Skocz do zawartości

Kobieta, płodność jej seksualność


Rekomendowane odpowiedzi

Pikacz, widzę, że znasz się na rzeczy. B) Tak, to jest interesowny uśmiech. A na bieganiu się troszkę znasz? Bo mam chętkę na półmaraton, tylko nie wiem czy jest sens bym startowała w październikowym, czy lepiej jeszcze trochę potrenować i sprawić, by na wiosnę innym biegaczom kopary poopadały po moim udanym debiucie. :P

Skromna jak nigdy.

Gdzie będzie ten maraton ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qsiorz, trochę wiary w siebie mam. Trzeba po prostu znać swoje możliwości i wiedzieć, kiedy powiedzieć "stop". Półmaratony są w zasięgu ręki, nawet bardzo blisko, ale maratony...? Stawy sobie rozwalę, pomijając fakt, że już po 15km robią mi się straszne odciski na stopach. Co tu dużo mówić - na takie dystanse już chyba zbyt delikatne ze mnie dziewczę. :P

 

Pikacz, na co ty mnie namawiasz? Żadnych supli, żadnych absolutnie. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź se odłóż na porządne buty do biegania, naprawdę to jest kluczowe przy bieganiu, ja na początku nie dałem rady przebiec 5km bo miałem buty z cienką podeszwą, kup sobie takie z grubą, bo inaczej szkoda zdrowia, poprawisz kondycje a rozjebiesz stawy i mięśnie widzę to u kumpla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.