Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

m4t

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  537
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

678 Świetna

About m4t

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1405 profile views
 1. @Still masz gest ja bym wolał sam to winko wypić
 2. Jakoś mi ten gość nie imponuje. Ja jestem zadowolony ze swojego życia, nie potrzebuje ruchać setek modelek. Jak jemu to się podoba to spoko. Nie chciałbym prowadzić takiego życia.
 3. Rady udzielone, nie zapomnij się pochwalić jak to się skończy
 4. Wyhodować jaja i powiedzieć wprost, że Ci się podoba i nie chcesz być tylko jej kolegą?
 5. Wykradnij jej kartę i zapłać nią za impreze. Jak nie macie intercyzy to masz takie prawo. 😁
 6. Czyli to samo co działa kobiety nie różnimy się tak bardzo
 7. W sumie kolego @Adrianos postępujesz mądrze. Spokój i opanowanie to najlepsze co możesz zrobić, nie reagować na zaczepki. Sam widzę, że nic tak nie działa na agresywne, rozdarte kobiety jak właśnie męski spokój i opanowanie, olewanie wręcz. Po prostu jej negatywne emocje się odbijają i nie następuje eskalacja. Tak samo się postępuje z chamskimi Januszami, walącymi na dzień dobry z ryjem i pretensjami, choć w ich przypadku często logiczne argumenty są w stanie się przebić.
 8. Na prawdę apelowałbym o zmianę nastawienia co niektórych. Kobiety to nie zło wcielone. Da się ogarnąć ich schematy ich zachowań i wykorzystać je na swoją korzyść. Jak dają to brać, jak biją to uciekać. Są tu goście co wiecznie na nie, pewnie niektórzy nie gadali z babą od dawna, ale wypisują, że kobiety są takie i siakie. Po co się tym przejmować? Jak mi oferta jednego sklepu nie pasuje to idę do innego itd. Do Bydgoszczy będę jeździł a u was nie będę kupował 😉 Zołzy jak już je wyruchasz to rzadko kiedy mają coś do zaoferowania oprócz gównoburzy albo kręcenia dramy o byle gówno. Jest cwana bo ma pełno orbiterów, którzy chętnie jej będą nadskakiwać. Co z tego jak i tak później wypisuje, że chce się spotkać pod byle pretekstem bo ty jej potrafiłeś odpysknąć, utrzeć nosa, czy jak to one mówią "znosiłeś mój charakter". Zbijanie shit testów i dram jest proste, ale szybko się nudzi. Dopiero się walą jak domy w Afganistanie po porządnym zjebaniu i opierdolu za swoje zachowanie. Na prawdę współczuję mężczyzną, którzy marzą o zbudowaniu rodziny z kobietą, spłodzeniu dzieci. To nie czasy dla was. W tych czasach najlepiej być cynicznym, zimnym i wyrachowanym, mówić kobietom to co chcą usłyszeć i korzystać jak najwięcej. Dziwne, że dają się na to nabrać skoro same są dobre w te klocki. Najwidoczniej lekceważą przeciwnika.
 9. To ja będę wyjątkiem, bo lubię jak kobieta mi się podaje na srebrnej tacy, nie pyskuje i jest skłonna dla mnie zrobić jak najwięcej (im więcej tym lepiej). Znajomości z zołzami, zimnymi sukami i tym podobnymi elementami kończę szybko, nie mam ochoty nawet grać w ich gry. Najlepiej żeby dziewczyna miała troszkę mniejsze SMV ode mnie, wtedy to na gra w niższej lidze i jej bardziej zależy. Nie wiem jaki obecnie wybór mają kobiety, ale widzę ile dziewczyn jest koło i nie uważam, żeby wybór był mały. Tyle, że ja nie szukam żony lecz kochanki.
 10. To dlatego, że często z takiego wątku rodzi się kilka pomniejszych i ludzie odpowiadają całkiem nie na temat, aż w końcu nikt nawet nie pamięta od czego to się zaczęło.
 11. Wydaje mi się, że człowiek zadowolony ze swojego życia nie zakłada bloga i nie wypisuje jaki to on jest szczęśliwy. Podobnie jak Tywin powiedział do Jofreya w pieśni lodu i ognia. "Człowiek który ciągle musi powtarzać, że jest królem, nie jest nim". Tak samo tutaj i w podobnych tego sytuacjach. Jakby faktycznie była taka cudowna i zadowolona z życi to by o tym nie pisała. Myślę, że ludzie zadowoleni z życia i z siebie się ze mną zgodzą.
 12. Tak jak piszą. Idealna sytuacją. Gromadzić dowody i rozwód z orzekaniem o winie.
 13. Ja też lubie małe cycki. Łatwiej je pieścić, mniejsza powierzchnia, tyle samo nerwów, jest prościej a kobieta która drze się w nocy jest spokojniejsza w dzień. Poza tym to tylko gruczoł mlekowy i troche tłuszczu. A gruba kobieta z dużymi cyckami to jak suchoklates z płaskim brzuchem - nie liczy sie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.