Skocz do zawartości

Kobieta, płodność jej seksualność


Rekomendowane odpowiedzi

Myliłem sie przyznaje sie bez bicia.antykoncepcja jebie gar niezaleznie od wieku.Jak juz nie raz udowodniono sterydy powiekszaja stany psychotyczne(dlatego nie kazdy stosujacy koks jest do końca normalny)

Antykoncepcja to leki hormonalne= sterydy,tak estrogen nie jest bezposrednio anabolikiem jak testosteron ale jest hormonem posrednim bez którego proces byłby nie mozliwy.jest testosteron blokujemy aromataze no i nici z masy mięsniowej%-)

Prosty rachunek zauwazony od fhooy lat.duzo estrogenu = grube pojebanie pod kopuła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszka - ładnie to opisałaś, zwłaszcza ten skok libido, z samych słów wynika, że masz wielkie parcie i jeszcze ten autoerotyzm, po prostu cudnie :D dzięki

 

Slaanesh - dobry pomysł, przychylam się

 

pikaczu - a to ciekawe co napisałeś, nie wiedziałem, że jak blokujesz aromatazę, to nici ze skokszenia, ja wiem tylko że na blokowanie to używają palmy sabałowej, a te wszystkie leki (oprócz ochronki watroby) co biorą podczas cyklu to właśnie na blokowanie aromatazy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta...palma to moze odbijac tym co propaguja takie bełkoty(jako jakis tam dodatek moze być nie wiecej).masz clomid i tamoxa jako sermy na odblok albo jako na przyblokowanie szału estrogenowego + nie wykurwi tobie ginekomastia(tak i tak podczas szału estrogenowego wełbie sie bedzie jebać)+ pobudzenie porzysadki która poszła na wakacje(lepiej brac na cyklu hcg niz potem lykac klomid,no ale i tak jest potrzebny) + pobudzenie spermatogenezy.gdy podczas cyklu poziom estro jest juz za wysokie to ratunkiem jest aromasin%-)no ale jak sie zablokuje estro noto pipa z przyrostów(teoretycznie cos tam rośnie bo przeciez syntezy białek to nie hamuje)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady, bardzo dobrze i całkiem przystępnie napisane dla panów, dlatego aspekt medyczny pominę. :) I jeśli chodzi o jakieś tam głupie komentarze, które pojawiły się po drodze... Kto pyta nie błądzi, a ciekawość i chęć zrozumienia pewnych zjawisk jest wg mnie dowodem inteligencji, a nie braków. ;)

 

..... kochaną poduszką, która jest dobrym i subtelnym człowiekiem. :P

 

Grubo przesadziłaś :P To tylko w Twojej głowie tak się dzieje xD Świadków nie ma :P

 

ta...palma to moze odbijac tym co propaguja takie bełkoty(jako jakis tam dodatek moze być nie wiecej).masz clomid i tamoxa jako sermy na odblok albo jako na przyblokowanie szału estrogenowego + nie wykurwi tobie ginekomastia(tak i tak podczas szału estrogenowego wełbie sie bedzie jebać)+ pobudzenie porzysadki która poszła na wakacje(lepiej brac na cyklu hcg niz potem lykac klomid,no ale i tak jest potrzebny) + pobudzenie spermatogenezy.gdy podczas cyklu poziom estro jest juz za wysokie to ratunkiem jest aromasin%-)no ale jak sie zablokuje estro noto pipa z przyrostów(teoretycznie cos tam rośnie bo przeciez syntezy białek to nie hamuje)

 

Czytam to czwarty raz próbując zrozumieć po co to i zastanawiam się dlaczego po prostu jem i ćwiczę i wyglądam zajebiście xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czytam to czwarty raz próbując zrozumieć po co to i zastanawiam się dlaczego po prostu jem i ćwiczę i wyglądam zajebiście xD

Bo ci trening rozpisałem i lecisz torem który zrozumiałem po kilkunastu latach zabawy z siłownią,reszta pseudo trenerków i gwiazdeczek 5minutowych za chuj tego nie zakuma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pikaczu - a to ciekawe co napisałeś, nie wiedziałem, że jak blokujesz aromatazę, to nici ze skokszenia, ja wiem tylko że na blokowanie to używają palmy sabałowej, a te wszystkie leki (oprócz ochronki watroby) co biorą podczas cyklu to właśnie na blokowanie aromatazy ?

 

Palma sabałowa powinna teoretycznie blokować enzym 5 alfa reduktazy czyli przemianę testosteron -> dht,

progesteron -> dihydroprogesteron ->allopregnanolone

dezoksykortykosteron -> dihydrodeoxykortykosteron -> tetrahydrodeoxykortykosteron.

 

O ile nic nie pomyliłem. Ogólnie gówno straszne moim zdaniem.

O aromatazie pierwsze słyszę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie luz, testo skoczyło po treningach w górę i tak mam nadpodaż wieczornych możliwości do realizacji :P

Ale wiem o możliwościach w przyszłości, więc wszystko przede mną ;) I raczej się nie zawaham w potrzebie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos tak.dlatego ziółka i daa zostawmy dla tych którzy w to wierza%-)

 

80% supli można by spuścić w kiblu i byłby taki sam efekt jakby się brało, ale w ziółka i henryka różańskiego wierzę mocno i gorliwie, bo jego wiedza pomogła mi się z biedy wygrzebać swego czasu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikacz, widzę, że znasz się na rzeczy. B) Tak, to jest interesowny uśmiech. A na bieganiu się troszkę znasz? Bo mam chętkę na półmaraton, tylko nie wiem czy jest sens bym startowała w październikowym, czy lepiej jeszcze trochę potrenować i sprawić, by na wiosnę innym biegaczom kopary poopadały po moim udanym debiucie. :P

Skromna jak nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maratonach znam sie jak najbardziej,szczególnie gdy jest łycha kola limonki albo jagermajster z tonikiem i sokiem ze świezego grejpfruta albo rum ze szprajtem i limonkami.albo burbon z kola albo z tygrysem%-)

Na maratonach to sie zna kolezanka z innego forum.ale na zwiekszaniu wydolnosci z treningu na trening to sie znam jak nikt inny%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.