Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PatZz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  544
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PatZz last won the day on February 25

PatZz had the most liked content!

Community Reputation

521 Świetna

1 Follower

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

787 profile views
 1. @Patton Jedziesz tam z tym. Gratulację i się nie poddawaj. Ja Teorie zdałem za drugim razem za pierwszym poszedłem bez przygotowania i brakło 3 punktów, Nastepnie usiadłem kilka h z płytki co od gościa od prawo jazdy dostałem i max. Zapytaj też czy u Ciebie w tej szkole nie mogą Ci zrobić takich wstepnych, zawsze coś możesz podpytać i poczuć się pewniej.
 2. Witam, Panowie znacie jakiś sposób, aby się tego pozbyć? Dieta? Jakieś kremy czy co kolwiek. Śpię po 8-9 h dziennie, uczelnia plus weekendy praca na magazynie 12h i w tygodniu 3 razy minimum razy po 10 h oraz no nie ukrywam ciężkie treningi. Czy to może być skutkiem? Czy niewydolność wątroby czy jak?
 3. Ja może jestem za młody, ale jak większość facetów jest programowana Ty bądź głową rodziny zapierdalaj na nia znoś humorki żonki tak mówią w kościele BĄDŹ NA ZŁE I DOBRE dla większości facetów to jak święte słowa, a większość facetów to normalni goście pogodni lubią pozartować, rzadko który chcę się sprzeciwić woli machnąć ręka dla własnego spokoju. Potem przychodzi czas rozliczenia.
 4. @mpawel5 Ja tam swój wyjebałem w pizdu w krzaki gdzieś jak mi go oddała, a 2 metry dalej nowy bolec. Nie szkoda mi pieniędzy Dopełniła tylko tego, co całe życie obserwowałem. Nigdy więcej 😅 Jedynie kiedy wydałem więcej na laske niż 50 zł 😂
 5. Ja też znam taką 😅 co tydzień w kościele schludnie i kulturalnie ubrana. A na 1 randce mi gałe robiła, na 2 już u niej w domu spałem ,a rodzice u góry. I ona taka nie jest. A co do tematu jeśli ona nie ma podobnych wartości do twoich z czasem będą szantaze, mnie probowała narzeczona do kościółka z rodzina co tydzień prowadząc i spiny były. Na weselach to samo nie idę, to tylko krzywa akcja matki na córkę, a potem matka bo on mnie nie szanuje olewa i tylko kłotnie o to były. Pojebane towarzystwo.
 6. Dokładnie jak sam się nie przyjedziesz to się nie nauczysz, ja niby miałem doświadczenie jakąś wiedze z forum. A tak zostałem zmanipulowany ,że myślałem że to moja wina że taki tyran jestem i też chciałem naprawiać rozmawiać walczyć. Żałosne.
 7. @Taboo pewnie na ignorowaniu lasek.
 8. Napisałem to ma egzaminy i nie da rady wyjść 😅 żadnego terminu zastępczego nie podała , także tyle z tej swatki. @Taboo po to ,bo pierwszy raz jestem w takiej sytuacji chciałem poznać jak wy na to patrzycie, ale widzę zapytać o co kolwiek to problem albo podsmiechunki, a potem się dziwisz czemu taki zgorzkniały jest. @Jaśnie Wielmożny właśnie mam takie same spojrzenie, chciałem się tylko w nim utwierdzić, że skoro jedna ma to druga też by chciała mieć.
 9. @Morfeusz olej pannę, tak jak pisał @Tomko KOGO interesuje to co ona myśli? Dla mnie to chore, że się śmieje z twojego statusu czy tam auta. Shit testy już sięgają dna, zauważyłem, że od razu lepiej kazać pannie wypiepszać, niż trzymać ramę. Bo ona ma fajne ciałko, ona dobrze o tym wie i jak nie ten frajer to inny. Bez obrazy oczywiście. Cwane sztuki. Raz jak kupiłem swój pierwszy samochód jechałem z panną się przejechać i ona coś, że jej się nie podoba mogłem coś lepszego kupić czaicie i mówię okej to reszte drogi z buta możesz pokonać, ona nie ma problemu.. Na pobliskim przystanku ją wysiadłem i potem mi pisze, że chuj jestem jak to się traktuje dziewczyny. Że jej koledzy mnie dojadą. Na prawdę poziom shit testów już na patole się robi, albo laski mówiące tam są drzwi czy jakieś chore odzywki, a potem czemu nie piszesz 😅 Samooszukiwanie sie lvl ekspert.
 10. @Yolo czy przypadła to nie wiem, poza wyglądem patrze też na coinnego. Szczerze to mam wyjebane, ale okej zrobię coś z tym dla rozrywki. Mam inne priorytety i nie ma w nich kobiety aktualnie.
 11. @MaxMen Kolega ostro nafiksowany na tamtą. Ja w zasadzie za 2 miesiące jadę na prawie rok za granicę więc nie bawi mnie dłuższa znajomość. @Yolo dzieki za radę, temat do zamknięcia nawet nie chcę mi się Ci odpisywać. Jakie kredyty jakie śluby. Pytam normalnie, bo pierwszy raz mam taka sytuację nawet już myśleli wyjść na randkę we 4. Czuję się jakby chcieli mnie w coś wrobić więc pytam, a ty jakieś głupie teksty. Bez obrazy, ale nie bawi mnie to. @zuckerfrei ale jak próbowali Cię tak wrabiać było coś na rzeczy? @Tomko No zobaczymy 😅
 12. Ja bym zlał za dużo zachodu dla piczki jeszcze jakieś chujowe akcje.
 13. Witam, Panowie czy któregoś was wyswatano. W piątek byłem na imprezce z kolegą i jego poznana 2 tyg wcześniej koleżanka, ona też była z koleżanką. Nawet spoko, spokojna dziewczyna może nie jakaś petarda, ale coś tam w niej było i ciągle od tej koleżanki mojego kolegi slyszałem ,ale do siebie pasujecie, dobrze byście razem wygladali i takie gadanie. Potańczyliśmy, pogadaliśmy. Ogólnie rozmowna na plus wziąłem numer i do tej pory się nie odzywam 😅 Ta koleżanka pisała, że czeka na wiadomość ode mnie, to ja mówię jak chcę może sama napisać 😅 Jakieś podejrzane mi to wszystko 😅
 14. My tu gadu gadu, a nie wiem czy już weszło to krowa plus i świnia plus także tyle w temacie ,jeśli miało by się coś zmienić. Raczej to pójdzie w stronę upadku, niż rozwoju.
 15. Bo jest taki prosty przykład jak wszystko idzie cacy to nic wam nie mówi, nie zastanawiacie się nie doszukujecie się drugiego dna taka prawda. Gdy coś zaczyna wam mówić odejdź Coś odpierdala lepiej odejść to należy tego się posłuchać. Później to już tylko równia pochyła ku końcowi ty się zagłębiasz coraz więcej w jej humorki, myślisz analizujesz wszystko czy dobrze czy źle robisz, a na końcu dostajesz zonk, że twoje rozmyślania i wszystko powinny się zakończyć właśnie wtedy kiedy pierwszy raz zwatpileś. I zostajesz sam jak palec wyrzucony ze swoich starań ze wszystkiego co próbowałeś naprawiać starać się i inne wszystko, a ona za tydzień ma innego i Cię nie zna. Także nikomu nic nie mówię, ale jak pojawiają się wątpliwości to lepiej iść w długą. @Turop a jak to przepracowujesz? Ja odbyłem rozmowę sam ze sobą i tak jakoś mi pomogło po co mi tacy ludzie? I kilka tego typu pytań. Poświęciłem się bardziej pasji, nauce i zacząłem robić to co lubię, a laski jako dodatek ,chociaż kilka już było chętnych, a wszystko zlewam po jakiś krzywych akcjach. Nawet mi się nie chcę. @Taboo Ja tam uważam, że każdy przechodzi przez okres wkurwienia i bycia wydymanym, ale jeszcze się trzyma. Zbytnio też nie ma z kim o tym pogadać ,więc wyrzuca tutaj frustrację. Każdy też ma inne doświadczenia jeden stracił w uj pieniędzy i został zdradzony drugi nic nie stracił. Też nie można patrzeć na każdego własną osobą. Żyjemy w takim społeczeństwie, że większość się budzi jak właśnie zostanie zrobiona. Ostatnio u mojego kolegi w jednostce koleś chciał się wieszać o laske 6 lat byli razem wyjechał na misje na pól roku i wraca, a ona inna i z innym. Kiedyś bym się śmiał, ale debil o laske ,a dziś wiem jak to jest mieć plany ,obicanki i cacanki, a potem się okazuję jednym wielkim kłamstwem. I zastanawiasz się ona udawała czy jak? Kiedy widzisz, że laska zdradza swojego z Tobą, bo jej brakuje emocji albo lecą na hajs to czy to jest wyrzucanie żali. Prawda boli, każdy silny facet jej się nie boi i musi ją przyswoić, albo wierzyć w brednie. Czy to ,że mówimy prawde, to są żale no nie wiem. Ja tam na to tak patrzę, ale jeśli ktoś inaczej uważa to jego sprawa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.