Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PatZz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  746
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PatZz last won the day on February 25

PatZz had the most liked content!

Community Reputation

755 Świetna

1 Follower

About PatZz

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1234 profile views
 1. Dobre czasy tworzą slabych ludzi, a złe silnych. Ja tam nie wierze w depresje wiadomo są wahania nastrojów załamania. Ale myślę, że jeden z drugim nie dostał porządnie po dupie i wine zwala na depresje. Nie powiem ja sam też byłem wkurwiony, rozgoryczony że kobieta z która planowałem coś więcej mnie w chuja zrobiła do tej pory, potem ojciec alkoholik i problemy. Odsunałem się od ludzi, ale od zlotu na którym byłem opisałem swój plan i wszystko realizuje się w 100% jakbym miał depresje to bym nic nie zrobił. Dla mnie to pierdolenie o szopenie. Każdy ma depresje moda XXI wieku.
 2. Nie tylko lwy. Jestem młody szczyl, ale też nie widzę żebym mógł ewentualnie przygarnać czyjeś dziecko, brzydzi mnie to na samą myśl. Jak widzę małe dzieci to mnie mdli xd, ale to nie o tym. U siebie w rodzinie mam dwie ciotki co maja jedno dziecko z rozwiedzionym facetem drugie już z tym. I co ciekawe obaj Ci faceci to typowe bankomanty jedynie. Obie ciotki tam decydują. Jedynie jak chłop se wypije to się potrafi zachować, bo jednego i drugiego coś puszcza. Druga sprawa niedawno mojej mamy, brat znalazł sobie babeczke z córka i co ciekawe cała nasza paczka rodzeństwo cioteczne od lat 11 do 23 nikt tej dziewczynki nie zaakceptował. Nikt jej nie lubi, a nie było żadnych akcji, jest miła i uprzejma, ale nwm jak żeśmy o tym rozmawiali to nie jest nasza krew i dziwne to jest. Ale to będzie jego decyzja i jego życie. Forum szerzy pomoc, ale on może jej nie potrzebuje więc też nie można komuś wejść buciorami w życie.
 3. Jeśli to jego jakąś pierwsza wieksza relacja to nic nie pomoże. Każdy tu z obecnych chciałby pomóc, ale to jego życie, jego decyzje. Śmiem wątpić, żeby zapytał o intercyze bo będzie bał się ja stracić to ten typ człowieka. Jedna rada to taka żeby zobaczył to forum, poszukaj wątków o samotnych matkach i mu pokazać, może niech sam przedstawi sprawę w końcu jest facetem, a jeśli podejmie taką decyzje. Cóż nie on pierwszy nie ostatni co się przejedzie. A jak chcę to niech zapiepsza na nią. Tak jak wspokniał @SzatanKrieger też mam w rodzinie i w pracy Facetów co tyraja na nie swoje i tak na prawdę co z tego mają to 1/10 tego co dają.
 4. Dawno nie byłem na forum, a tu takie telenowele 😁
 5. A co broni zachowywać się jak one? Cały szajs tworzymi sami myśląc i idealizując wspólne chwilę. Jestem w niemczech na robocie i mieszka obok mnie para i wlatuje już powoli schemacik ze zdradą więc, nawet to im nie przeszkadza gdy podwinie się bogatszy Niemiec. Zachowywać się egoistycznie, gdy bym go wcześniej słuchał nie było by tych żalów, smutków i nieprzespanych nocy.
 6. Pracuje jako gość od wszystkiego w takim gospodarstwie agroturystycznym. Znam jako tako angielski żeby się dogadać. Jeżdżę wózkiem widłowym, naprawiam wodę , pompy jeśli się coś zjebie kiedy potrzeba to idę na zbiory bo on tutaj ma sady i inne takie rzeczy. Sortowanie tych owoców,warzyw, Kiedy coś się zjebie to naprawiam. Kiedy trzeba to jadę do miasta z towarem dostarczyć na chłodnie, lub do sprzedawcy z takim Niemcem. Tak mniej więcej to wygląda rok temu byłem 1 raz i mi się spodobało, i uznałem że teraz wrócę 2 raz ale chcę podwyżkę , ale nie widzę żeby chciał mi ją dać. @Maszracius_Iustus mam prawko, będąc tutaj nawet jeden gość mi proponował w dhl za kuriera robić tylko musiałbym się nauczyć tych podstawowych zwrotów niemieckiego używanego w robocie. @Wolverine1993 kurs c plus e mam w planach, ale to dalsza przyszłość, teraz chcę pobyć rok za granicą potem spróbuję do tego wojska i ewentualnie jakby mi nie wyszło to jedna z opcji. @Yolo co mógłbym robić? W zasadzie wszystko podstawowe rzeczy łapę szybko. Nie boje się niczego. Pracowałem na magazynach na budowach, pomocnik hydraulika , w Obi jako doradca kliena i ogarniania sklepu, i z pieczywem jeździłem no i tutaj gdzie aktualnie robie. Tak co rok podczas wakacji od studiów, szkoły coś innego zmieniałem.
 7. Netto, niemcy. Też mi coś nie pasowało, że mało. Ogólnie to moja 1 robota za granicą.
 8. Witam, Może trochę nie ten dział, ale mam zapytanie. Nie ma ktoś kontaktu do jakiejś firmy roboty za granicą za normalną stawke? W mojej aktualnej mam 7,5 euro i jebe po 10- 12 h i podwyżki nie chcę dać. Mogę robić wszystko nie mam dwóch lewych rąk. Wkurwia mnie to trochę bo mam zamiar być rok za granicą i zarobić tyle ile się da. W tej jestem 2 rok ogarniam w niej wszystko co trzeba, mam umowe do września i myślę nad zmianą. Nie wiem może mnie naprostujcie czy takie zarobki są spoko bez fachu czy jak?
 9. Wszystko w temacie. W zasadzie w to co one gadają to tylko czytać miedzy wersami. Moja narzeczona urabiała w ten sam sposób swojego po mnie, jak patrzyłem te same gesty, te same relacje na fb i pewnie te same słowa. Że jestem najlepszy 😅 Klon w urabianiu. Bracie patrz co robią, a to co one pierdolą to jednym wypuszczaj drugim wpuszczaj.
 10. Zaznaczam, że pochodzę z dosyć biednego regionu ,Częstochowa- Piotrków. W dodatku ze wsi, a każda z tych dziewczyn była oddalona od mojego miejsca zamieszkania max 15 km. @TheFlorator dzięki jak pisałem plan realizuje, z dnia na dzień coraz lepiej i lepiej mi sam ze sobą. Lubie mieć plan dnia zaplanowany i plan do realizacji. Idę i robię, a nie siedzę i myślę 😏 Ciekawe jak za około roku wrócę i zainwestuje to w siebie , co wtedy będzie. A najlepsze jest to że od każdej slyszałem o miłosciach, że one na hajs nie lecą, albo nie chcę żeby twoi rodzice myśleli, że lecę na hajs..
 11. U pracodawcy niemieckiego. Wszystko sam ogarniam. Angielski.
 12. Co tam słychać? Jak droga? Na długo wyjechaleś?
 13. Witam, Wczoraj wyjechałem do Niemiec do pracy, plan realizuje tak jak obiecałem. Wstawiłem na insta relacje z Hamburga i nagle 3 z moich 6 byłych się odezwały co tam 😂😂 Póki co to nic nie odpisałem i nie mam zamiaru, ale śmieszne w chuj to jakie to schematy są.
 14. Mój związek na odległość nie przetrwał. Fakt było to 1,5 i 2 miejsce bez siebie i poszła w długa. Jestem facetem i teraz Ci powiem tak. Jeśli tak jak piszesz nie chcesz pracować całe życie w robocie, a masz możliwości iść do innej lepszej to idz. Jeśli planujecie coś dalej i na poważnie tam jest to ktoś musi ustąpić. Haha 😅 u mnie też miało być na poważnie wrócę to wspólne zamieszkanie niestety coś się zmieniło 😂😂 hahaha No, ale wiesz porozmawiaj z nim normalnie że masz obawy, za i przeciw, rzeczy jak on to widzi kurwa ,a nie pierdolenie co sobie pomyśli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.