Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

thyr

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  469
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

368 Świetna

About thyr

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  soton

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. Litwa to chyba na jakimś końcu świata leży że ten feminizm tam jeszcze nie dotarł. Litwini zapewne to samo myślą o Polsce.
 2. Celuj w te z kasa, 3ka dzieci i wyciętą lechtaczką . Nie szukaj inwestuj w siebie kolego a samo się znajdzie.
 3. Następnym razem unikaj romantico-spacerów a skoncentruj się na własnych oczekiwaniach. Po kilkunastu minutach pytasz się czy lubi sex i czy jest zainteresowna. Jak się zapowietrzy wstajesz i wychodzisz . Laski ci tego nie zaproponują ( no chyba że dobrze wyglądasz) więc serwują ci pociski bo na tym się znają najlepiej.
 4. No-dig challenge . A tak poza tym to one się nie masturbuja one przeżywają przygodę cielesna.
 5. @NimfaWodna Następnego wystaw na allegro z takim samym komentarzem, będziesz bogata.
 6. Kiedyś widziałem na nk jak wygląda moja pierwsza miłość ( podstawówka) w której się bujałem na zabój ( nie liczę żłobka gdzie mnie przyłapano na sprawdzaniu krocza rowiesniczki .Ale to była raczej ciekawosc i z jej strony 😉 ) . No więc z pięknej szczuplej szatnyki z dobrymi kształtami wyrosla po 2ce dzieci prostokatna matka Polka. Ma bombelki , nie musi się już starać typowe.
 7. Same badboje i trochę też czady . Oni zapewne mieli inne problemy egzystencjalne np ból zęba czy wspomniany dupy. Dzisiejszy człowiek to jeden wielki burdel emocjonalny.
 8. Wszystkie moje sympatie czekają na swoją druga szanse .Na razie trzymam je w friendzonie , może przydadzą się za jakiś czas.😜 . A tak na poważnie kogo to k... a obchodzi . Po 40ce zapewne próbują złapać ostatni wiatr w żagle ku uciesze tinderowych spermiarzy .
 9. Wygląda na to że mimo kilku prób nie ma zbyt wiele opcji skoro wciąż wraca. W sensie nikt " poważny" jej nie chce na stała partnerkę . No i z tej depresji łaskawie przyjęła te oświadczyny dając sobie trochę więcej czasu. 🙃
 10. Zamiast trzepać gruche ćwiczycie mięśnie kegla do upadku.
 11. thyr

  Jakie macie libido

  U mnie ( +40 ) jest tak że jak mnie kobita za mocno nie wkurwia.. a to bym mógł się o nią pocierac ze 3x dziennie. Jak mi robi jakieś krzywe akcje od rana to mi nawet nie stanie porządnie.Tak więc nawet nie próbuje na siłę się do niej dobierac. Jak robiłem sobie odpoczynek od płci pięknej to popęd był x1 na tydzień. Nie robiłem z tego jakiś challenge'y tworząc ciśnienie w głowie . Nie ma co bzykac nie bzykam a renata to żadna dla mnie opcja .
 12. Im dłużej przebywasz w toksycznej relacji tym gorzej. Spokojnie poszukaj sobie innego lokum i spadaj z tej chaty nie oglądając się za siebie. Ona sobie poradzi bez ciebie, chętnych w okolicy nie zabraknie. W tym momencie twoja głowa to priorytet numer jeden, na resztę lej ciepłym moczem. Nie lituj się nad kimś kto ci wbija sztylet w plecy.
 13. Kiedyś pomagałem ojcu rozwodzić towar po sklepach. Jaką on miał wtedy bajere zagadujac te 50-tki ale i często młode atrakcyjne dziewczyny. Gdybym mu wtedy "nie przeszkadzał " mógłby je tam za lada poprzewracać w różnych konfiguracjach .
 14. Jest tak jak piszecie bracia. Tyle że za dobra sylwetką podąża też wasza pewność siebie. Jeśli potraficie to dobrze wykorzystać jesteście wtedy "panami sytuacji" w kontaktach z naszymi sarenkami. Ja osobiście uważam że dobra figura to conajmniej +50 procent szans na tzw. "szybki sex ".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.