Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

m4t

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  448
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

531 Świetna

About m4t

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1279 profile views
 1. Znam temat. Nimfomanka to wcale nie taka fajna sprawa
 2. Sugerujesz ze kobieta to nie osoba?😉
 3. Napisali osoby bezdzietne więc chodzi o obie płcie
 4. Zdaję sobie sprawę, że ci konkretni ludzie z filmu nie muszą tak żyć, ale smutna jest świadomość, że są ludzie dla których to codzienność z konieczności. Ja osobiście jak zarabiałem mniej to kupowałem mniej ubrań i rzadziej gdzieś jeździłem, rezygnowałem z używek. Na jedzeniu nigdy nie oszczedzałem
 5. m4t

  Znajomości.

  Na dłuższą metę mu to nie pomoże. Podwładni którzy lepiej się znają na robocie będą go robili w chuja jak będą chcieli.
 6. Witam Braci. Na youtubie wyskoczyło mi w proponowanych. Pasuje mi to pod survival miejski. W skrócie - dziewczyna dzieli się swoimi doświadczeniami w kwestii tanich zakupów. Radzi co i jak kupować żeby wyszło tanio. Nie zamieszczam tego tutaj, jako faktyczny poradnik bo moim zdaniem na takiej diecie normalny człowiek długo by nie pociągnął. Naszła mnie refleksja...Przed odtworzeniem tego filmu myślałem, że to jakiś eksperyment czy coś w tym stylu, ale wygląda na to że Ci ludzie na prawdę tak żyją i zrobiło mi się trochę smutno. Szczególnie zdanie "kupujemy nie to na co mamy ochotę ale co jest w promocji". Takich ludzi w Polsce jest więcej. Muszą liczyć każdy grosz i każdą złotówkę oglądać dwa razy. Są też ludzie z natury skąpi i uwielbiający oszczędzanie ale wątpię żeby ktoś kogo stać kupić sobie na co ma ochotę bawił się w oszczędzanie aż do takiego stopnia. To są raczej nieliczne przypadki.
 7. @SzatanKrieger szanuję ale nie popieram. Logiczne i sensowne argumenty nie docierają. Ta osoba nikogo nie szanuje i nie ma honoru. Po co strzępić ryja?
 8. Myślę, że to po części nasza wina. Stresujemy ją na forum naszymi poglądami i dziewczyna zajada stres. Innego powodu nie widzę żeby bezrobotna młoda kobieta, która jest finansowana przez dziadka nie mogła sobie pozwolić na zdrową zbilansowaną dietę z deficytem kalorycznym i ćwiczenia codziennie. Miałaby dość czasu na wypisywanie sowich mądrości na różnych forach.
 9. No cóż. Mimo wszystko szacunek ode mnie. Ja bym się z taką twarzą nie pchał przed kamerę. Trzeba mieć odwagę.
 10. Ewentualnie ją wystaw. Nie potwierdzaj, nie zaprzeczaj a sam pójdź z jakąś koleżanką.
 11. Jak to jest, że większość feministek jest nieatrakcyjna fizycznie? PrzypadeK?
 12. Podoba mi się odpowiedź. Jest takie powiedzenie w angielskim bigger they are harder they fall. Im ładniejsza dziewczyna, im większą królową życia jest za młodu tym później większy ból i szok jak przychodzi 30 i młodsze królowe wypierają starą królową z rynku matrymonialnego. Zostaje zadawanie się z panami po 50 i robienie dla nich za worek na sperme, albo złapanie jelenia. Tak czy siak, życie nie będzie satysfakcjonujące. Gdyby tylko kobiety potrafiły przewidywać konsekwencje swoich czynów...
 13. Które to już konto Fit Darii dzisiaj? To się robi już śmieszne.
 14. Serio cały biznes na niego? Czemu tak? przeciez to proszenie się o to żeby ktoś Cię wykiwał
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.