Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

thyr

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  725
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

615 Świetna

About thyr

 • Rank
  Starszy Sierżant
 • Birthday January 9

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  soton

Recent Profile Visitors

1087 profile views
 1. Moja ex zapytana o orbiterow odpowiedziała że to ich problem ze nic z tego nie mają. No coś tam jednak mają a przynajmniej jeden z nich conajmniej jej cyca trzymał w dłoni 😂.
 2. W skrócie.Rozstali się, laska sobie poskakala na legalu na kutandze. Dorobiła do tego filozofię w która uwierzył ( na potrzeby tv) Smith. I po roku postanowili się z nami podzielić ta radosną nowiną.
 3. 😂 . Klata ogolona - check , zamki w drzwiach - check . Teraz można śmiało przystąpić do relacji z kobietami.
 4. Masz 46 wiosen, zajmij się własnym wnętrzem kolego. Dłubiąc przy kobietach z tym mindsetem nabawisz sie tylko frustracji i cudzych długów . Do ex się nie wraca kurrrrr... a. Jakieś pytania jeszcze?
 5. Pracuj z oddechem az chomik zdechnie z głodu.
 6. Tindery są od bzykania , po co sobie głowę psujesz @rarek2wypytujac o nieistotne szczegóły 😂.
 7. Wszędzie w necie pisze ze obniża potencję, chcesz go udupić na amen 😂. @karol944 Twój wacek i umysł musi się odzwyczaić od porno. Kup sobie sildenafil najsłabsza wersje 25 później odstaw jak się poprawi.
 8. Resurrection by erection - jak najbardziej pasuje do tematu 😂
 9. https://www.wiocha.pl/1632613,Po-co
 10. Pytanie jest źle postawione. Powinno być tak : czy zawadiacka biusciata blondyna z długimi nogami twarzą anioła ma szanse u zrównoważonego gościa powiedzmy 5/10 ? Wydaje się że ten będzie chciał mieć spokój w związku, wychodzi więc na nie. Dobra możemy się rozejść.
 11. Już raz to pisałem. Jak byłem sam to nie miałem problemu z ciśnieniem. Nie liczyłem dni bez bredzlowania , to dla mnie żaden challenge . Teraz jak jestem w związku bzykam bo : 1.mam okazję. 2.partnerka też ma swoje potrzeby. Widzisz różnice? Sex traktuje instrumentalnie jako spoiwo związku i tyle. Mogę bez " tego "spokojnie żyć .
 12. Sex jest forma zniewolenia, tak jak inne używki . Jest tak istotny jak działka dla ćpuna lub łyk wódy dla alkoholika. Oni też są "szczęśliwi " na ta chwilę kiedy zaspokajają swój nałóg.
 13. Samorealizacja ( oświecenie) na skalę masową 😂. Myślisz że jak się naćpasz energiami to ci się mądrość życiowa pojawi w mindsecie? Nic co jest wartościowe w życiu nie przychodzi łatwo. Do tego potrzebna jest tytaniczną praca i te same wyrzeczenia o których wspominają ci którzy coś tam lizneli w tym temacie.
 14. Wielu tutaj piszących ma co najmniej rozdwojenie jaźni i lubi się przechwalc ( rezerwat ) . Widzę że jesteś bardzo wyczulony na te brednie? 😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.