Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PatZz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  740
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PatZz last won the day on February 25

PatZz had the most liked content!

Community Reputation

743 Świetna

1 Follower

About PatZz

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1063 profile views
 1. Netto, niemcy. Też mi coś nie pasowało, że mało. Ogólnie to moja 1 robota za granicą.
 2. Witam, Może trochę nie ten dział, ale mam zapytanie. Nie ma ktoś kontaktu do jakiejś firmy roboty za granicą za normalną stawke? W mojej aktualnej mam 7,5 euro i jebe po 10- 12 h i podwyżki nie chcę dać. Mogę robić wszystko nie mam dwóch lewych rąk. Wkurwia mnie to trochę bo mam zamiar być rok za granicą i zarobić tyle ile się da. W tej jestem 2 rok ogarniam w niej wszystko co trzeba, mam umowe do września i myślę nad zmianą. Nie wiem może mnie naprostujcie czy takie zarobki są spoko bez fachu czy jak?
 3. Wszystko w temacie. W zasadzie w to co one gadają to tylko czytać miedzy wersami. Moja narzeczona urabiała w ten sam sposób swojego po mnie, jak patrzyłem te same gesty, te same relacje na fb i pewnie te same słowa. Że jestem najlepszy 😅 Klon w urabianiu. Bracie patrz co robią, a to co one pierdolą to jednym wypuszczaj drugim wpuszczaj.
 4. Zaznaczam, że pochodzę z dosyć biednego regionu ,Częstochowa- Piotrków. W dodatku ze wsi, a każda z tych dziewczyn była oddalona od mojego miejsca zamieszkania max 15 km. @TheFlorator dzięki jak pisałem plan realizuje, z dnia na dzień coraz lepiej i lepiej mi sam ze sobą. Lubie mieć plan dnia zaplanowany i plan do realizacji. Idę i robię, a nie siedzę i myślę 😏 Ciekawe jak za około roku wrócę i zainwestuje to w siebie , co wtedy będzie. A najlepsze jest to że od każdej slyszałem o miłosciach, że one na hajs nie lecą, albo nie chcę żeby twoi rodzice myśleli, że lecę na hajs..
 5. U pracodawcy niemieckiego. Wszystko sam ogarniam. Angielski.
 6. Co tam słychać? Jak droga? Na długo wyjechaleś?
 7. Witam, Wczoraj wyjechałem do Niemiec do pracy, plan realizuje tak jak obiecałem. Wstawiłem na insta relacje z Hamburga i nagle 3 z moich 6 byłych się odezwały co tam 😂😂 Póki co to nic nie odpisałem i nie mam zamiaru, ale śmieszne w chuj to jakie to schematy są.
 8. Mój związek na odległość nie przetrwał. Fakt było to 1,5 i 2 miejsce bez siebie i poszła w długa. Jestem facetem i teraz Ci powiem tak. Jeśli tak jak piszesz nie chcesz pracować całe życie w robocie, a masz możliwości iść do innej lepszej to idz. Jeśli planujecie coś dalej i na poważnie tam jest to ktoś musi ustąpić. Haha 😅 u mnie też miało być na poważnie wrócę to wspólne zamieszkanie niestety coś się zmieniło 😂😂 hahaha No, ale wiesz porozmawiaj z nim normalnie że masz obawy, za i przeciw, rzeczy jak on to widzi kurwa ,a nie pierdolenie co sobie pomyśli.
 9. Najlepsze jest to, że w okresie urabiania Ciebie kobieta może płacić za siebie różne wydatki na 50/50 po czym okres się skończy i już jest 70/30, a później 90/10 albo 100/0. Także to też bym rozpatrywał pod tą sprawe. Po okresie urabiania czas na okres brania i mówię tu o wszystkich askeptach (seks, zaangażowanie, docenianie). Oraz jeśli nie może Cię urobić, zmienia na innego. U mnie ten schemat zadziałał, a ja sobie tworzyłem miłości i chęci dorabiania się z nią w życiu. Żeby nie było ja nie widziałem szczęśliwego związku, każdy udaje jak gdzieś wychodzą. Ja na przykład jak narzeczona się burzyla w towarzystwie krótko i ponoć chodziły słuchy ,że my jesteśmy fajna parą taki męski mężczyzna i kobieca kobieta, każdy był w szoku że tak wyszło. Fakt faktem wyszło, jak wyszło. Dopasowywanie się podemnie , a jak przyszedł lepszy to w długą. Także mi się jakoś w super związki/ małżeństwa nie chcę wierzyć. No dobra jeśli tu ktoś z opisywanych zarabia po 15-20 tys to wiadomo, że otacza się innymi ludźmi , niż ten co 3-5 tys. Ale to taki szczegół. Schemat, schematem pogania nie dajcie sobie w kasze dmuchać 😉
 10. Ja bym wybrał drogę jak @jerry z tym że na około roku wyjazd. I nie robota z polakami tylko żeby nakurwiac tym angielskim, lub podlapac kogoś kto Ci pomoże i bedziesz z nim rozmawiał. Ja tak miałem z szefem w niemczech on gadał i na poczatku rozumieć go rozumiałem, ale był strach coś powiedzieć że gafa jak zaczałem gadać to non stop gadaliśmy. Tylko druga sprawa czy masz tyle zapału rzucić to wszystko i przeczekać , pracować nad sobą by potem za 2-3 lata ewentualnie być w tym. Trudna decyzja, wszystko zależy od Ciebie.
 11. Ja w sumie pamietam 3 razy albo 4 włączyło się coś takiego. I tylko raz posluchałem, a sprawdziło się tak jak mi coś podpowiadało. I nigdy więcej coś Ci mówi wewnątrz , że jest coś nie tak coś się może zdarzyć to odpuść. Raz kiedy miałem prawo jazdy zdane z pół roku je miałem. Coś mi mówilo jedź powoli. I chuj, lis mi wyskoczył cały zderzak do wymiany. Całe szczęście ,że nic innego bo jechałem ze 100 lekko. A w aucie jakbym po czymś przejechał tylko. Intuicja ze starszym, że wróci do domu najebany i będzie robił dymy. Tego dnia miałem złamany nos przez niego. Trzecia intuicja, że narzeczona wali po rogach i pora to kończyć. Że coś jest nie tak i pora odejść. To ja zostałem jak lamus, a reszte historii już znana, jeszcze dałem sobie wbić poczucie winy takie jakiego w życiu nie miałem. Dlatego pierdole więcej już swojej intuicji nie zlekceważe. Szkoda mi mojego zdrowia.
 12. Co Ty z nią chciałeś sobie wyjaśniać? 😅 Było się uśmiechnąć i jeszcze z tym gościem pione zbić , powiedzieć dzięki stary teraz to twój problem i wyjść. Wiem, na takie coś trzeba być kozakiem i być przygotowanym. Nie działać pod wpływem emocji, ale wypada coś takiego sobie wypracować zimno i stoicyzm. Przyjmować wszystko z uśmiechem wtedy niszczysz każdego. Bo jak to on się cieszy? Powinen być załamany. Raz mi się coś takiego podobnego zdarzyło i panna była zdruzgotana, że jak to nie będę o nią walczył. A z tymi co człowiek chciał gadać, naprawiać to Cię w dupie miały. Pewnie też byś usłyszał twoją wina, nie dbałes o mnie. No, ale gadać sobie można ale inaczej jest jak są emocje i może coś Cię łączyło emocjonalnie z nią. Trzeba pracować nad sobą, bo tylko siebie się ma. Ps. Najlepsze, że krótki okres przed takim czymś mówią jak to one bardzo kochają i u mnie też tak było. Taki szczegół wyłapałem z tych wszystkich wpisów na forum.
 13. Smieszne to wszystko, takie schematyczne. Wystarczy praktyka i doświadczenie i wiesz kiedy wyjść i nie wrócić do niej. A po za tym związki są przereklamowane prędzej czy później i tak to jebnie 😉 Korzystać póki jest cacy i się angażuje, zmieniać na inną lub znikać z jej życia jak zaczyna odwalać, jak Ci coś nie gra. Taka chyba recepta mi się wyklarowała przez te wszystkie razy z nimi. Kolego olać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.