i czuje sie usatysfakcjonowany. Nie mam kobiety na, stale od dwóch lat i jest mi z tym dobrze. Największy spokój psychiczny i poczucie bezpieczeństwa daje mi to ze moge zostać z dnia na dzień bez pracy, a i tak oszczędności mi wystarcza na rok. Do tego mam dobre relacje z bliskimi. W ogóle mi nie zależy na zakładaniu rodziny. Myślę że w wieku niespełna 32 lat osiągnąłem to o czym marzyłem. Co zrobię dalej? Wciąż jest co robić. Doskonalić swój umysł, sylwetkę, zwiedzać świat. Myślę że umrę a nie zrealizuje wszystkich swoich planów. Szkoda czasu na zamulanie i użalanie się nad sobą.
 2. Czyli rasizm. Ile białych kobiet zostało zgwałconych przez białych mężczyzn? Biali nie chcą gwałcić czarnych? Gorsze są czy co? 😂
 3. Klientów chamów też nie brakuje. Ostatnio opierdoliłem typa w biedronce co się awanturował że karta nie może zapłacić bo pare minut wcześniej pracownicy budowlani zerwali swiatlowod. Co dziewczyna na kasie jest winna ze terminal nie działa. Poza tym przed wejściem wisiała kartka.
 4. Często przewija się schemat że jak jedna strona ogarnia dużo a druga ma w dupie to coś się dzieje. Zarówno facet, stawiający na pierwszym miejscu swoje potrzeby mający w dupie żonę i dzieci zwalajacy wszystko babie na łeb jak i kobieta której facet wszystko zapewnia. Takim ludziom zazwyczaj przewraca się w głowie. Nie widziałem nigdy żeby kobieta która ma, zapierdol w domu i przy dzieciach często też na gospodarce miała jeszcze czas na, szukanie bolca na boku. Może z tąd e dzisiejszych czasach się to bierze bo ludzie ogólnie mają więcej wolnego czasu i w efekcie czego szukają sobie problemów na siłę.
 5. W internecie masa dziewczyn nie chce ślubu, a ja jak na złość spotykam tylko takie co chcą ślubu i bombelkow.
 6. W co drugim temacie co kobiety o tym myślą, jak się im przypodobać. Żyjecie dla siebie czy dla innych?
 7. Zgadzam się i dałem łapkę w górę. Dobre samopoczucie to subiektywne kryterium, różnym ludziom różne rzeczy mogą dawać szczęście. Trzeba znaleźć swoje rzeczy które dają nam dobre samopoczucie i starać się robic takie rzeczy jak najczęściej.
 8. Mnie osobiście tylko takie znajomości interesują dlatego cenie sobie takie kobiety. Nie chce słuchać o dzieciach i ślubie.
 9. Jest to interesujące bo jest spora szansa, że kobieta która miała dużo partnerów dobrze się bzyka. Nie boję się porównań i nie przeszkadza mi ilosc partnerów seksualnych kobiety bo byłbym hipokrytą.
 10. Mogę coś podpowiedzieć co do paneli podłogowych. Jeśli kupisz panele z usługa układania zapłacisz VAT 8 % do tego będziesz miał ważna gwarancje producenta bo montaż wykonany przez profesjonalna ekipę. Mi wyszło taniej niż bym miał sam układać. Dodatkowo dałem chłopakom 200 zł i mi zamontowali drzwi po wszystkim "na fuchę"
 11. m4t

  Inventum i jego efekty

  Przeważnie wystarczy raz a dobrze. Brzmi jak reklama środka na korzeń tylko bardziej wulgarna
 12. Pytanie czy Ty uważasz ze to coś złego? Ja dzieci nie mam, nie chce mieć, zdanie innych w tej kwestii mam w głębokim poważaniu. Nie bede sie rozmazal żeby uszczęśliwić kogoś z rodziny.
 13. Obecnie mam 32 lata. Mocno poszedłem w samo rozwój w młodym wieku, późno zacząłem życie seksualne, nigdy nie było to dla mnie ważne, kobieta czy jest czy jej nie ma to mi obojętne. Teraz bardziej żyje sobie spokojnie i spinam śmietankę. Opłaca, się moim zdaniem póki się jest młodym i głupim odłożyć relacje damsko męskie.
 14. Ciekawe jaki hajs ma z robienia z siebie idioty na YouTube.
 15. Nie trzeba było wiele żeby doszło do dyskusji o babach. Ciągle to samo. Nie macie innych problemów panowie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.