Skocz do zawartości

Studia cz.2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Niektórzy może pamiętają, że rok temu zakładałem temat odnośnie studiowania prawa. Jestem już po pierwszym roku i powiem, że podoba mi się :D Jednak chciałbym się poradzić kogoś bardziej doświadczonego w sprawie studiów, ostatnio dostałem sporo cennych rad. Chcę dobrać drugi kierunek, który byłby uzupełnieniem prawa, mianowicie zastanawiam się między prawem kanonicznym i administracją. Liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Atram napisał:

Chcę dobrać drugi kierunek, który byłby uzupełnieniem prawa, mianowicie zastanawiam się między prawem kanonicznym i administracją.

Szkoda czasu. Zarabia się na prawie handlowym i gospodarczym oraz cywilnym.

 

Lepiej rób informatykę, bo po prawie będzie Ci ciężko. Teraz to Ty może zrobiłeś logikę, prawo konstytucyjne i wstęp do prawoznawstwa - ergo niewiele. Poczytaj o zarobkach po prawie i rynku pracy to będziesz wiedział o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bym miał coś podpowiedzieć, to szybciej prawo kanoniczne.

Poza tym polecam szlifowanie języków obcych (prawniczych), bo ich znajomość mocno poszerza możliwości zawodowe. 

Do tego praktyki zawodowe, bo nic tak nie uczy jak rozwiązywanie konkretnych przypadków/ 

Na rynku nie jest łatwo, ale to nie znaczy, że nie można się przebić.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.