Skocz do zawartości

Interpretacja snów


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy dobrze wiemy, sny bywają najróżniejsze i przeważnie nic do życia nie wnoszą lecz czasem zdarzy się taki, który nie pozwala wam o sobie zapomnieć.

 

Chciałbym wam opowiedzieć swój ostatni i podyskutować na ten temat.

 

Wprowadzenie:

Warto tutaj dodać, że główną bohaterką jest tutaj moja pierwsza miłość z najmłodszych lat. Wiele lat idealizowana przeze mnie. Było nam dane zakończyć miesięczną relacje jeszcze w podstawówce, do dziś mam z nią dobry kontakt choć widujemy się raz na kilka lat. Warto dodać, że po ostatnim spotkaniu w poprzednim roku przestała mi się podobać, jej charakter i wygląd nieco się zmieniły i przestałem na nią patrzeć tak jak kiedyś.

 

Sen:

 

Ide do łóżka z aktualną partnerką,  razem z nami idzie moja pierwsza miłość nazwijmy ją Iza. 

Sytuacja się rozwija, moja aktualna partnerka układa się do pozycji bocznej tyłem do mnie zapraszając mnie do siebie, kiedy mam już wchodzić spogładam na Izę i zaczynam ją całować. Ma zupełnie inny smak, po chwili sama schodzi na dół i daje mi zajebistego loda. Niestety gdy ma na mnie siadać budzę się.

 

 

Moje wnioski:

- dalej idealizuje Izę z dawnych lat i pragnę zaliczyć jej młodszą wersje

- potrzeba spróbowania czegoś nowego

- odstawienie partnerki na drugi plan

 

 

Co wy o tym myślicie? Jestem ciekaw waszych interpretacji.

Zapraszam również do dzielenia się swoimi ciekawymi historiami sennymi, które ciężko było wam zapomnieć, myśle żę wątek będzie ciekawy i pełen śmiesznych historii sennych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen z byłą do głównie obraz w głowie tych chwil ,których było Ci dobrze i chciałbyś do tego wrócić, niestety rzeczywistość ma się do tego inaczej.

Dla mnie sny o byłych to tak na prawdę potwierdzenie tego, że mogę równie być szczęśliwy samemu żadna nie jest mi potrzebna , bo te wszystkie miłe chwilę ja sam zaaranżowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.